Eşkiya Ziya Kimdir? Edho Karabatak Ziya Nasıl Bir Karakter? Ziya Ne Zaman Ölecek?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni karakterler gelmeye devam ediyor. Yine çok kaliteli bir sezon geçiren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde sezon finali öncesi sezonu konu olarak tamamlamak için fenomen oyuncu Hakan Meriçliler kadroya dahil oldu.

Hakan Meriçler Yalan Dünya dizisinde canlandırdığı Çağatay karakteri ile yükselmeyi başarmış sonrasında da Star Tv dizisi Kaderimin Yazıldığı Günde önemli bir karaktere hayat vermeyi başarmıştı.hakan meriçliler 2018 1

Ziya karakteri ile bir kez daha yükselişe geçecek olan Hakan Meriçliler tahminlerimize göre Edho dizisinde çok uzun süre kalmayacak. Edho gibi mafya veya Söz gibi asker dizilerinde düşman tarafında geçen isimler zaten çok fazla kalıcı olamıyor. Hakan Meriçliler de muhtemelen sezon sonuna kadar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alacak 2018 2019 yeni sezonunda ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosunda yer alamayacaktır.

Hakan Meriçliler’in hayat verdiği Ziya karakterinin lakabı ise Karabatak. Yani bir görünüyor bir kayboluyor. Mafya aleminde böyle tetikçiler vardır. İşi olduğu zaman gün yüzüne çıkar öldüreceği adamı öldürür sonra yine izini kaybettirir. Karabatak Ziya da muhtemelen Hızır Reis’i öldürmek için gelecek ama Hızır Resi Ziya’yı görür görmez onun amacını anlayacak.Eşkiya Ziya resimleri

Hakan Meriçliler Kimdir?

İlk olarak Kurtlar Vadisi dizisi ile sektöre giren Hakan Meriçliler 2008 yılında kadar Küçük Kadınlar dizisinden başka önemli bir projede yer alamamıştır. Sonrasında  Adanalı dizisi ile yükseliş yaşayan Hakan Meriçliler 2012 yılında asıl yükselişini Yalan Dünya dizisi ile yaşamıştır. Hakan Meriçliler’in en önemli projesi de Kaderimiz Yazıldığı Gün dizisinde oynadığı Yakup Yörükhan karakteridir. Son olarak Hayat Sevince Güzel dizisinde Şinasi karakterine hayat vermiştir.