İçimizdeki Yangın Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Fox Tv sezon sonu final yapacak dizilerinin yerine bir bir yeni sezon projelerine onay veriyor. Yasak Elma dizisinin de güzel bir başlangıç yapamaması ile Fox Tv kendisine gelen dizi senaryolarını değerlendirmeye başladı. ‘

Fox Tv gelen teklifler arasında Limon Filmin ilginç teklifine de onay verdi. İzmir Büyükşehir Belediyesinde halen aktif olarak görev yapmakta olan 6zmirli kadın itfaiyeciler kadın İtfaiyecinin ilginç yaşam hikayesinin anlatılacağı  İçimizdeki Yangın  dizisi için hazırlıklar başladı.

Son dönmede kadına ve kadına şiddete duyarlılığın artması ile Limon Film zor bir mesleği olan bu kadınların geçmişte yaşadığı ilginç olayları derleyecek ve gerçek kişilerle bir dizi haline getirecek.

Eylül ayında Fox Tv ekranlarında olması beklenen İçimizdeki Yangın  dizisinin çekimlerine ise Temmuz ayın içerisinde başlaması bekleniyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye müdürlüğünde şuanda aktif olarak Devrim Özdemir, Pınar Sunar, Hülya Doğan, Pelin Parlak, Şerife Güzel ve Aycan Piştof adında 6 kadın çalışmaktadır. imizde ki Yangın dizisi afişi

Devrim Özdemir ilk kadın itfaiyecilerden biri. Tam 8 yıldır İzmir İtfaiyesinde yangınlarda aktif görev alıyor; hayatını riske atarak hayat kurtarıyor. Bu dizi ile Limon Film sadece kadına duyulan saygıyı arttırmakla kalmayacak aynı  zamanda İtfaiyeci mesleğine de halkın bakış açısını değiştirecek. Özellikle Amerika’da İtfaiyeciler bir kahraman olarak görülürken bizde genel idare hizmetleri personeli olarak geçmesi bile itfaiyecilerin ülkemizde yeterli değeri göremediğinin en önemli kanıtı. Hatta bazen geç kaldın diye dayak yiyen itfaiye erleri bile oldu.

İçimizdeki Yangın dizisinde hem aksiyon hemde aşk olacak. Ayrıca artık dünyada erkek işi kadın işi bir meslek ayrımının kalmadığı da gösterilmiş olacak.

İçimizdeki Yangın Dizisi Oyuncuları

Devrim Özdemir

Pınar Sunar

Hülya Doğan

Pelin Parlak

Şerife Güzel

Aycan Piştof

İçimizdeki Yangın Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (1 Yorum)