Maya Başol Kimdir? Serkan ve Eda’nın Kızı’nın Gerçek Adı?

Daha önce çocuk model ve sosyal medya fonemeni  olarak tanıdığımız Maya Başol oyunculuğa da ilk adımını atıyor. 2021 yazının en çok merak edilen dizilerinden olan Sen Çal Kapımı dizisi oyuncu kadrosuna Serkan ve Eda’nın kızı olarak dahil olacak Maya Başol yeni rolü için çok heyecanlı.

2016’dan beri model olarak çocuk markalarının reklamlarında oynayan Maya Başol 2015 doğumludur. Annesi Asya Başol bir İnstamam’dır. Bu nedenle de doğduğu andan itibaren Maya Başol sosyal medyanın içinde bulmuştur kendini; bir çok izleyici İnstagram anneleri tarafından çocuklarının istismar edildiğini düşünse de 6 yaşına giren Maya Başol sosyal medya fenomeni olmaktan çok multu.

Maya Başol Kimdir?

Maya Başol Kimdir? Maya Başol 2015 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi Asya Başol sosyal medyada fenomenidir. Annesinin sosyal medya hesabında tatlılığı ile ünlenen Maya Başol başta LCW olmak üzere bir çok firmanın reklamlarında yer almış ve çocuk modelliğini üstlenmiştir.

Maya Basol

Daha önce hiç bir dizi de yer almayan 6 yaşında ki Maya Başol ilk oyunculuk deneyimini Sen Çal Kapımı dizisi ile yaşayacaktır. Sen Çal Kapımı dizisi yapımcısı Fatih Aksyoy tarafından Hande Erçel’e benzerliği ile bu role seçilen Maya Başol Sen Çal Kapımı dizisinde başrol çifti olan Serkan ve Eda’nın kızlarına hayat verecek.

Sen Çal Kapımı Dizisinde Zaman Atlaması Yaşanacak

MF Yapım Sen Çal Kapımı dizisi senaryosunda önemli bir değişikliğe gidecek ve dizi de yaklaşık 6 yıl bir zaman atlaması yaşanacak. Her ne kadar Eda’nın hamileliği gösterilmese de Eda ve Serkan’ın bir kızları olacak. Serkan ve Edanin Kizi

Sen Çal Kapımı dizisine yeni gelen oyuncuların listesi için tıklayınız Sen Çal Kapımı Yeni Gelen Oyuncular