Eşkıya Haşmet Ölecek mi? Turgut Tunçalp Eşkıya’dan Ayrılıyor

Eşkıya Haşmet Ölecek mi? Turgut Tunçalp Eşkıya’dan Ayrılacak mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sezon finalinde diziden çok önemli ayrılıklar yaşanacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 2 sezondur Haşmet Façalı karakterine hayat veren Turgut Tunçalp sezon finalinde diziden ayrılacak.

Eşkıya Haşmet Ölecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Haşmet Façalı ölecek mi? sorusunun cevabı belli oldu. Haşmet Façalı vurularak ölecek ve Turgut Tunçalp Eşkıya’dan ayrılacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 200. bölümü ile 22 haziran 2021 de sezon finali yaparak ekranlara veda edecek.

Eşkıya dizisinde Façalı ailesi ile Çakırbeyli ailesi başta düşman olsalar da daha sonra kız alıp vermişler ve dost olmuşlardır; özellikle Behzat Façalı ile İlyas’ın dostluğu ile iki aile bir birine daha da yaklaşmış ancak İlyas ile Ömür’ün ayrılması ile iki aile arasında ipler gerilmişti.

Eşkıya dizisinde Haşmet Façalı karakteri tahminimizce Volkan karakteri tarafından öldürülecek; Eşkıya’nın yeni sezonunda Façalı ailesinden muhtemelen hiç bir karakter kalmayacak ancak sadece Haşmet Façalı’nı öldüğü gösterilecek diye tahmin edebiliyoruz. Eşkıya dizisinde Rıdvan ve  Volkan tarafından Façalı ailesinin sonu da getirilebilir.

Turgut Tunçalp Eşkıya’dan Ayrılıyor

Usta oyuncu Turgut Tunçalp Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılacak. Turgut Tunçalp 2021 2022 yeni sezonunda yep yeni bir dizi ile izleyicisi karşısında olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonu için oyuncular ile sözleşme imzalanırken Turgut Tunçalp’a yeni sezonda kadroda olmayacağı bildirildi. Bu durum diğer oyuncular ile birlikte Turgut Tunçalp’i de üzdü.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Haşmet Façalı karakterin senaryoda artık yeri kalmadığı için Turgut Tunçalp Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılacak. Eskiya Hasmet facali

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncuların listesi için tıklayınız  Eşkıya Haşmet Ölüyor

Eşkıya  Dünyaya Hükümdar Olmaz Haşmet Ölüyor