Kördüğüm 246. Bölüm Özeti Kördüğüm 9 Nisan Fragmanı İşte Karşınızda Rathore

Kördüğüm 246. Bölümü ile 9 nisan pazartesi günü 16:15’de Kanal 7 ekranlarında olacak. Kördüğüm 246. Bölümde Radhore geri dönecek

Kördüğüm 246. Bölüm Özeti

Sevilen dizi Kördüğüm (Uttaran), ekranlarda 9 Nisan’da 246. Bölümü ile olacak. Geçtiğimiz bölümde Bundela evine kara bulut gibi çöken Tej ve Mukta’nın Meeti üzerindeki yeni oyunu ekranlarda olmuştu.

uttaran 246. bölüm mukta cezaMeeti’nin evden izinsiz çıkışı evin ana gündemi olmuştu. Jogi bu konuda da Muktayı suçlar tavırlar ile onu sorguya çekmesi Nani’nin hoşuna gitmemekteydi. Dışrada Jogi ile Mukta arasındaki olayları dikizleyen Nani oradan lafa karışır. Mukta bir yere gittiğinde ben de mi onunla gitmem lazım ilaa ki büyüğüm diye falan gibi bir şeyler saçmalar. Daha sonra olduğu yerde arkasını döndüğünde kızgın iki surat görür…Damini ve İşça…!

İşça’ya neden hep karşıma çıkıyorsun bre kadın diye hitap eden Nani şaşkınlık ve sinirli bir tavır ile sataşır. İşça da ben sadece yoluna çıkmadım tüm çıkışlarını da kapattım der. Şimdi söyle kızım Meetiyi düşüncelerin ve yapay tavırlarınla zehirledin, onu nereye yönlendirdin der. Çünkü her ikisi de biliyordur ki Nani, İşça ve evlad-ü iyalinden cini kadar hoşlanmamaktadır. Nani, İşça’nın kızına özel bir ilgi duymakta ve sözde Tapasya’nın faili olarak gördüğü İşça’yı kendi çevresiyle vurmak istemektedir. Nani’nin kaçak dövüşeceğini anlayan İşça, elindeki bir kozu devreye sokar ve Nani’yi Mukta’nın bilmediği doğruları anlatmakla tehdit eder.

uttaran 246. bölüm nani işçaNani geriye doğru bir hatıra canlandırır aklında…Mukta’yı bebek iken sokak çocukluğuna itmeye çalışan, onu dışlayan Nani eskileri hatırlayınca tedirgin olur. Ne de olsa ilk başlarda Muktayı kızı olarak istemeyen Tapasya’yı da bilmektedir Nani. İşça bu hayallerin arasında devreye girer ve o dönemde anne sevgisini kendisinin verdiğinden bahseder. İşça, bunları anlattığında Meeti kendisinden uzaklaşsa da Mukta’nın da hem Nani’den hemde annesi Tapasya’dan daha beter uzaklaşabileceğini söyler…Kızının nerede olduğunu adam gibi söylemesini rica eder İşça…Nani cevap veremez ve sadece oğlum Puşkar’ın üzerine yemin ederim ki bilmiyorum der. İşça’da sözün yalan yeminin de yalan senin der. Ama eğer doğru söylemiyorsan seni bir ara tenhada sıkıştırırım bu defa kimse kurtaramaz seni karı diye Nani’ye çıkışır. Araya ilk başta girmeyeceğini söyleyen Damini girer ve İşça’yı sakinleştirmeye çalışır.

Mukta hesaba Jogi tarafından çekilirken araya anası Divya girer. Bu ne Jogi, her Meeti ile ilgili bir problemde Muktayı suçluyorsun ve ona inanmıyorsun diye çıkışır. Geçmişte Tapasya’ya yaptığın muameleyi şimdi Muktaya yaptırıp da onu bizden soğutmayacağım der Divya. Kanha’ya bakarak bunlar geldi geleli Mukta’ya güvenin dibe indi ve her zaman kızı başkasının günahı için yargılıyorsun dikkat et hacı diye Jogi’ye çıkışır ve Muktanın elinden tutup uzaklaştırır.

uttaran 246. bölüm yuvi kumarKumar masasında elini açarak kazandığını sanan Yuvi’nin elinden son parasını da karşısındaki oyuncu alır. Daha fazla kredi ister Yuvi fakat yönetim tüm parasını kaybettiğini ve kredi kartlarının da dolduğunu izah eder. Yuvi sinirli bir şekilde neden her şey ters gidiyor diye söylenerek kalkar o sırada biri ile çarpışır. Adama çıkışır. Tam elini kaldırır vurmak için ama elini tutar karşısındaki…Bu Radhor’dur…!uttaran 246. bölüm rathore

Büyüklerine karşı saygısız olmaması gerektiğini söyler Radhor. Yuvi de benim kim olduğumu biliyor musun modunda karşılık verir. Radhore ise zengin bir  babanın zayi olmuş bir evladısın diye karşılık verir…! Radhore cebine elini atar ve bir miktar para çıkartır, uzatır Yuvi’ye…

 

uttaran 246. bölüm rathore yuvi

 

Al şu parayı git (üstüne dökülen bu içecekten dolayı) yeni bir ceket al der. Arkasına dönerek bu bebe ne içmek istiyorsa alın der. Yuvi sinir olur. Kim oluyor bu adam diye görevlilere sorar. Aldığı cevap:Mr. Raghuvendra Pratap Rathore olur…! Bu gazinonun sahibi derler…!

uttaran 246. bölüm dadaji vasiyet

Kördüğüm 9 Nisan Fragmanı

Kördüğüm 246. Bölüm Özeti Kördüğüm 9 Nisan Fragmanı İşte Karşınızda Rathore (1 Yorum)