Beni Bırakma 22 Mayıs Özeti Beni Bırakma 97. Bölüm Meltem Sıla ve Tarık’ın Evli Olduğunu Öğrenir

Beni Bırakma 97. Bölüm Özeti Yayınlandı

Emre Zenyep’i sonunda hapisten çıkarmayı başarmıştır ama Zeynep’i Sayar konağına götürmeyi başaramamıştır. Zeynep hapishaneden çıkarken bir yanda Bora bir yanda da Emre beklemektedir. Zeynep’in Emre’nin boynuna sarılmak için içi içini yese de Emre’nin değil Bora’nın arabasına binmek zorunda kalır.

Emre ise Zeynep’in Bora ile gitmesine bir anlam veremez ve Zeynep’i Bora’nın elinden çekip almak istese de hem Bora hemde Hülya buna engel olur. Emre’nin sevdiği kadın ellerinin içinden uçup gitmiştir. Emre konağa eli boş döner. Konakta Zeynep’in gelişi için hazırlıklar da yaptıran Emre yalnız gelince tüm bu hazırlıkla da boşa gider.Beni Bırakma 97

Sayar ailesinde ise sular durulmak bilmez. Cengiz Zenyep’in eve gelecek olmasına ve Zeynep’in gelişi için Emre’nin isteği ile yapılan hazırlıklara karşı çıkar. Esin ise Zeynep’in hapisten çıkması ile kendi çıkacağı günün hayallerini kurmaya başlar.

Emre’nin kendisine ihanet etmeyeceğinden emin olan Esin’in dikkat etmesi gereken tek şey suç ortağı Yeliz’e durumu belli etmemektir. Eğer Yeliz sin’in planından haberdar olursa işler karışacaktır.  Zeynep’in kurtulması ile rahat bir nefes alan Esmer ise Esin’den gerçekten büyük bir intikam almak için büyük oyununa başlar.

Meltem ise sonunda acı gerçekle yüzleşir ve Sıla ve Tarık’ın evli olduğunu gerçeğini öğrenir. Meltem sevdiği adam Tarık’ın aylardır Sıla denen püskü ile evli olduğunu öğrenince öfkeden deliye döner ve sinir krizleri geçirir.

Sıla ise Tarık’ın kendisini Meltem ile aldattığından emindir. Daha kendi eline değmeyen Tarık’ın Meltem ile yatmasına anlam veremeyen Sıla her şeyi arkasında bırakarak Ankara’dan ayrılmaya karar verir. Tarık’ın ise Sıla’yı göndermeye hiç niyeti yoktur. Tarık Sıla’nın gidişine engel olmaya çalışır. Sıla ise Tarık’ın yüzleşmesinde bile Tarık’ın hiç bir şeyden haberi yokken Sıla tüm kirli çarşafları ortaya döker ve “Senin yanında kalmamı istiyorsan bana cevap ver. Neden Meltem ile yattın der. Tarık bu soru karşısında şok olur ve Meltem’in yine kendilerine bir oyun oynadığından emin olur.

Meltem’in evinde Meltem ile beraber uyuya kaldıkları gece Meltem’in bir oyun oynadığından emin olan Tarık’ın gazabı Meltem’i yakacaktır. Beni Bırakma 22 Mayıs

Beni Bırakma 22 Mayıs Özeti Beni Bırakma 97. Bölüm Meltem Sıla ve Tarık’ın Evli Olduğunu Öğrenir (2 Yorum)

  1. En çok kızdığımda yine o paçoz u mağdur gösterecekler en çok bu sinirlerimi bozuyor zaten. Bide sevdiği adam falan demeyin olurmu??

  2. Kim? Meltem mi Tarık ı seviyor? Admin uçmuşsun sen ya ???meltem kendinden başka kimseyi sevmiyo Tarık ı sevdiği falan da hikaye ???