Beni Bırakma 98. Bölüm Özeti Beni Bırakma 23 Mayıs

Beni Bırakma 23 Mayıs Özeti Yayınlandı

Beni Bırakma dizisinde Emre bir türlü Zeynep’in kendisine neden bir anda bu kadar soğuk davrandığına anlam veremez. Zeynep Emre ile her karşılaştığında Emre’nin boynunu sarılmamak için kendini zor tutar ama Zeynep artık kendine dur demek ve bu aşkın önüne set olmak zorundadır. Emre’nin çağlayalar gibi akan aşkı karşısında Zeynep’in kurduğu set daha ne kadar dayanacaktır?

Emre’nin Zeynep’ten vazgeçmeye niyeti yoktur. Emre ilk olarak Zeynep’le neden kendisine böyle davrandığını konuşmaya çalışır ancak bir cevap alamaz. Emre sonunda Zeynep’i  böyle davranmaya iten bir şeyler olduğunu hisseder.

Beni Bırakma 98. Bölüm

Öte yandan Cengiz Zeynep’i Emre’nin hayatından tamamen çıkarmak ister. Cengiz’in ilk hedefi ise Zeynep’i hastaneden de göndermektir; ama Bora Cengiz’in karşısında dim dik durur ve Zeynep’in bu hastahaneden ayrılamayacağını Cengiz’e söyler. Cengiz ve Bora arasında ilk tartışma çıkmıştır. Cengiz Bora’nın neden Zeynep’in arkasında bu kadar durduğuna bir anlam vermez.

Meltem ise patlamaya hazır bir  bomba gibidir. Sıla ile ilgili tüm gerçekleri öğrenen Meltem Sıla’nın okuyabilmek için Tarık’la evlendiğini de öğrenir. Şimdi Sıla’nın ailesini köyde zor zamanlar beklemektedir; çünkü Meltem bu sefer de Sıla’yı ailesi ile vurmaya hazırlanmaktadır. Meltem’in Sıla’ya hazırladığı bu kötü sürpriz Sıla ve Tarık’ın canını çok yakacaktır.

Diğer taraftan Vedat’ta Hülya’nın peşini bırakmaz ve Hülya’ya olan aşkını dile getirmek için harekete geçer. Emre’nin hamlesi ile sonunda Esin bir kaç gün içinde serbest kalacak ve Hülya’ya haddini bildirmek ve kocasını elinden almaya çalışmanın ne demek olduğunu ona göstermek için harekete geçecektir.Beni Bırakma 24 mayıs

Bora ise Emre’den uzak durmaya çalışan Zeynep’i kendine çekmek için yeni bir plan yapar. Bora bir şeyler yapmazsa yakında Zeynep’i kaybetmenin acısını çok ağır yaşayacağının farkındadır.

Beni Bırakma 98. Bölüm Özeti Beni Bırakma 23 Mayıs (2 Yorum)

  1. Yeterin ya yeyrettiğime pişman oldum kötülük kötülük iyiler bir anda kötü karşılıyor meltem bıktırdı bora bir yandan artık güzellik olsun yabudiziyi kim yazdı iseyorumlarada bakar artık seyretmeye kararı aldım oturun seyredin

  2. Yeterin ya hep kötülük hep kötülük bu dizide hicmi güzel şeyler yasanmicak cengiz nekadar acımasız meltem ruh hasta eşin sürekli kötü entrikalar peşinde