Aşk Bir Rüya 171. Bölüm Özeti 10 Ağustos Tapki Sanılan Kişi Aslında Loveli

Aşk Bir Rüya dizisinde Tapki bambaşka bir yüz ile karşımıza çıkmıştı. Ancak Aryan  onun Tapki olduğundan emin değildir. Onun yüzüne baktığında Tapki olduğuna kalbi mutmain değildir. Tapki olarak gelen kadın Loveli olarak bir barda ortaya çıkar. Yaptığı dansın sonunda üzerine paralar saçılır. Bir adam ona para demeti fırlatır ve onunla birlikte olmak istediğini söyler. Loveli onu tokatlar ve vücudunun satılık olmadığını söyler. Aşk Bir Rüya 10 Ağustos Özeti devam ediyor.

Aşk Bir Rüya 171. Bölüm Özeti

Gece yarısı eve Tapki olarak dönen Loveli Aryan’a yakalanır. Loveli kazanın meydana geldiği yere gittiğini ve Bani’yi hatırladığını söyler. Aryan Loveli’nin çantasındaki hal hal sesini duyar ve sesin nereden geldiğini sorar. Loveli Bani’nin dansı çok sevdiğini ve bu yüzden hal halı hatıra olarak sakladığını söyler. Ertesi sabah Aryan ev halkından Bani için notlar yazmasını ister. BU şekilde Loveli’nin gerçek Tapki olup olmadığını el yazısından öğrenmeyi düşünüyor.

Sabah Aryan Bani’nin resmi karşısında duygularını yazar ve herkesten bir iki cümle ile duygularını paylaşmasını ister. Loveli düşünceye dalınca Doly isterse bir kaç cümle de kurabileceğini söyler. Ancak Bihan Loveli’nin yazmasında ısrar eder. Loveli Bani için bir şeyler yazarken Tapki’nin yazısını çok çalıştığı için bir sıkıntı yaşamaz. Aryan Tapki’nin not defteriyle yazılanları karşılaştırır ancak farklı bir duruma rastlamaz. Lovei mutlu olmuştur.

Loveli eve mücevherleri çalmak için gelmiştir. Aryan onu dikkatlice takip etmektedir. Aryan bir hamam böceği görür. Loveli hamam böceğini elleriyle tutar ve dışarı atar. Aryan şaşırmıştır. Loveli Bani’nin ölümünden sonra hiç bir şeyden korkmadığını söyler. Loveli gece Vasu ile birlikte yatar. Vasu’ya masaj yapıp uyutunca onun elmas ve paralarını çalar. Bunun daha başlangıç olduğunu söyler.

Loveli geceleyin başında bir örtü bulunan bir kadının yanına gider. BU kadın muhtemelen Tapki’dir. Ona her şeyini alacağını söyler. Loveli Doly’nin kendisine yaptığı işkenceleri düşünüp ondan da intikamını alıyor. Loveli Vasu’ya Bani’yi ne kadar sevdiğini sorar. Vasu onu herşeyden çok sevdiğini ve onun için ölebileceğini söyler. Loveli onun sözlerini kayda almıştır. Amacı Tina ile Vasu’nun arasını açmaktır.

Loveli Tapki’nin çok güzel yemekler yaptığını öğrenir ve dışarıdan yemek söyleyerek kendine mal etmek ister. Siparişleri getiren Mahes adındaki kişi Loveli’yi tanır ve ismiyle hitap eder. Loveli elindeki tabakları yere düşürür. Bu sırada Pandey ailesi yemek başındadır. Mahes beni tokatladığını unuttun mu diye kendini tanıtırken Loveli yalan söylediğini ve onu tanımadığını söyler. Adam bu kadın masum değil, o bir dansçı deyince babadan tokat yer. Mahes evden ayrılırken Aryan onunla yüzleşir.blank

Mahes Loveli’nin çok iyi bir dansçı olduğunu söyler. Loveli telefonuna gelen mesajda bir dans için 2,5 lak para ödeneceğini öğrenir. Gece yarısı herkesin uyuduğundan emin olur ve harekete geçer. Doli’yi uyanık görünce ensesine bir tane patlatıp onu bayıltır. Loveli bara gelir ve dansını yapar. Aryan ortaya çıkar ve ona Tapki diye hitap eder. Loveli hiç bozuntuya vermeden kendini Loveli olarak tanıtır ve Aryan’dan parasını ister. Aryan adamından Loveli için para vermesini ister. Aşk Bir Rüya 10 Ağustos Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 171. Bölüm Fragmanı