Aşk Bir Rüya 173. Bölüm Özeti 12 Ağustos Bihan Evlenme Teklifinde Bulundu

Aşk Bir Rüya dizisinde Aryan ve Tina’nın Loveli hakkındaki şüpheleri devam etmektedir. Aryan eve psikolog getirir ve Loveli’yi hipnoz ederek gerçeği öğreneceğini düşünür. Ancak Loveli onlardan daha kurnaz çıkar ve psikologu bile kandırmayı başarır. Tina okul isimlerini yanlış söylediği için Loveli’den şüphelenmeye devam eder. Aryan da Loveli’nin gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için planlar yapar. Aşk Bir Rüya 12 Ağustos Özeti devam ediyor.

Aşk Bir Rüya 173. Bölüm Özeti

Loveli her gece olduğu gibi gece 2’de evden ayrılır. Tina uyuyor numarası yaparak onu aldatır. Loveli çıktığında Tina da peşinden gider. Tina Loveli’nin girdiği kapaıdan içeri girer ancak içerde boş bir sandalye vardır. Tina yanında getirdiği polislerden arama yapmasını ister. Loveli Tapki’nin boynundan tutmuş ve etkisiz hale getirmiştir. Tina eve geri geldiğinde Loveli’yi yatarken görür ve şok olur. Loveli bu saatte nereden geldiğini sorar. Tina hava almak için bahçeye çıktığını söyler.

Tina’nın şüpheleri artarak devam ederken internette gerçekleri söyleten bir ilaç siparişinde bulunur. İlacı meyve suyu içinde Loveli’ye vermeyi düşünür. Loveli de Tina’nın bir şey yapmasından endişelenirken kendisine verilen meyve suyundan bir yudum Tina’nın içmesini ister ve ona meyve suyunu neden getirdiğini sorar. Tina meyve suyunun içinde gerçekleri söyleten bir ilaç olduğunu itiraf eder.

Loveli’nin Tapki olduğuna inanmadığını söyler. Loveli ağlamaya başlar ve yıllarca kızlarından ayrı kaldıktan sonra şimdi de anne olarak tanınmadığından dert yanar. Tina ondan özür diler ve affetmesini ister. Loveli onu affettiğini söyler ve ona sarılır. Böylece Loveli bir badireyi de kazasız belasız atlatmış oldu.

Doly Samar ve Tina’nın bir araya gelmeleri için yere gaz yağı döker. Tina ona basacak ve Samar da kayan Tina’yı kurtaracaktır. Ancak beklenen olmaz. Tina kayarken onu Munna kurtarır. Samar bundan gayet memnun olur. Loveli yatarken yatağında bir kutu görür. Notta kutunun içindeki elbiseyi giyip aşağıya gelmesi isteniyor. Loveli kırmızı elbiseyi giyip aşağıya iner.

Orada Aryann gitarıyla şarkı söyler ve diz çökerek Loveli’ye evlenme teklifinde bulunur. Loveli şaşırsa da evlenme teklifini kabul eder. Aryan Tapki olsaydı bunu asla kabul etmezdi diye düşünür. Aryan Loveli’nin sahtekar olduğuna kesin kanaat getirmiştir. Tapki ve Bani’nin nerede olduğunu şimdi bulacağını düşünür. Doli Tina ile Samar’ın tekrar evlenmesi için Loveli’den yardım ister. Loveli ona yardım sözü verince Doli neşeyle gider. Loveli Tina ile Vasu’nun arasın açmak için Doli’yi kullanmayı düşünüyor.blank

Tina, Munna’ya gider ve Samar’ı sevdiğini söyleyerek ondan yardım ister. Munna da ona yardım edeceğini söyler. Samar odasında Bani’yi çok sevdiğini ve unutamadığını söyler. Munna bunları duyar ve Tina’nın Samar’ı sevdiğini söyler. Samar Tina’nın şimdi evli olduğunu söylerken Vasu gelir ve Munna’yı bu şekilde konuştuğu için uyarır. Loveli bu duruma sevinir ve Tina’nın yanına giderek nişan resimlerini gösterir. Tina’ya Munna ile evli olduğunu ve bunun değişmeyeceğini söyler.blank

Tina Munna’nın verdiği mangalsutrayı çıkarırken Vasu gelir ve onu durdurur. Tina Samar’ı sevdiğini söyleyince Vasu onu tokatlar. Tina ölsem de Munna ile evli kalamam diye tepki gösterir. Vasu dışarı çıkınca Loveli Vasu’nun haklı olduğunu ve yapacak bir şeyleri olmadığını söyler. Tina buna asla izin vermeyeceğini belirtir. Doli Loveli’nin yanına gider. Loveli Tina ile Samar’ın evlenmesindeki en büyük engelin Vasu olduğunu söyler. Doli bu engeli ortadan kaldıracağını söyler. Aşk Bir Rüya 12 Ağustos Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 173. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 173. Bölüm Özeti 12 Ağustos Bihan Evlenme Teklifinde Bulundu (1 Yorum)

  1. Masaldan da öte bir dizi…Hint dizilerinin ortak yanları çok. Üstelik çok maceralı ve halka kötü örnekleri değili yor. Nasıl kötülük yapılır,öğreniyorlar.