Darısı Başımıza Ozan ve Öykü’yü Yakıştırıyor musunuz? Ozan ve Öykü Evlenecek mi?

Darısı Başımıza dizisi çekimleri İzmir’de başladı. Show Tv ekranlarının 2018 yaz sezonunda en önemli yapımı olacak Darısı Başımıza dizisinde erkek başrol oyuncusu  Ozan Dolunay olurken kadın başrol oyuncusu ise Elif Doğan oldu.

Elif Doğan ve Ozan Dolunay Darısı Başımıza dizisinde Öykü ve Ozan karakterlerine hayat veriyor. Darısı Başımıza dizisinde Elif Doğan’ın hayat vereceği Öykü karakteri yurt dışına çıkmış yönetmenlik ve oyunculuk eğitimi almış güzel bir kızdır. Darısı Başımıza dizisinde Ozan ve Öykü karakterleri şans eseri tanışmış ama ilk görüşten itibaren belli etmeseler de bir birine tutulmuş iki gence hayat verecek. Kötü olan tarafı şu Öykü aldatıldığını düşünerek Ozan ile güzel bir gece geçirdi ve Ozan ve ile Öykü’nün nişanlısı Cem kardeş çıktı. Sonra Cem Öykü’ye onu aldatmadığına inandırdı ve işler karıştı.

Ozan ve Öykü Evlenecek mi?

Ozan ve Öykü karakterleri İzmir’de tanışacak ama İzmir’de çekimleri bitince set İstanbul’a taşınacak. Bu durumda Ozan ve Öykü aşklarını İstanbul’da yaşamaya devam edecek. Öykü’nün ailesi aslında İstanbul’da ama Cem ve Ozan’ın şirketi İzmir’de.

Genel olarak Faruk Turgut dizilerinde karakterler genelde finalde evlenirler. Mesela Faruk Turgut’un yine yazlık romantik komedi dizisi Güzel Köylü’de Cemal ve Gül finalde evlenmişti. Faruk Turgut dizilerini genelde güzel bitirir ve mutlu son yapar.

Darısı Başımıza dizisinde Ozan ve Öykü’nün evleneceğini söyleyebilirim; zira darısı başımıza sözü genelde güzel evlilikler sonrası söylenir.

Türkiye’de dizilerin, özellikle de yaz dizilerinin tutup tutmamasında en önemli etken  kadın başrol ile erkek baş rolün bir birine yakıştırılması. Eğer asıl erkek ve asıl kız bir birine yakıştırılmıyorsa o dizinin tutma ihtimali yok. Mesela Tahir ve Nefes. İkisi bir birine çok yakıştırılıyor ve dizi zirvede. Yada Adını Sen Koy’da Ömer ve Zehra. Erkan Meriç ve Hazal Subaşı çok seviliyor ve yakıştırılıyor bunun sonuncunda da reyitng kendiliğinden geliyor.blank

Ya da yine en önemli örnek Siyah Beyaz Aşk dizisinde ki Aslı ve Ferhat. İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay o kadar bir birine yakıştırıldı ki dizi olmayan senaryo ile haftalarca devam etti. Dizi bitecek dendi ama  Siyah Beyaz Aşk hayranları final olmaması için hala eylem yapıyor.

Darısı Başımıza dizisinde belki Öykü Cem ile evlenecek Tekinsoyların gelini olacak ama gönlü Ozan’da kaldığı için Ozan ve Öykü arasında müthiş bir aşk başlayacak. Ozan ve Öykü bir birlerinden kaçsalar da hayat onları nikah masasına beraber oturtacak.

Darısı Başımıza Tanıtım Fragmanı

Darısı Başımıza Ozan ve Öykü’yü Yakıştırıyor musunuz? Ozan ve Öykü Evlenecek mi? (2 Yorum)

  1. Birkere adini sen koyun reytingleri tavan yapti.ve omer ve zehra yani hazal ve erkanda birbirine chok yakishyor.kimsenin adini sen koyun reytinglerinden haberleri YOKKK