Aşk Bir Rüya 172. Bölüm Özeti 11 Ağustos Bani Yaşıyor

Aşk Bir Rüya dizisinde Aryan Loveli’yi dans ederken görmüş ancak Loveli kendini inkar etmişti. Aryan hemen arabasına biner ve Pandey evine gider. Loveli de ondan önce eve girer ve odasına çıkar. Aryan kapıyı açınca Loveli’yi uyurken görür. Loveli bir kere daha kurtulmuştur. Ancak Aryan’ın vazgeçmeye niyeti yoktur. Aşk Bir Rüya 11 Ağustos Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 172. Bölüm Özeti

Loveli, Tapki’nin yanına giderken Aryan da onu takip eder. Loveli bir depoya gelir ve öğütücünün kolunu çevirince Tapki’nin olduğu odanın kapısı açılır. BU sırada Aryan da gelir ve bu kolun ne işe yaradığını düşünerek hareket ettirmeye çalışır. Loveli iyice sıkışır ve aklına Aryan’ı aramak gelir. Aryan’ı arar ve çok zorda  olduğunu söyleyerek ağlamaya başlar. Aryan her şeyi bırakıp gider. Aryan Loveli’yi orada görünce şaşırır. Loveli buraya gerçek Loveli için geldiğini söyler.

Aryan onun hakkındaki düşüncelerini Tina ile paylaşır. Loveli’den şüphelendiğini söyler. Tina ona yardım edeceğini söyler ve Loveli’den çok sevdiği erik marmelatı yapmasını ister. Loveli hiç sevmediği bir şeyi yapmaktan nefret ederken Tapki’nin yanına gider ve ondan tarif ister. Tapki tarifi vermezsem öldürecek misin diye sorar. Loveli yanındaki Bani’yi gösterir ve onu öldüreceğini söyler. Yani Bani de Tapki de yaşıyor.1 2020 08 06T182328.082

Loveli Tina’nın en sevdiği sebzeyi de pişirince Tina’nın şüpheleri sona erer ve ondan şüphelendiği için üzülür. Samar, annesinin başına masaj yaparken Tina onları seyrediyor ve Samar’ın çok güzel bir insan olduğunu düşünüyor. Aryan eve psikolog getirir ve Loveli’nin travma yaşadığını ve tedaviye ihtiyacı olduğunu söyler. Vasu ve baba da aynı fikirdedir. Doktor Loeli’yi hipnoz etmeye çalışırken Loveli uyuyacak olursa her şeyi söylemekten korkar. Doktor ondan sorduklarına cevap vermesini ister.

2 2020 08 06T182328.619

Doktor ona ilk olarak adını sorar. Loveli Tapki Bhan Pandey olduğunu söyler. Doktor Bihan’ın kim olduğunu sorar. Loveli onun eşi olduğunu ve iki tane kızı olduğunu, isimlerinin Tina ve Bani olduğunu, onlardan yedi yıl ayrı kaldığını anlatır. Daha sonra Bani’nin okulunda diğer kızı ve ailesiyle tanıştığını söyler. 15 yıl boyunca Bani’den ayrı kaldığını ancak kazada Bani’den sonsuza kadar ayrı kaldığını ağlayarak anlatır.3 2020 08 06T182326.802

Doktor Loveli’yi uyandırırken Aryan Loveli hakkında yanlış anladığını düşünür. Doktor ayrılırken Loveli uyanık kalmasını sağlayan pime bakar ve ne olursa olsun gerçeğin ortaya çıkamayacağını düşünür. Tina odasında Aryan ile konuşur ve hala şüpheleniyor musun diye sorar. Aryan şüphelerinin sona erdiğini söylese de Tina Tapki’nin okul isimlerini yanlış söylediğini anlatır. Aşk Bir Rüya 11 Ağustos Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 172. Bölüm Fragmanı