Hazar Motan Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı? Kanunsuz Topraklar Fındık Hatçe

Uğur Güneş ve Esra Bilgiç’i bir araya getiren Kanunsuz Topraklar dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Gold Filmin yeni dizisi Kanunsuz Topraklar Fox TV ekranlarında olacak.Murat Daltaban (Malik), Kaan Taşaner (Yavuz), Eylül Su Sapan (Behice), Serdem Paçal (Fikriye), Ali Erkazan (Tahir), Mine Teber (Fatma), Doğaç Yıldız (Cemal), Arif Diren (Teğmen Sezai), Onur Kaya (Eyüp) ve Ezgi Çelik (Asude) gibi oyuncuların yer aldığı diziye Hazar Motan dahil oldu.

Yapımcılığını Faruk Turgut, senaryosunu Zülküf Yücel’in yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber oturuyor. Dizide Gülfem ile Davut’un zorluklarla sınanan aşk hikayesi anlatılacak. Diziye dahil olan Hazar Motan, Fındık Hatçe karakterini oynayacak.

Kanunsuz Topraklar Fındık Hatçe Kimdir?

Kanunsuz Topraklar dizisinde Hazar Motan’ın oynayacağı Fındık Hatçe karakteri ile henüz bir bilgi bulunmuyor. Detaylar geldikçe sitemizde güncelleme yapılacaktır.hazar

Hazar Motan Kimdir?

Kırgın Çiçekler dizisinde oynadığı Cemre karakteri ile tanınan Hazan Motan 13 Aralık 1990 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi İletişim Tasarımı Bölümünü bitirdi. 1997 yılında gösterime giren Yanlış Saksının Çiçeği filminde çocuk oyuncu olarak rol aldı. Annesi yönetmen olan Hazar’ın babası ise ışık şefidir. Hazar Motan 1,72 m boyunda 54 kg ağırlığındadır.hazar1

Hazar Motan Hangi Dizilerde Oynadı?

Hazar Motan Yanlış Saksının Çiçeği ve Damatlık Şapka gibi filmlerin yanı sıra; Bizim Evin Halleri, Hesaplaşma, Paşa Gönlüm, Diğr Yarım, Kırgın Çiçekler ve Can Kırıkları adlı dizilerde rol almıştır.