Eda Başlamışlı Kimdir? Kaç Yaşında? (Darısı Başımıza Meryem)

Eda Elif Başlamışlı Kimdir?

Eda Elif Başlamışlı Darısı Başımıza dizisinde Meryem Arslansoy karakterşne hayat verecektir. Eda Elif Başlamışlı daha önce bu kadar önemli bir dizi de ve rolde hiç rol almamıştır. Eda Elif Başlamışlı daha önce Bana Her Şey Yakışık isimli program katılmış ve ilk defa kendisini gösterme fırsatı elde etmiştir.

Eda Elif Başlamışlı daha sonra Hep Yek 2 isimli filimde küçük bir rolde yer almıştır. Yer aldığı cast ajansı tarafından Darısı Başımıza dizisine yerleştirilmiştir. Katıldığı yarışmada 13 yaşında kendi başına Rusya’ya gittiğini belirtince dikkat çekmiştir. 

Eda Elif Başlamışlı’nın en büyük hayali ise bir gün gerçekten ülkede saygı duyulan büyük bir dünya yıldızı olabilmektir. Eda Elif Başlamışlı güzelliği ve oyunculuğu ile geleceğin starları arasında gösterilebilecek yetenekli bir isimdir.

Eda Elif Başlamışlı  İnstagram adresi için tıklayınız İnstagram

Eda Elif Başlamışlı Kaç Yaşında?

Eda Elif Başlamışlı kaç yaşında bilmiyoruz ama muhtemelen en fazla 18 20 yaş arasındadır.

Darısı Başımıza Meryem Kimdir?

Meryem Arslansoy Arslansoy ailesine mensup bir kızdır ama Arslansoyların zenginliği onlarda yoktur.  Meryem Canan arslansoy’un yeğenidir. Aynı zaman da Merter’in de kız kardeşidir. Canan ve Zerrin arasında yıllar öncesine dayalı büyük bir kavga vardır.  Bu kavganın temeli yıllar öncesinde kayıp olan bir deftere dayanmaktadır. Zerrin o defterde senaryolar olduğunu ve o senaryolar ile Canan ve Arslansoy şirketinin zengin olduğunu söyler. Zira Arslansoyların bir yapım şirketi vardır ve her sene yeni bir filmle daha da zengin olmuşlardır.

Meryem ve Serkan arasında büyük bir aşk yaşanacak mi bilinmez ama Serkan Meryem’e deli divane aşık olacaktır ama Zerrin asla oğlu Serkan’ın hayatını yakmak istemez; zira Meryem Canan’ın kanındandır. Serkan ise Meryem’den vaz geçmek istemez. Serkan Meryem’e aşıkken Meryem’in abisi Merter’de Serkan’ın ablası Rüya’ya aşıktır. blank

Darısı Başımıza dizisi tam liste oyuncu kadrosu için Tıklayınız Oyuncu Kadrosu

 

 

 

 

Eda Başlamışlı Kimdir? Kaç Yaşında? (Darısı Başımıza Meryem) (1 Yorum)

  1. Eda Elif Başlamışlı dan tek isteğim babasının bana olan borcunu ödemesi onlar varlık içinde yaşarken ben sefalet içinde aileme bakmaya çalışıyorum.