Eşkıya Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular 2020 2021 (EDHO)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Türkiye’nin en çok izlenen diziler listesinde yerini aldı. Adeta yaşayan efsane olarak nitelendirilen EDHO dizisi oyuncu kadrosunu sürekli güncellemeye devam ediyor. Bir mafya dizisi olması sebebi ile vurularak diziden ayrılanların yanında vurularak ayrılanların yerine gelen bir çok da yeni karakter oluyor. Biz sizlere bu konumumuzda Eşkıya dizisine 2020 2021 yeni sezonunda yeni gelen ve Eşkıya dizisinden ayrılan oyuncuları tek tek paylaşmaya çalışacağız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Gelen Oyuncular 7. Sezon 2021 2022

Emre Karayel

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine son olarak Son Yaz dizisinde Fatih karakteri ile yer alan Emre Karayel dahil oldu. 2020 de Çarkıfelek yarışmasını sunucu olarak an Emre Karayel 1972 Osmaniye Kadirli doğumludur. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Emre Karayel özellikle 1 Erkek 1 Kadın dizisinde büyük başarı yakalamıştı.

emre karayel eşkıya dizisine yeni gelen oyunculardan biri oldu

Levent Ülgen (Hızır’ın kuzeninin eşi ve uzaktan akrabası)

Levent Ülgen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni gelen oyuncuları arasında yer alacak. 7. sezonu ile ekim 2021 de ekranlara gelecek Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna son olarak Gençliğim Eyvah dizisinde yer alan Levent Ülgen dahil oldu. Çiçek Taksi Durağı dizisinde hayat verdiği Fırıldak Sinan karakteri ile tanınan usta oyuncu dram komedi derken aksiyon projelerinin de aranan adamı oldu. Kuzgun dizisinden sonra Eşkıya’da yer alacak olan Levent Ülgen 1962 Konya doğumludur ve 59 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesinde Tiyatro mezunu olan Levent Ülgen Ziynet Şafak ile 7 yıldır evlidir. Levent Ülgen Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz oyuncuları arasında yer alacak

Uğur Yücel (Şanlıurfalı ağa Masanın yeni üyesi)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna gelmiş geçmiş en iyi transfer yapılmaya hazırlanıyor. Maddi anlaşmazlıklar yaşandığı bu nedenle de yeni sezon çekimlerin aksadığı iddia edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna usta isim Uğur Yücel dahil olacak. Daha önce de Fatma ve Yüzleşme gibi dizilerde yer alan Uğur Yücel 1957 İstanbul doğumludur. 1983 den beri oyuncu Derya Alabora ile evli olan Uğur Yücel 1.69 m boyunda ve 72 kg’dır. Uğur Yücel daha önce Muhteşem İkili ve İçerde gibi dizilerde yer almıştır.

Uğur Yücel’in Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde hayat vereceği karakterin detayları şuanda belli olmadı; ancak Hızır Reis’in karşısında yer alacağı gelen bilgiler arasında. ugur yucel eskiya dizisi

Serdar Deniz (Şanlıurfalı ağanın sağ kolu aynı zamanda Masa’nın yeni üyesi)serdar deniz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alacak

Servet Pandur: Hızır’ın kuzeniServet Pandur Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni gelen oyunculardan oldu

Eren Vurdem: Hızır’ın kuzeninin oğlueren vurdem Eşkıya'ya yeni gelen oyuncu oldu

Alara Turan: Hızır’ın kuzeninin kızıalara turan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni gelen oyuncular arasında yer alacak

Nurseli İdiz: ‘Dişi İplikçi’ MadamNurseli İdiz de EDHO'ya yeni gelen oyuncu oldu

Hazım Körmükçü: İdris Reis’in yeğeni, ‘Masa’nın yeni üyesihazim kormukcu

Tardu Flordun: Tufan’ın yeğeni, ‘Masa’nın yeni üyesiTardu Flordun Eşkıya'nın yeni gelen oyuncusu oldu

Ragıp Savaş: Emine ve Tipi’nin yeğeni, ‘Masa’nın yeni üyesiragip savas

Burcu Binici: Emine’yle Tipi’nin yeğeniburcu binici

Anna Yosi Mizrahi: Madam Anna’nın avukatıYosi Mizrahi
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Gelen Oyuncular 6. Sezon

Hasan Demirtaş – Radogjk  

Türkan Hanımın Konağı dizisi ile tanınan Hasan Demirtaş şimdi de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna dahil oldu. 1,80 cm boyunda ve 75 kg ağırlığında olan Hasan Demirtaş Rado karakteri ile Eşkıya dizisine dahil oldu. hasan demirtas

Sinan Sicimoğlu – Musa 

Sinan Sicimoğlu Musa karakteri ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna dahil olacak. eskiya musa

Ali İpin

Son olarak Seni Çok Bekledim dizisinde Rıza karakteri ile yer alan Ali İpin Seni Çok Bekledim dizisi final yaptıktan sonra şimdi de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna dahil oldu. 1955 Ankara doğumlu olan Ali İpin 66 yaşındadır. Cennetin Göz Yaşları ve Hanım Köylü ve Can Kırıkları Ali İpin’in son dönemde yer aldığı önemli dizilerdendir. Ali Ipin Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz dizisi

Caner Kurtaran – İshak 

İshak Fetö’nün adamıdır. 

eskiya ishak

Çetin Sarıkartal – Demir

1959 yılında Ankara da dünyaya gelen Çetin Sarıkartal 62 yaşındadır. Ankara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı  eğitimi alan Çetin Sarıkartal  daha önce Çukur dizisinde Paşa karakteri ile yer almış son olarak Azize dizisinde İskender karakterine hayat vermiştir.

Demir İdris’in kardeşidir. cetin sarikartal eskiya dizisi idris

Serhat Parıl – Uğur

Uğur Eşkıya dizisinde masa ve Çakırbeyli ailesinin yeni düşmanı görünse de aslında masadan bir çok kişi ile iş birliği yapan bir Amerikan ajanıdır. Fetö’ye çalışan uğur oldukça korkusuz ve zeki biridir.

Dizi de Uğur karakterine hayat verecek Serhat Parıl ve Uğur karakterinin detayları için tıklayınız  Eşkıya Uğur

serhat paril eskiya

 Levent Sülün – Fuat

Diriliş Ertuğrul ve Kurtar Vadisi gibi dizilerde ismini duyuran Levent Sülün özellikle Diriliş Ertuğrul dizisinde hayat verdiği Simko karakteri ile çok sevilmiş ve tanınmıştır. 8 Kasım 1975 İstanbul doğumlu olan Levent Sülün son olarak İz Bırakanlar isimli Beyaz TV dizisinde yer almıştır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Fuat karakterine Levent Sülün hayat verecek. Fuat Fetö’nün Türkiye ayağının önemli abilerinden diridir. 

levent sulun Eskiya dunyaya hukumdar olmaz dizisi

Kürşat Demir (Kubilay)

Kürşat Demir Kadir Has Üniversitesinde Tiyatro eğitimi almış genç bir tiyatrocudur.

Kubilay Alpaslan Reis’in en yakın adamlarından biridir. Oldukça korkusuz ve sağlam silah kullanan bir gençtir; Kubilay Alpaslan babayı çok sever. Kursat Demir eskiya dunyaya hukumdar olmaz Kubilay

Alp Özgür Yaşin (Seko)

Alp Özgür Yaşin 10 Aralık 1985 İstanbul doğumludur ve 35 yaşının içindedir. Son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Sait karakteri ile ekranlarda yer alan Alp Özgür Yaşin 35 yaşındadır. Daha önce Karadayı ve Kurtlar Vadisi dizisinde de yer alan Özgür Yaşin şimdi de Edho dizisine dahil oldu.

Seko Hamdi babanın en yakın adamı ve korumasıdır. 

alp ozgur yasin

Muhammed Cangören (Yaman’ın Babası Hamdi)

Çukur dizisinde Reşit karakteri ile izleyicisi karşısına çıkan Muhammed Cangören şimdi de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna dahil olacak. Muhammed Cangören 1951 Afganistan doğumludur ve 69 yaşının içindedir. Muhammed Cangören’in en çok tanındığı dizi ise Sakarya Fırat dizisi oluştur.

Hamdi sert bir adamdır. Öldürenin her zaman patron olduğunu düşünür ve Yaman’dan Çakırbeyli’leri bitirmesini ister. 

muhammed cangoren eskiya dizisi

Engin Benli – Yaman

Son olarak Savaşçı’da Kuzgun karkateri ile izleyip hayran kaldığımız Engin Benli şimdi de Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosunda yer alacaktır. 1970 İzmir doğumlu olan Engin Benli 50 yaşındadır. Eskişehir Anadolu Üniversitesinde tiyatro eğitimi alan Engin Benli göreve Bursa Devlet Tiyatrosunda devam etmiştir. Engin Benli’nin ilk tanınması Kanıt dizisinde ki Başkomiser Orhan karakteri ile olmuştur.

Yaman Cihan beyin kullandığı bir tetikçidir. Tek amacı Çakırbeyli ailesini bitirmek ve yok etmektir. 

Engin Benli Eskiya yeni gelen

Adnan Biricik (Cihan Bey)

Kimse Bilmez’in Kurt Beyi olarak tanınan Adnan Biricik 9 Haziran 1959 İstanbul doğumludur ve 61 yaşının içindedir. Ankara Devlet Konservatuvarı mezunu olan  Adnan Biricik daha önce Mehmed: Bir Cihan Fatihi ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerinde yer almıştır. Adnan Biricik Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 3 sene önce ki 3. sezonunda da yer almıştı.

Cihan Yavuz’un da Yaman’ın da iplerini elini tutan adamdır. İstanbul’un büyük mafya babalarından biridir. Başlarda Hızır’a yakın görünse de çok yakında en büyük düşmanı olacaktır. 

Adnan Biricik 2021 resimleri

Gizem Arıkan – Didem Façalı

Yaralı Kuşlar dizisinde Meryem karakteri ile yer alan ve çok sevilen Gizem Arıkan 10 Şubat 1994 İstanbul doğumludur ve Organik Aşk filmi ile sektöre girmiştir. Daha sonra Çocuktan Al Haberi programına katılarak da yeteneğini gösteren Gizem Arıkan TRT ekranlarında yayınlanan Aşkın 5 Hali isimli bir belgesel filmde kendini gösterme fırsatı bulmuştur.

Haşmet Façalı’nın kızıdır. 

gizem arikan Eskiya Dunyaya Olmaz yeni oyuncu

Pelin Akil – Bahar Sincanlı

Pelin Akil 17 Nisan 1986 İstanbul doğumludur ve 34 yaşının içindedir. Pelin Akil ilk olarak Arka Sıradakiler dizisinde yer alsa da asıl ünlü oluşu Seksenler dizisinde hayat verdiği Seçil karakteri ile olmuştur. İlk başrol deneyimini Kızıl Elma dizisi ile yaşayan Pelin Akil daha sonra Ne Münasebet ve Çember dizilerinde başrolde yer almıştır. Pelin Akil 2016 da Anıl Altan ile evlenmiş ve ikiz çocukları olmuştur. Pelin Akil son olarak Uzak Ara Eğlence programında sunucu olarak ter almıştır.

Ömer’ün çocukluk arkadaşı; Yavuz’uın da kız kardeşidir. Bahar Sincanlı Hızır Reis’i kolundan vuracak kadar da gözü kara bir kızdır. İlerleyen bölümlerde Hızır’a aşık olacaktır. Hızır’dan istediği tek şey babasının  intikamıdır. 

pelin akil Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz 2020

Erol Babaoğlu (Yavuz)

Erol Babaoğlu 1984 doğumludur ve 36 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümü mezunudur. İstanbul Şehir Tiyatrosu oyuncusudur.

Bahar’ın abisidir. 

Erol Babaoglu Eskiya Yeni gelen oyuncu 2021

Ünal Silver (İdris Ağa)

1948 İstanbul doğumlu olan Ünal Silver 72 yaşının içindedir. Son olarak Trt 1’in Tövbeler Olsun dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Ünal Silver Diriliş Ertuğrul dizisinin Umur Bey’i olarak tanınmıştı. Ünal Silver’in gerçek adı Ünal Gümüş’tür. Uzun yıllar tiyatro sahnelerinde çalışan Ünal Silver 60 yaşından sonra dizi oyunculuğuna başlamıştır. Kuzey Güney dizisi kadrosunda da yer alan Ünal Silver Poyraz Karayel ve Aşk Yalanı Sever gibi bir çok dizi de yer almıştır.

İdris Ağa Tufan Ağanın yakın arkadaşlarındandır. Hızır Reis İdris Ağaya güvenir ve sever. Masaya da girecektir. unal silver Eskiya dizisi

Hakan Atalay (Kaya)

Hakan Atalay 11 Ocak 1982 Artvin doğumludur ve 38 yaşını içindedir. Anadolu Üniversitesi Tiyatro mezunu olan Hakan Atalay oyuncu ve yönetmendir. Hakan Atalay’ı son olarak Gülperi dizisinden hatırlıyoruz dizi Kadir’in kardeşi Barkın karakterine hayat vermiştir. Hakan Atalay daha önce Tehlikeli Karım dizisinde yer almıştı.

Kaya İdris Ağa’nın oğludur. Deli dolu bir gençtir. Hakan Atalay eskiya yeni gelen oyuncu

Gökhan Akteke – Rıfkı

Gökhan Akteke 1988 Kütahya doğumlu genç oyuncudur ve 32 yaşının içindedir. .Anadolu Üniversitesinde iktisat eğitimi alan Gökhan Akteke Çukur dizisinde hayat verdiği Hakan karakteri ile tanınmış ve sevilmiştir. Karadayı ve Paramparça dizileri Gökhan Akteke’nin yer aldığı önemli dizilerdendir. Gökhan Akteke Rıfkı karakteri ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde dahil olmuştur daha önce ise Diriliş Ertuğrul dizisinde yer almıştı.

Rıfkı Yaman’ın en yakın adamıdır. gokhan akteke eskiya rifki

Öner Ateş (Cevat)

Öner Ateş 9 ağustos 1992 İstanbul doğumludur ve 28 yaşının içindedir. Son olarak Afili Aşk dizisinde Atilla karakteri ile yer alan Öner Ateş Bakırköy Belediye Tiyatrolarında oyunculuğu öğrenmiştir. Öner Ateş 2015’de de Eşkıya dizisinde yer almıştıoner ates askiya cevat

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Sezon Diziden Ayrılan Oyuncular

Bahtiyar Engin – Tuncay

Bahtiyar Engin 13 Ağustos 1965 Ordu doğumludur ve 56 yaşının içindedir. İstanbul Üniversitesi eğitim fakültesinde okuyanve  İstanbul Halk Tiyatrosunda daha önce Tutunamayanlar ve Jet Sosyete dizilerinde yer almıştır. Son olarak Kuruluş Osman’da Çömlekçi İdris karakteri ile yer almıştır.

Kontrgerilla’nın başında ki isim. Amerika’nın emrinde bir patronBahtiyar Engin eskiya dizisi oyuncusu

Sanem Çelik (Ceylan)

Sanem Çelik 3. sezonda İstanbul’u terk ederek diziden ayrılmıştı. Daha sonra 28 ocak 2020 salı akşamı geri dönmüştü. 16 şubat 2021 de ise Sanem Çelik bir kez daha Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisinden ayrılacak.

Eşkiya Ceylan Öldü

Dilşat Şimşek – Ebru 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ebru karakteri ile yer alan Dilşat Şimşek dizinin oyuncu kadrosundan ayrılıyor. Ebru Hızır Reis’in uzun zamandır aradığı içerde ki ajandı. Ebru’nun oynadığı oyunlar ortaya çıkınca Ebru öldürülecek ve Dilşat Şimşek de diziden ayrılmış olacak. Dilsat Simsek 2021

Sabina Toziya – Hayriye Ana

Sabina Toziya Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden senaryo gereği ayrıldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 19 ocak 2021 salı günü ekranlara gelecek 179. Bölümde ölerek diziye veda edecek. Peki Peki Hayriye Ana Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan neden ayrıldı tıklayınız Neden Ayrıldı?

eşkıyadan ayrılan oyuncular hayriye Sabina Toziya

Kenan Çoban (Fahri)

Fahri 5. sezonun sonunda vurulmuştu yeni sezonda Kenan Çoban yok; Fahri öldüEşkıya Fahri Ölecek mi

Selin Işık (Özlem)

eskiya dunyaya hukumdar olmaz ozlem

Mert Öğüt (Faruk)Mert Ogut eskiya dunyaya hukumdar olmazdan ayrilan oyuncu Faruk

Eşkıya Yeni Gelen Oyuncular 5. Sezon

Ali Sürmeli (Doğan Baba)

1959 doğumlu olan Ali Sürmeli 61 yaşının içindedir. Akademik oyunculuk eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı alan Ali Sürmeli Deli Yürek dizisi ile dizi oyuncusu olmuş ve kendini ispat etmiştir. Devlet sanatçısı olan Ali Sürmeli son olarak Çarpışma dizisinde Cansız karakteri ile yer almıştı.

Doğan Baba Kimsesiz Yaşar’ın manevi babasıdır. Kimsesiz Yaşar’ı da bu günlere getiren o dur. Kimsesiz Yaşar’ın kimsesizleri bırakıp gitmesi sonrası kimsesizlere sahip çıkmıştır tekrar. Bu nedenle de yaşara kızgındır.  

ali sürmeli Eşkıya dizisi

Gökhan Mumcu -Volkan-

14 Eylül 1975 Almanya doğumlu olan Gökhan Mumcu 35 yaşındadır. Aslen Malatyalı olan Gökhan Mumcu ge Üniversitesi Restorasyon bölümünden lisans eğitimi almıştır. İzmir’de modellik yapmaya başlayan Gökhan Mumcu ilk olarak Gilette reklam filmlerinde oynamış daha sonra dizi oyunculuğuna geçmiştir. Som olarak Arka Sokaklar dizisinde Tarık karakteri ile iki sezon yer almıştır.Gökhan Mumcu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Volkan

Bülent Çetinaslan -Yavuz-

Bülent Çetinaslan 25 Mayıs 1974 Ankara doğumludur ve 46 yaşındadır. Mankenlik ve fotomodellik kariyeri ile sektöre giren Bülent Çetinaslan Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri almıştır. Uzun yıllar profesyonel olarak voleybol oynamıştır. Bülent Çetinaslan Arka Sıradakiler dizisinde hayat verdiği Oktay karakteri ile tanınmıştır. Bülent Çetinaslan Eşkıya Yeni gelen Yavuz

Olcay Yusufoğlu –Yasemin

Olcay Yusufoğlu denilince aklımıza Bizim Hikaye dizisinde hayat verdiği Nihal karakteri gelmektedir. Bizim Hikaye dizisine sonradan dahil olan Olcay Yusufoğlu diziye damga vurmuştu. Şimdi Olcay Yusufoğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine -Hüseyin Avni Danyal kızı yani Tufan’ın kızı olarak dahil olacak. Bilindiği üzere Tufan ihanet etmiş ancak yine de oğlunu kurtaramayarak Hızır’a düşman olmuştu.

Yasemin Tufan’ın kızıdır.

Olcay Yusufoğlu Eşkıya Tufanın kızı

Nihan Büyükağaç (Bahar)

Cesur Ve Güzel dizisinde Adalet olarak karşımıza çıkan Nihan Büyükağaç 1981 İstanbul doğumludur 39 yaşının içindedir. Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümünü bitiren Nihan Büyükağaç ilk ekran deneyimini Fırtına dizisi ile yaşamıştır. Sevdaluk, Gönül İşleri ve İkizler Memo-Can gibi dizilerde de oynayan Nihan Büyükağaç son olarak Atv’nin Canevim dizisinde Feryal olarak yer almıştır.

Bahar Tufan’nın eşidir.nihan büyükağaç

Can Bartu Aslan (Ömer)

Eşkıya dizisinde Meryem karakteri ile birlikte Meryem’in oğlu Ömer de geri geldi. Böylelikle Can Bartu Aslan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine geri dönecek. Can Bartu Aslan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ömer

 

Evren Erler (Behram)

Savaşçı dizisinde Melik karakterine hayat vermesi ile büyük çıkış yakalayan Evren Erler 11 Eylül 1976  da Kars’da dünyaya gelmiştir. Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu olan Evren  Erler Sarıyer Halk Eğitim Merkezinde oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır. İlk olarak Alemin Kralı dizisiyle sektöre giren deneyimli oyuncu daha sonra  Kalbimdeki Deniz dizisinde yer almıştır. Son olarak Seni Kimler Aldı dizisinde Volkan karakterini ile yer alan Evren Erler Eşkıya dizisinde de Behram karakteri ile bir kez daha kötü bir karakteri oynayacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 5. sezonunda Çakırbeyli ailesinin önemli düşmanlarından biri Evren Erler’in hayat vereceği Behram karakteri olacak. Behram pislik adamın tekidir. Hızır’ın masa da öldürdüğü Habban’ın kardeşidir Behram. Abisinin intikamını almak için Hızır’ı yok etmek tek hedefidir. Behram  Başına bela almaktan korkmaz ama bu korkusuzluğunun tek sebebi arkasında ki derin güçlerdir. Eşkıya behram

Mahmut Gökgöz (İbrahim Meftun)

Mahmut Gökgöz 1951 İstanbul doğumludur ve şuanda 68 yaşının içindedir. Tiyatro ve dizi oyuncusu olan Mahmut Gökgöz aynı zamanda yönetmen olarak da sektörde yer almaktadır. İstanbul Büyük Şehir Tiyatrosunda oyuncu olarak yer almış ama işten atılmıştır. Darbeden sonra yurt dışına giderek Paris Gençlik Tiyatrosunu kurmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinin eğiticilerindendir. Sayısız tiyatro oyununda ve sinema filminde oynamıştır. Son olarak Söz dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Sevda’nın babası olan İbrahim bey kaliteli bir siyasetçidir. Hızır’a kızı Sevda’yı vermek ister; çünkü Hızır’ın kardeşi Feyyaz’ı öldürmesini istemez. Feyyaz’ın masaya ihanet edeceğinin farkındadır. 

Mahmut Gökgöz Eşkıya Yeni Gelen oyuncular

Selda Alkor (Melike Meftun)

Selda Alkor 1943 Kona doğumludur ve 76 yaşındadır. smalı Konak dizisi ile ünlenen Selda Alkor 1965 yılında Ses Dergisinin açtığı yarışmada birinci olarak sinemaya başlamıştır. Uzun süredir önemli bir dizi projesinde yer almamıştır. Son olarak Altın Horoz isimli sinema filminde 4 yıl önce yer almıştır.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Gelen Oyuncular Selda Alkor

Melike Sevda’nın halasıdır. Sevda’yı Melike büyütmüştür. Melike yılan bir kadındır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Melike

Ercan Reşat Demir (Bülent)

Ercan Reşat Demir hem oyuncu hemde yönetmendir. Mimar Sinan Üniversitesi mezunudur. Bir çok tiyatro oyununda yer almıştır. İlk olarak Karadayı dizisinde hayat verdiği Ruza karakteri ile tanınmıştır. Son olarak Payitaht Abdülhamid dizisinde Kizil Kaptan karakterine hayat vermiştir.Ercan Reşat Demir Eşkıya yeni gelen oyucular

Bülent Feyyaz Meftun’un büyük oğludur. Patavatsız bir gençtir Bülent. Eşkıya Bülent

Erdem Şanlı (Dinçer)

Erdem Şanlı 1996 doğumlu olan ve 23 yaşında yakışıklı bir gençtir. Daha önce Avlu dizisinde bir kaç bölüm yer almış ve Oğuz’un gençliğine hayat vermiştir.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Gelen Oyuncular Dinçer

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna Burak Sergen’in hayat vereceği Feyyaz Meftun karakterinin küçük oğlu Dinçer’e Erdem Şanlı hayat verecek. Dinçer atik ve korkusuz bir gençtir. Çoğu zaman gözünü budaktan sakınmaz. Zekidir ama zaafları vardır.Eşkıya Dinçer

 

 

Ufuk Tevge

Ufuk Tevge 1993 İstanbul doğumludur ve şuanda 26 yaşındadır. İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde oyunculukta lisans eğitimi alan Ufuk Tevge aynı zaman da Sadri Alışık Kültür Merkezinde de oyunculuk konusunda usta isimlerden dersler almıştır. Daha önce hiç bir dizinin ana kadrosunda kendisine yer bulamayan genç oyuncu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 4. sezonunda önemli bir karakter ile diziye dahil olacaktır.
Feyyaz Meftun’un dört oğlundan biridir. 
Ufuk Tevge Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Gelen Oyuncular

Ali Yerlikaya (Hakan)

Ali Yerlikaya son olaraj Ketenpere filminde yer almıştır. İsmi Ezgi Avcı ile yaşadığı aşk iddiaları ile gündeme gelmiştir. 1981 doğumludur ve Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Veysel akrakteri ile dahil olmultur. Kolpaçino 3. ve Kurtlar Vadisi yer aldığı önemli projelerdendir. 38 yaşındadır.

Ali Yerlikaya Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna Hakan karakteri ile dahil olacaktır.ali yerlikaya Eşkıya Hakan

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. Sezon Diziden Ayrılan Oyuncular

Burak Sergen (Feyyaz Meftun)

Burak Sergen 1961 doğumludur ve 57 yaşının içindedir. Ankara Devlet Konservatuarı mezunudur. Halen Ankara Devlet tiyatrosu oyuncusudur. Hacettepe Üniversitesinde öğretim üyesi olarak görev almaktadır.  2015 yapımı Kara Sevda dizisinde rol almış ve çok tanınmıştır. 2017 de ise Çukur dizisi kadrosunda yer alarak ismini akıllara kazımıştır. Çukurda Beyefendi Baykal olarak yer almıştı. Burak Sergen son olarak Halka dizisi kadrosunda İlhan Tepeli karakteri ile yer almıştır.burak sergen Edho yeni gelen oyuncular

Feyyaz Meftun dört oğlu olan büyük bir kabadayıdır. Önce düşman sonra iyi bir dost olmayı başaracaktır. Meftun Sevda’nın amcasıdır. 

Eşkıya Feyyaz

Kutay Sungar (Ahmet)

Ankara da doğan büyüyen Kutay Sungar 1983 doğumludur ve şuanda 46 yaşındadır. , Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olduktan sonra Erzurum Devlet Tiyatrosu’nda işe başlayan Kutay Sungar deneyimli bir tiyayro oyuncusudur. 10 yıldır Ankara Devlet Tiyatrosunda çalışmaktadır. Televizyonda ise son olarak Bizim Evin Halleri ve Unutma Beni dizilerinde yer almıştır.Kutay Sungar eşkıya yeni gelen oyuncu

Ahmet Feyyaz Meftun’un ortanca oğludur. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz ahmet kimdir

Haydar Şişman (Hurşit)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 3. sezondur Hurşit karakteri ile yer akan Haydar Şişman ölerek diziye veda etti.eikıya Hurşit öldü

Ekrem İspir (Nasuh)

Ekrem İspir 1964 doğumlu dizi ve sinema oyuncusudur. 2015 de Kara Kutu dizisinde yer alan Ekrem İspir 2014’de de Küçük Ağa dizisinde yer almıtşır. Yine Poyraz Karayel ve Medcezir dizileri de Ekrem İspir’in yer aldığı dizilerdendir. 182 cm boyunda olan Ekrem İspir 90 kg’dır. Ekrem İspir son olarak Çukur dizisinde Ebu Kaysar olarak yer almıştır.

Nasuh ölerek diziden ayrıldı. ekrem ispir kıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Edip Saner (Köksal)Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz köksal edip saner

Haydar Koyel (Cevat)Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz cevat haydar koyel

Serhan Süsler (Güven)Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Güven serhan süsler

Kaan Yalçın (Ferdi)Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ferdi kaan yalçın

Yıldırım Gücük (Erdem)yıldırım Göcük Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz erdem

Mehmet Çepiç (Altan)mehmet çepiç Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz altan

Murat Sezal (Rıdvan)murat sezal Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz rıdvan

Mustafa Üstündağ (Boran)

Boran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 17 mart 2020 salı akşamı ekranlara gelecek 160. bölümünde infaz edilerek diziden ayrılacak. Mustafa Üstündağ Eşkıyadan Neden Ayrıldı

Tevfik Erman Kutlu (Tekin)

Tekin Boran ile Tufan’ın toplantısına yapılan saldırı da vurularak ölecek. Tekin’i Bicolar öldürecek. eşkıya ayrılan oyuncular tekin

Sema Öztürk (Avukat Damla) Ölerek Ayrıldı

Sema Öztürk son olarak Avlu ve O Hayat Benim dizilerinde yer almış 1977 İstanbul doğumlu 41 yaşında güzel oyuncudur. İlk olarak Sema Öztürk Mahallenin Muhtarları dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. Özellikle 2017 de Merye m dizisinde hayat verdiği Tülin karakteri ile çok sevildi. Sema Öztürk eşkıya yeni gelen oyuncular

Damla başarılı ve korkusuz bir avukattır. Öldürülen Ünal beyin avukatı olarak Eşkıya dizisi kadrosuna dahil olacaktır. eşkıya yeni gelen avukat damla

Selda Alkor (Melike Hatun)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 5. sezonunda diziye dahil olan Selda Alkor dizi de hayat verdiği Melike Hatun’un ölmesi ile diziden ayrıldı. Aşkıya ayrılan oyuncular selda Alkor 2020

Deniz Çakır (Meryem)

Eşkıya dizisinde Meryem karakterine 3 sezon hayat veren Deniz Çakır diziden çocukları ile yurt dışına giderek ayrılmıştı; Deniz Çakır 24 aralık salı akşamı ekranlara gelecek 153. bölümde Meryem’in öldüğü izleyici bir tabut ile gösterildi. Böylelikle Deniz Çakır kesin olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılmış oldudeniz çakır eşkıya yeni gelen oyuncular

Naz Elmas (Sevda Meftun)

Naz Elmas 1983 İstanbul doğumludur ve Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümü tiyatro mezunudur. 36 yaşında olan güzel oyuncu Naz Elmas Doktorlar dizisinde Eylül karakterine hayat vermesi ile tanınmıştır.   Naz Elmas  son olarak Bahtiyar Ölmez dizisi kadrosunda yer almıştır. Bizim Hikaye dizisinde bir sezon Nesrin karakterine de hayat vermiştir. Filinta “Bir Osmanlı Polisiyesi dizisinde de Azize’ye hayat vermiştir.naz elmas Eşkıya yeni gelen oyuncular

Sevda Meftun ailesinin güzeller güzeli kızıdır. İlk görüşte Hızır Reis’e aşık olan Sevda Hızır2’ın kalbini çalmayı başarır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar sevda

Savaş Özdemir (Tipi)

Tipi karakteri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 5. sezonun başında Tipi karakteri yer alacak ancak sezonun başından sonra Eşkıya’dan ayrılacak. Bu nedenle de dizi de Tipi olarak yer alan Savaş Özdemir artık Eşkıya dizisi kadrosunda yer almayacak.

Eşkıya Tipi Neden Yok

Tarık Ünlüoğlu (Ünal Bey)

Eşkıya dizisinin 2019 2020 yeni sezonunda ekranlara gelecek 5. sezonunda önemli ayrılıklardan biri de dizi de Ünal bey olarak yer alan ve çok sevilen Tarık Ünlüoğlu’nun ayrılığı olacak. Tarık Ünlüoğlu’nun hayat verdiği Ünal Bey karakteri de tatile giderek Eşkıya dizisi senaryosundan ayrılmış oldu. Tarık Ünlüoğlu Ünal Bey Eşkıyadan ayrıldı

Eşkıya 4. Sezon Yeni Gelen Oyuncular

Ayhan Eroğlu (Sercan Gabar)

Ayhan Eroğlu 1976 İstanbul doğumludur ve 43 yaşının içindedir. Deli Yürek ve Kurtlar Vadisi Pusu yer aldığı önemli diziler arasında yer alır. Son olarak Star TV’nin Avlu dizisinde Bekir karakteri ile yer almıştır.

Sercan Gabar terör örgütü yöneticilerinden biridir. Korkusuz ve acımasız bir tiptir. Ayhan Eroğlu Eşkıya Sercan Gabar

Demet İyigün(Serpil)

1973 Ankara doğumlu olan Demet İyigün Özlem’in Annesi olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna dahil olmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro mezunu olan Demet İyigün 2016 yapımı Kalbim Yangın Yeri dizisinde yer alsa da dizi tutmamıştır.

Serpil Özlem’in annesidir. Mesut Serpil’i Çakırbeyli ailesine girdirecek ve içerinde bilgi alacaktır.

Demet İyigünEşkıya Özlemin Annesi

Koray Şahinbaş(Zeki)

1972 de dünyaya gelen Koray Şahinbaş 47 yaşındadır. Özellikle Savaşçı dizisinde hayat verdiği doktor karakteri ile tanınmıştır. 2012 yılında Dila Hanım dizisinde canlandırdığı Raşit karakteri de Koray Şahinbaş’ı kariyerinin önemli dizilerindendir. Yine Fi ve Sahipli isimli internet dizilerinde yer almıştır.

Zeki kardeşleri ölen ve öfkeyle dolu güçlü bir adamdır. Özellikle hazırlattığı bombalar ile tanınır ve oldukça tehlikeli bir adamdır. Masaya girmek için elinden geleni yapacak olan Zeki’ni tek amacı masadan haraç almaktır. Eşkıya dizisi Zeki

Gözde Okur(Mine)

1980 de İzmir’de dünyaya gelen Gözde Okur Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur. İlk olarak ünlü Avrupa Yakası dizisinde yer alan Gözde Okur Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde ki Rüyam karakteri ile çok sevilmiştir. 170 cm boyunda, 58 kg olan Gözde Okur Eşkıya’da hizmetçi olarak oynayacak.

Mine Hayriye annenin eve hizmet etmesi için aldığı yeni hizmetli. Gözde Okur Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz

Ceren Benderlioğlu (Eşkıya Ömür Façalı)

Son olarak Börü dizisinde eşi Emir Benderlioğlu ile birlikte yer almıştır. Ceren Benderlioğlu Kertenkele dizisinde hayat verdiği Seval karakteri ile tanınmış ve sevilmiştir. Gerçek adı Ceren Şekerci olan ve oyuncu Emir Benderlioğlu oğlu ile evlenen Ceren Benderlioğlu 1983 İstanbul doğumludur ve 36 yaşındadır.Trakya Üniversitesi Radyo Televizyon mezunu olan güzel oyuncu Ekmek Teknesi dizisi ile sektöre girmiş ve 17 yıldır oyunculuk yapmaktadır.

Ömür Façalı Façalı ailesinin kız kardeşleri olarak olarak Eşkıya dizisinde dahil olacakCeren Benderlioğlu Eşkıya dizisi Ömür Façalı

Alper Kut(Tahsin)

Alper Kut son olarak Kanatsız Kuşlar dizisinde yer almıştı. Alper Kut’u Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile tanımıştık. Alper Kut 1962 Ankara doğumludur. 57 yaşında olan Alper Kut Ankara Üniversitesi Dil Tarih mezunudur. Oyuncu Devrim Yakut ile evlidir.

Behzat’ın amcasının oğludur. Arayı bulmaya çalışmaktadır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alper Kut

Turgut Tunçalp(Façalı Haşmet)

Turgut Tunçalp son dönemin önemli oyuncularından biridir ve bir çok popüler dizide önemli rollerde yer almıştır. Diriliş Ertuğrul dizisinde Afşin Bey, Vatanım Sensin de Ölmez Hasan, Çukur dizisinde Kasım Helvacı olarak izleyiciye kendisini çok sevdirmiştir. Turgut Tunçalp 1976 doğumludur ve 43 yaşındadır. Sakarya’da doğan Turgut Tunçalp Merhamet dizisi ile tanınmış ve çok beğenilmiştir.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Façalı

Façalı İlyas’ın ölümünden sorumlu tutulan adamdır. İlyas’ın azmettiricisi olarak görülecek ve öldürülmeye çalışılacak. Façalı Dayı hırsızlık çetesi yöneticisidir. Türkiye’den çaldığı her şeyi Façalı Haşmet ve çetesi yurt dışına çıkarmaktadır. Eşkıya Façalı resimleri

Emir Benderlioğlu(Behzat)

Emir Benderlioğlu 1979 Ankara doğumludur ve 40 yaşındadır. Emir Benderlioğlu Hacettepe Üniversitesi Grafik mezunudur. Dağ 2  ve Börü serisi ile dikkatleri tekrar üzerine çekmeyi başaran Emir Benderlioğlu 4N1K dizisinde hayat verdiği Tekin karakteri ile de çok sevilmiştir.Emir BenderlioğluEşkıya dizisi Haşmet

Behzat Haşmet’in kardeşidir. Hapistedir. Hapishane’de İlyas’ı öldürmek ister. Eşkıya behzat

İlhan Şen(Façalı’nın Oğlu) Erman

İlhan Şen son olarak Şahin Tepesi dizisinde Mete karakteri ile yer almış ve performansı ile çok beğenilmiştir. 1987 Bulgaristan doğumlu olan İlhan Şen İnşaat mühendisidir. Sonradan model ve oyunculuk dersleri alan İlhan Şen Best Model of Turkey 2009 birincisidir.Eşkıya Erman Façalının oğlu

Erman Haşmet’in oğludur. Amcası Behzat’ın da yokluğunda Haşmet’in tüm işlerini o yürütür. Gözü kara bir gençtir. Korku nedir bilmez.eşkıya façalının oğlu

Yaşar Kutbay (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Musa)

Yaşar Kutbay Çukur dizisinde hayat verdiği Musa karakteri ile çok sevilmiştir. 1950 doğumlu olan değerli sanatçı Yaşar Kutbay 69 yaşındadır. Kurtlar Vadisi Karadayı ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki yer aldığı önemli yapımlar arasındadır. Aslen Adanalıdır.

Eşkıya dizisinde Musa Haşmet’in en eski ve en güvendiği adamdır. Haşmet’e canı pahasına bağlıdır. Eşkıya dizisi Musa

Saydam Yeniay(Mesut)

Saydam Yeniay Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Çanakkale 18 MArt Üniversitesinde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosuna Saydam Yeniay da dahil oldu.  Saydam Yeniay Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Sümer karakterine hayat verebilir.Saydam Yeniay Eşkıya yeni gelen oyuncular

Mesut Türk İstihbaratının başına getirilen yeni bir müdürdür. Tam bir satılmış köpektir. 

Eşkıya Mesut

Emir Çiçek (İstihbaratçı Tuncay)

Emir Çiçek ocak 1970 de dünyaya gelmiştir ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden önce Serçe Sarayı dizisi kadrosunda yer almıştır. Emir Çiçek biz daha çok Arka Sokaklar dizsiinde 4 sezon hayat verdiği Sami Kara karakterine hayta vermiştir.

Tuncay Türk İstihbaratında İstanbul bölgesi sorumlusudur. Mit’in üst düzey elemanlarından biri olan Tuncay ne Hızır’ın masasını ne de silah üretici devlet yanlısı aileleri görmek istemektedir. Artık istihbaratta Nevzat’ın döneminin kapandığı ve Tuncay’ın döneminin başladığını göstermek için Hızır Reis ve ekibini içeri atmayı planlamakta ve onların ortadan kalkması ile daha rahat hareket edebileceğini düşünmektedir; aslında Tuncay Türk İstihbaratının başına Mossad tarafından getirilmiş bir Mossad ajanıdır. Edho Tuncay İstihbaratçı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sultan

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Sultan Karakteri Hızır ve İzzet arasında bir piyon olacak. Sultan aslında İzzet’in sokaklarda ki adamıdır. Baş hapçı Sultan’dır.

Eşkıya Sultan

Ramazan Kalyoncu

Ramazan Kalyoncu son olarak Survivor 2018 de ve Göz 6 programlarında yer almıştır. Ramazan Kalyoncu’nun ilk dizi oyunculuğu deneyimi ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi olmuştur. Ramazan Kalyoncu dizi de Hızır Reis’in ekibinde yer alan bir eleman olarak yer alacaktır. Ramazan Kalyoncu eşkıya yeni gelen oyuncular

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Orhan Bıyıklı

Daha önce efsane bir Stv dizisi olan Tek Türkiye’de başrol oynamış başarılı bir aktördür. orhan bıyıklı eşkıya dizisi

Eşkıya Seyran

Seyran Devran’ın abisidir. Devran’dan kalan mal taksimini yapmak için gelmiştir. Tufan Seyran’a pay vermiştir; böylece Seyran ve Tufan’ın ortaklığı olmuştur. Hızır Reis kestiği bu racon ile bir karşılık beklemektedir. Eşkıya Seyran

Kadir Erence(Eşkıya Kemal)

Eşkıya dizisine 4. sezonda dahil olan yan karakterlerden biri. Eşkıya dizisinde İzzet’in adamı.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kemal

 

Tunca Aydoğan(Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Muzi)

Tunca Aydoğan Yılan Hikayesinde hayat verdiği Kürşat karakteri ile efsane olmayı başarmış bir isimdir. Ebru Küçükakar Menajerlik’in oyuncusudur. Deneyimli bir tiyatrocudur. 10 Haziran 1967 de Ankara’da doğmuş ve Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro; Fotoğraf ve Resim bölümlerini tamamlamıştır. Tunca Aydoğan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Muzi İzzet’in köpeğidir. İzzet bireysel olarak Çakırbeyliler ile savaşa girmekten korktuğu için parası ile Muzi denen adamı tutmuştur. Muzi azılı bir paralı katildir. Sinsi bir yılandır. Muzi’nin ilk hedefi Alpaslan’dır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Muzi

Cansu Melis Karakuş(Eşkıya Meltem)

1991 doğumlu olan Cansu Melis Karakuş 2014 Best Model Of Turkey birincisidir. Oyunculuk dersleri almıştır. Aslen sosyoloji mezunudur ve 27 yaşındadır. cansu melis karakuş resimleri

Alpaslan’ın sevgilisi gibi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosunda dahil olacaktır. Dikkat çekici bir güzelliği vardır. Alpaslan’ın gerçekte  sevgilisi değildir. Meltem Türk istihbaratının en gözde ajanlarından biridir ve Alpaslan’ın yalanını çevirmek için gelmiştir.

Eşkıya Meltem Kimdir

Berk Demirgüneş (Eşkıya Orhan)

Son olarak Adı Efsane dizisinde rol almıştır.  Modellik yapmaktadır. 1994 doğumludur ve 24 yaşındadır. Radyo TV öğrencisidir. Dominos Pizza reklamında oynamıştır. berk demirgüneş eşkıya dizisi

Orhan Tufan Ağanın oğludur. Tufan ağanın aynı zamanda yardımcısıdır. Hızır Reis Orhan’ı çok sever ve sayar. orhan eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

 Birgen Engin (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Cemre)

Son olarak Kırgın  Çiçekler ve Kayıtdışı dizilerinde rol almıştır.  Kırgın Çiçeklerde hayat verdiği Banu rolü unutulmaz performanslarındandır.  Birgen Engin 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur ve 36 yaşındadır. Londra’da oyunculuk eğitimi almıştır birgen engin Eşkıya dizisi

Cemre Özgür’ün ablasıdır. Cemre ile Ateş’ı Hayriye Ağa baş göz etmek ister. Bu durumda İlyas ile Ateş bacanak olacaktır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Cemre

Mehmet Ulay

1947 Antalya doğumlu Mehmet Ulay 71 yaşındadır. Çok deneyimli bir tiyatro ve sinema oyuncusudur. Son olarak Baba Candır dizisinde yer almıştır. Mehmet Ulay Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Çakırbeyli ailesinin eski bir aile dostu olarak karşımıza çıkacak.eşkıya mehmet ulay

Tekin Temel (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fuat)

Tekin Temel 1968 manisa akhisar doğumludur ve 50 yaşındadır. Genellikle günlük dizilerde yer alarak kendisini tanıtmayı başarmıştır. Aşk Ve Günah dizisi Tekin Temel’in en çok tanındığı projedir.  Tekin Temel son olarak “Acı Hayat, Sevdaluk ve İntikam gibi dizilerinde önemli rollerde yer almıştır. tekin temel eşkıya dizisi

Fuat masadadır. Masa da ortalığı karıştıracak para göz bir adamdır. Tufan İzzet ağanın yanında Hızır Reis’in karşısındadır. Eşkıya Fuat

Nizam Namildar (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izzet)

Son olarak İsimsizler ve 8. Gün gibi dizilerde yer almıştır. Nizam Namidar 8. Gün dizisinde Kemal’in amcası Fikret rolü ile İsimsizler dizisinde ise Afran karakteri ile çok sevilmiştir. Aslında deneyimli bir tiyatrocudur. Nizam Namildar eşkıya dizisi e1537905629190

İzzet masada olan ama masadakilerin kuyusunu kazan bir ağadır. İzzet zeki bir adamdır. Hızır Reis’in yeni sezonda bir numaralı düşmanı olacaktır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izzet

Hüseyin Avni Danyal (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tufan)

1962 yılında Trabzon doğan Hüseyin Avni DANYAL 56 yaşındadır. Son dönemde Şahsiyet Siyah İnci ve Cesur Yürek dizileri ile ekranlarımızda yer almıştır. Son olarak ise konuk oyuncu olarak Trt 1’in Elimi Bırakma dizisinde konuk oyuncu olarak boy göstermiştir.hüseyin Avni Danyal Eşkiya Ferman

Tufan Ağa Hızır Reis’in dostudur, sevdiği bir adamdır. Silah ticareti yapar. Orhan’ın da babasıdır. Tufan ağa adamı buz dolabına koyar dondurur. En önemli işkencesi budur.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz tufan

Mustafa Üstündağ (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Boran)

Şubat 1977 de Mersin’de doğan Mustafa Üstündağ 41 yaşındadır. Babası büyümüş bir adamdır Mustafa Üstündağ. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde hayat verdiği Muro karakteri ile tanınmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro eğitimi almıştır.  Merhamet dizisinde Recep karakteri ile bir kez daha başarısını ispat etmiştir. 2010 da oyuncu Ecem Özkaya ile evlenmiştir bir çocuğu vardır. Son olarak Tehlikeli Karım dizisinde yer almıştır.Mustafa Üstündağ Eşkiya dizisi oyuncusu

Mustafa Üstündağ Eşkıya dizisinde Ortadoğu’lu bir iş adamına hayat verecek. Boran İstanbul’da bavul ticareti yapar; oldukça zengin ve mert bir adamdır. Boran kendisini işçi olarak görür ve emekçi olduğunu iddia eder.Eşkıya boran

İsmail Filiz

1980 Çankırı doğumlu olan İsmail Filiz 37 yaşındadır. Başkent üniversitesi mezunudur. Ezel dizisinde başarılı bir perforans göstermiştir. Son olarak Milat dizisinde Yağız Ali karakterine hayat vermiştir.smail Filiz Eşkiya yeni gelen oyuncular

Eşkıya Fidan

Eşkıya Fidan

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sinan

Sinan hem masadadır hemde İzzet’in adamdır. İzzet Ağa pis işlerini Sinan’a yürüttürür. Sinan ölmekten veya öldürmekten korkmaz. Sinan  Fuat ve İzzet ağa masada aynı tarafta olur. eşkıya sinan

Tevfik Erman Kutlu (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tekin)

Tevfik Erman Kutlu Tevfik Erman Kutlu 39 yaşında’dır ve 1979 yılında doğmuştur. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Tayfun karakterine hayat vererek kendisini tanıtmayı bilmiştir. 2016 da İçerde dizisinde Barbaros karakterine hayat vermiştir. Son olarak ise Savaşçı dizisinde Çeto karakteri ile ekranlarda yer almıştır. Deneyimli bir tiyatrocudur.

Tekin Boran’ın sadık adamıdır. Öldürme de üzerine yoktur. Boran ağasına sadıktır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tekin

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a 3. Sezon’da Gelenler

Ümit Belen(Sam)

Ekrem ve Ünal’ın işine yarayan bir adam.Eşkiya sam Ümit belen

Ahmet Somers (Hasan)

1959 İzmir doğumlu olan  Ahmet Somers  59 yaşındadır. 9 Eylül Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. Ankara ve Bursa Devlet Tiyatrolarında oynamıştır.

Hasan istihbarattaki devlet düşmanlarını lideridir. CIA ile işbirliği yapmaktadır.eşkiya yeni gelen hasan 1

Levent Özdilek(Pudra Hakkı)

Pudra Hakkı uyuşturucu baronudur. Muhtemelen sezon içinde bizzat Hızır’ın elinden cezasını bulacaktır; zira Hızır’a ve ailesine yapmadığını bırakmadıLevent Özdilek Eşkiya Pudra Hakkı ayrıldı

Eşkıya Hükümdar Olmaz dizisine yeni gelen oyuncular olduğunda sayfamız güncellenecektir.

Olgun Şimşek(Kimsesiz Yaşar)

Olgun Şimşek’de geçen sezon dahil oldu Edho dizisinden ayrıldığını duyurdu. Olgun Şimşek Eşkıya dizisinde başarı ile Kimsesiz Yaşar karakterine hayat vermişti; ancak senaryo gereği Eşkiya’dan ayrıldığını düşünüyorum.Edho ayrılan oyuncular kimsesiz yaşar

Eşkıya Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Sevcan Yaşar (Esra) Esra Yeniden Öldü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde İlyas’tan olan çocuğunu aldırdığı için boşanan Esra annesinin yanına Aydın’a giderek diziden ayrılmıştı; Eşkıya Dizisinin senaristlerinin değişmesi ile Esra geri döndü ve İlyas’ı istiyor. Ömür Façalı ile Esra arasında bir İlyas kavgası çıkacak gibi ama kazanan tabi ki Ömür olacaktır; zira İlyas için Esra defteri kapandı.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Gelen Oyuncular esra sevcan yaşar

Cansu Melis Karakuş(Meltem)

Meltem yenge Alpaslan’ın sevgilisiydi. Yeni gelen Ziya tarafından katledildi Alpaslan’ın gözü önünde. Eşkıya Dizisinden Ayrılan Oyuncular meltem öldü

Anıl Kır(Eşkıya Ercan)

Ercan Hızır’ın adamlarındandır. Sadık bir çalışandır. Hızır Reis ve ailesine sonsuz saygı duyar. Ercan İlyas’ı hapishanede korurken Façalı’nın adamları tarafından bıçaklandı ve öldü.eşkıya ercan Anıl Kır

Erkan Bektaş(Ateş)

Ağası Tipi’ye ve masaya ihanet eden Ateş sonunda yakalandı ve öldürüldü. Ateş’in ölmesi sonrası Hızır Reis ve ekibinin başı Ateş’in itirafları ile harekete geçen Türk yargısı ile belaya girecek. Ateş 27 kasım da EDHO’ya veda edecek. Eşkıya Dizisinden Ayrılan Oyuncular ateş

Atilla Şendil (Eşkıya Fikret)

Atilla Şendil Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı.  Ateş karakterinin ihaneti sonrası Eşkıya dizisinden ayrılıklar başlamıştı. Ateş sonunda Emine’nin kocası Fikret’i de öldürdü ve bir kez daha abisi Tipi’ye ihanet etti. Kısa zaman içinde Ateş karakterinin dee Eşkıya’dan ayrılması bekleniyor. Eşkıyadan ayrılan oyuncular Fikret

Erdal Küçükkömürcü (Eşkıya Davut)

Eşkıya dizisinde Davut karakteri de Ateş’in ihaneti sonrasında öldü. İstihbaratın başında olan Davut dost kazığı yedi. Eşkıyadan ayrılan oyuncular Fikret 1

Hakan Meriçliler (EDHO Ziya)

Hakan Meriçliler Eşkıya dizisinin 110. bölümünde diziden ayrıldı. Ziya karakteri Hızır Reis’in gözü önünde kendi alamadığı güvenlik önlemi yüzünden öldürüldü. Ziya’yı Muzi öldürdü ve artık Eşkıya’da suyu ısındı Ayrılan oyuncular Eşkıya Ziya

Deniz Çakır( Meryem)

Deniz Çakır’da yaz aylarında gösterdiği olumsuz davranışlar nedeniyle Eşkıya dizisi kadrosundan çıkarıldı. Çıkarma kararı sonrasında Deniz Çakır Alnım ak başım dik manasında bir açıklama yaptı ve diziden çıkarılmasına tepki gösterdi. Deniz Çakır’dan sonra Meryem karakterine kimin hayat vereceği veya Meryem’e ne olacağı merak ediliyor. Eşkiya Meryem diziden ayrılan oyuncular Deniz Çakır

Mesut Akusta(Ekrem)

Sam Ekrem’i harcadı. Hızır Ekrem’i öldürdü. Eşkiya Ayrılan Oyuncular mesut akusta

 

Okan Turan(Reha)okan turan Eşkiyada ayrıldı

Gönül(Zara)

Kudret tarafından pusuya düşürülüp Tipi’nin kollarında öldürülür.gönül eşkiyadan ayrıldı

Tuna Orhan (Servet)

Eşkıya Hükümdar Olmaz dizisi 96. bölümde Servet karakterine hayat veren Tuna Orhan senaryo gereği diziden ayrılmıştır. Servet karakteri arabasında ölü bulunmuştur. Eşkiya Ayrılan Oyuncular Tuna Orhan Servet

Arzu Yanardağ(Candan)

Candan Hızır’ın yanına yerleştirilmek istenen görevli bir kandır. Hızır’ın önüne gelene aşık olduğunu düşünenlerin planıdır ama kısa zaman içinde görevi açığa çıkmıştırarzu yanardağ Eşkiya ayrılan Candan

Kemal Başar(Ender)

Ender Masa’nın para için kendini satacak adamlarından biriydi. Ölmesi ile komedi sahneleri azaldı denebilir.kemal başar Eşkiyadan ayrılan oyuncular Ender

Hakan Örge(Seçkin)

Seçkin Hızır’ın önemi adamlarındandı. Her ne kadar ölümü çok ses getirmese de intikamı ağır olduHakan ÖrgeSeçkin Eşkiyadan ayrılan oyuncular

Emre Törün(Nevzat)

Nevzat istihbarat elemanı iken Türk İstihbaratının başına kadar yükselmiş bir Mit’çidir ama ölümü hak etmiştir. Emre TörünEşkiyadan ayrılan isimler Nevzat

Eşkıya Hükümdar Olmaz dizisinden yeni oyuncular ayrıldığında sayfamız güncellenecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 25 eylül 2018 salı günü 2018 2019 yeni sezonuna başlayacak. 

Eşkıya Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular 2020 2021 (EDHO) (15 Yorum)

 1. Sabina hanıma çok geçmiş olsun. Allah sağlık sıhhat uzun ömürler versin mutluluklar dilerim. Atv ve edho ailesine teşekkür ederim.

 2. Naz Elmas Selda alkor
  Burak Sergen Ali Yerlikaya
  Kutay sungar ufuk tevge
  Erdem sanli Ercan Reşat demir
  Mahmut Gökgöz evren erler geldi
  Şimdide İskender büyük gelsin

 3. Diziyi severek veyaşıyarak izlemektedir. Eniştesini diziden ayrılmasını istemem
  Buda çakırbeyli reisi oyunu olmasını isterdim k dost kim düşman misali eniştesini sevsin seviyoruz diziden ayrılmasını istemem veselam

 4. Kimsesiz Yaşar ve Meryem in diziden ayrılması kötü olmuş.Kimsesiz Yaşar sayesinde oldukça gülüyorduk

 5. bencede ender ve kimsesiz yaşarın çıkması iyi olmadı onlar sayesinde gülüyorduk izlerken keşke geri gelseler yani kısaca artık diziyi izlemek için tek kişi kaldı sevdiğim diyebilirim oda oktay kaynarca zaten diğerlerinin benim için bi önemi yok yeni gelenlerdende gelişine sevindiğim tek kişi var oda cesur yürekte oynayan hüseyin avni danyal dır bakalım şimdi nasıl olacak dizi merakla bekliyoruz

 6. KİMSESİZ YAŞAR OLMADAN OLMAZ .DİZİYE CAN KATTI NİYE ÇIKTI ANLAMADIK BUNDAN SONRA TADI OLMAZ

 7. Kimsesiz Yasar (olgun simsek) yoksa dizi reytingleri Bir hayli duser,,,,,,ornegin ben artik seyretsemde olur,seyretmesemde,,,Benín icin zevki kalmadi,dizinin kemik oyuncularindandi.