Adını Sen Koy 351. Bölüm Özeti 21 Mayıs Analizi

Adını Sen Koy bugün 351. Bölümle ekranlara geldi. Adını Sen Koy’da Defne kendisini Zehra’nın önüne atmış kurşunların hedefi olmuştu. Telaşlanan Kervancıoğlu ailesi korku içinde olunca Ömer ambulansı arar ve Zehra ile hastaneye giderler. Ameliyata alınan defne durumu belli değildir.

Zehra ise kendisini suçluyordur asıl hedef bendim diye. Ömer karısını ikna etmeye çalışsa da nafile Zehra hem korkmuştur hemde üzgündür ameliyattan çıkan hemşire durumunun iyi olduğunu kolundan yaralandığını söyler. Rahatlayan ikili sarılırlar.

O sırada Murat komiser gelir ve olayları anlatmaya çalışır. Asıl hedefin Zehra olduğunu söyleyen Murat Komiser Ömer’in telaşlanmasına neden olur. Bunun üzerine Ömer karısını bir dakika bile yalnız bırakmak istemez. Lavaboya gitmek isteyen Zehra’nın peşinde kuyruk olan Ömer karısının olduğu yere kimseyi sokmaz.Adını Sen Koy 351. Bölüm Ömer Zehrayı Öper

Defne’nin odasına gelen Ömer ve Zehra Defne’nin kendine geldiğini görür. Defne’nin durumu da iyidir kumru gelir muhabbet ederler tabi iyilik meleği Zehra refakatçi olarak kalmayı kabul edince Ömer’de kalır.

Akşam uyuyan sabahta karısını öperek uyandıran Ömer özlediğini söyler. Defne uyuyorken dışarı çıkalım deyince kabul ederler. Neyse onlar iki dakika dışarıda dursun ben Bahşende’nin yediği lafları anlatayım size. Şöyle Baho Ayşe ve Jülide otururken olan bitenin Zehra yüzünden olduğunu başlarına belayı Zehra’nın getirdiğini söyler.

Ayşe daha fazla dayanamaz ve yeter artık kimsenin bir suçu yok ne annemin ne de Zehra’nın onlar hakkında bir daha böyle konuşma şimdiye kadar sustuysam abimlerin huzuru bozulmasın diyeydi artık dikkat edin konuşmalarınıza der ve gider.

Zehra’yı arayan Canan olayları öğrenir. Canan Zehra’yı arar olaylara şüpheli bakar. Zehra inanmayınca çetesine haber verir. Önce Çete’nin kızları da Defne’nin masumiyetine inanmak istese de Defne’nin geçmişte yaptıkları Defne’nin masum olabileceğini düşünmelerinden vazgeçirir; fakat Koray kızları uyarır ve biraz iyi niyetli olun der.

Neyse asıl meseleye dönelim odaya döndüklerinde Defne yoktur onlar çıkar çıkmaz Ercan Keserin adamları Defne’yi götürmüşler ve Ercan kesere teslim etmişlerdir. Zehra ve Ömer geldiklerinde odayı boş bulunca endişelenirler polise haber verip aramaya çıkarlar; fakat Defne bir şekilde telefon bulur ve Ömer’i aramayı başarır.

Defne Ömer’i arar fakat daha konuşamadan Ercan Keser kafasına silahı dayar ve iyi olduğunu söylemesini ister. Ömer’i ikna eden Defne Ercan Keser’in eline kalır. Ercan Keser Defne’ye Ömer sana artık güvenecek sen benim şirketteki Truva atımsın at koşturacaksın kaleyi içten fethedeceksin der. Bakalım Defne Ercan Keser’in bu teklifini kabul edecek mi? Ercan keserin yeni oyunu nedir? Bu oyunda kim zararlı çıkacak bunu hep birlikte izleyip göreceğizAdını Sen Koy 3. sezon Ömer ve Defne

Aktif üyeler
Kurşun yedi defneler
Kursunu yeyince
Bozuldu yine dengeler

Kafa göz dalalım
Pitpulu üstüne salalım
Etlerini yesin
Biz öyle bakalım

Kadıköy iskelesi
Yemiş Ercan sillesi
Daha ne olacak bakalım
Bizden izlemesi

Haydin maça
Paraları saça
Yemediyse eğer
Arkasına bakmadan kaça