Eşkıya Uğur Kimdir? EDHO Uğur Ne Zaman Ölecek?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeni bir hikayeye geçiliyor. Yeni sezonun başından beri Yaman meselesi ile çok vakit kaybeden Hızır ve arkadaşları artık Yaman’ı tarihin tozlu sayfalarına kaldırarak yeni düşmanları Uğur’u karşılarına alacaklar. Hızır Çakırbeyli daha önce görmediği kadar zeki ve kurnaz bir rakip ile karşı karşıya kalacak ve bir an önce Uğur’dan kurtulmaya çalışacak.

Edho dizisine Uğur karakteri ile Serhat Parıl dahil olacak. Eşkıya’da Uğur bir gelecek pir gelecek. Eşkıya  Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan tüm oyuncuların listesi için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Eşkıya Uğur Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Uğur 30’lu yaşların başında çok iyi silah kullanan oldukça zeki bir gençtir. Babası gibi kendisi de silah kaçakçılığı ile uğraşan Uğur daha önce babasının boyun eğdiği Çakırbeyli ailesine ve masaya karşı çıkar ve artık kendisinin de masaya alınmasını ister. Terör örgütlerine silah satan aynı zamanda terör örgütleri ile de iş birliği yaparak uyuşturucu ticareti yapan Uğur’u masa kabul etmese de Uğur masa da oturan herkesin bir açığını bilmektedir ve masa da düzeni bozacak hamleler yaparak işlerin karışılmasına neden olur.

eskiya ugur

EDHO Uğur Ne Zaman Ölecek?

EDHO dizisinde Uğur artık sezon sonuna kadar masanın bir numaralı gündemi olacak. Yaklaşık 4 ay ve 16 bölüm dizinin kadrosunda yer alacak yakışıklı oyuncu Serhat Parıl’ın Eşkıya’ya gelmesi kadar gitmesi de olay olacak. Daha önce Cesur ve Güzel Medcezir ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem gibi dizilerde kendine önemli rollerde yer bulsa da Serhat Parıl EDHO dizisinde hayat vereceği Uğur karakteri ile kariyerinin zirvesine çıkmak için gün sayıyor.

Serhat Parıl Kimdir?

27 Temmuz 1983 de  İzmir de hayata gözlerini açan Serhat Parıl artık 38 yaşındadır. . Dokuz Eylül Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği mezunu olan Serhat Parıl üniversitenin tiyatro kulübünde yeteneğini keşfetmiş ve yine Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro eğitimi alarak başarı ile tamamlamıştır. 190 cm boyunda ve 85 kg ağırlığında olan Serhat Parıl Medcezir dizisi ile tanınmış daha sonra Cesur ve Güzel ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde kendine yer bulmuştur. Son olarak Bonkis isimli internet dizisi ve Bay Yanlış dizilerinde yer almıştır.