Eşkıya Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? 2021

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sezon finali tarihi belli oldu. Böylece Eşkıya Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? sorusu da cevabını bulmuş olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. bölümü ile 22 Haziran 2021 de sezon finali yapacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 7 sezon hazırlıkları da başladı. 2021 2022 sezonunda da salı akşamları ATV’nin dizisi olmaya devam edecek Eşkıya dizisinde Façalı dönemi de sona erecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son 2 döneminde önemli yeri olan Façalı ailesinin lideri Haşmet Façalı Eşkıya’nın yeni sezonunda olamayacak.

Eşkıya Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Eşkıya Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 200. bölümü ile 22 haziran 2021 de sezon finali yapacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 7. sezonu ise eylül 2021 de 201. bölüm ile başlayacak.

Bir çok dizi mayıs ayında sezon finali yaparken Atv yönetimi yüksek reytingler alan Eşkıya dizisini haziran sonuna kadar yayınlamak ve izleyicilerde hazır evdeyken kar etmek istiyor. Bu nedenle de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ilk defa haziran sonuna kadar yayında kalacak.

Kulağımıza gelen bilgilere göre Eşkıya dizisinin yeni sezonunda özellikle senaryo anlamında çok ciddi değişiklikler olacak. 10’dan fazla oyuncu diziden ayrılırken ayrılan oyuncuların yerine diziye yeni karakterler ile yeni oyuncular da dahil olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni sezonda çok güçlü bir ailenin katılacağı çok önemli başrol oyuncularının diziye dahil olacağı gelen bilgiler arasında.

Eskiya sezon finali 2021

 

Eşkıya Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? 2021 (3 Yorum)

 1. başarılı oyuncumuz tarık ünlüoglu nu arar olduk onun dönemi muhteşem ötesi şimdi ise masa toplantıları 4 bölüm de bir oluyor oysa 2 bölümde bir olurdu bahadır özdener başarısı olmayan senarisler gibi bozuk plak gibi aynı yerde takılıp duruyor

 2. ne oldu çakırbeyli ailesi ne façalılar bayram kutlamasına gitmiş ne kadar komedi bu kadar basitleşen gereksiz hikayeler yazılamaz pınar ilyas ilişkisini sonuna dek onaylıyorum lakin didem hızır ali ilişkisini asla bu kadar dar görüşlü 1 adım ilerleyen 10 adım gerileyen bu hikayeyi yazanlar var
  195 bölüm efsane sahneler varmış asıl efsane haşmet in diziden çıkışı ömür ün başkasıyla ewlenmesi yada diziden çıkışı hızır ali nin didemden daha iyisini bulması gerek kıssadan hisse daha başarılı hikayeler çıkması gerekli ne kadar dizi izlenirse izlensin alpaslan için izleniyor bol çatapat aslında herkez aşırı tepkisini hikayeleri yazanlara gösteriyor ve bunu anlamamakta zorlanıyorlar bakış görüş açıları fazlasıyla dar görüşlü olduklarınıda göstergesidir .
  7 sezon 6 ıncı sezon kadar kötü hikayeler yazılmamasını dilerim ama bunuda ellerine yüzlerine bulaştıracaklardır

 3. ilyas pınar ilişkisi artık kabul edildi
  lakin senarist 7 sezon çook başarılı senaryolarla ortaya çıkmaya hazırlanacakmış kendini başarılı senarist zannediyor bilmiyor ki gücü kuvveti 22 yıllık senaryo arkadaşıydı. 1999 dan 2019 mart ayına kadarcık.
  elin güçlü degil reytingler her salı alsanda sadece çatışmalar üzerinden aile diye bir baglılık yok dizide 2015 ve 2017 arasıydı bu baglılık 3 sezoncuk..
  aynı yalanları seyircine yedirmeye çalışacaksın bahadır özdener berna aruz da dahil her hafta seyircinin karşısına diziyi çıkarıyorsun .
  ama dizi de nasıl senaryo yazılır bilmiyorsun ne kadar büyük güçlü aile gelecekse 1 kızları olmalı ki hızır ali miz ewlene bilsin alpaslan üzerinden 6 yıldır gidiyorsunuz .