Adını Sen Koy Devam Edecek mi? Yeniden Başlayacak mı? Tv8’e Transfer olacak mı?

Adını Sen Koy dizisi 5 kasım pazartesi günü Tv8 ekranlarında yayın hayatına başlamıştı; ancak alınan kötü reytingler nedeniyle Adını Sen Koy  dizisini Tv8 13 kasım salı  günü yayından kaldırıldı. Adını Sen Koy  dizisi için final günü de böylelikle 13 kasım salı oldu.

Adını Sen Koy dizisi Tv8 de yeni bölümü ile 5 kasım pazartesi günü 19:00’da Tv8 ekranlarında devam edecek.

Sonunda gerçekleşti. Kesin olarak Adını Sen Koy yapımcısı Karamel Film Tv8’in patronu Acun Ilıcalı ile anlaştı. Adını Sen Koy yakında Tv8 ekranlarında hafta içi her gün tahminen 18:40’da Yemekteyiz programından sonra yeni bölümleri ile izleyicisi karşısında olacak.  Adını Sen Koy tv8

Star Tv’ye transfer olan Adını Sen Koy şimdi de Tv8’e transfer olmak için gün sayıyor. Adını Sen Koy dizisi yayın hayatına Trt 1 ekranlarında başlamış ve 1. sezon sonunda Star Tv’ye transfer olmuştu.

1 sezonda Star Tv’de başarı ile devam den Adını Sen Koy  dizisi 3. sezonda diziden başrol oyuncuları Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın ayrılması ile dizi büyük bir çöküş dönemine girmiş ve ekranlara veda etmek zorunda kalmıştı. Star Tv medyaya Adını Sen Koy  dizisinin 19 ekim cuma günü 390. bölümü ile ekranlara veda edeceğini duyurmuştu.

Bize gelen son bilgilere göre Adını Sen Koy  dizisi yapımcısı Karamel Film dizisi Adını Sen Koy’a çok inanıyor ve Star Tv’nin dizileri Adını Sen Koy’a inanmaması Karamel Filmi çok üzdü. Karamel Film yetkilileri ise Adını Sen Koy  gibi iyi reytingler alma potansiyeli olan diziye zaman tanıyacak ve son bir hak daha verebilecek kanallar olduğu düşüncesi ile dizilerini diğer kanallara pazarlamaya çıktı.

Atv ve Kanal 7 Adını Sen Koy’u kabul etmedi benzer saatte dizileri olduğu gerekçesi ile. Kanal D ise zaten büyük bir ekonmik krizin eşiğinde. Tek görüşmeyi kabul edecek kanal Tv8 oldu. Zira Tv8 daha önce o saatler için bir çok kez günlük dizi denemiş ama Aşk-ı Roman dizisinden sonra bir kez daha denemeye cesaret edememişti.

Tv8 için küçük bütçeli bir dizi olması Adını Sen Koy’un  en cazip tarafı olarak görülüyor. Özellikle Bugün Düğünümüz Var ile yazın izleyici çekmeyi başaran Tv8 yemekteyiz programından önce Adını Sen Koy’u yayınlamayı düşünebilir.

Şuanda Tv8 yetkilileri ile Adını Sen Koy  dizisi yetkililerin dizinin yayın haklaır için görüşme halinde. Eğer Adını Sen Koy  dizisinin Tv8’e transfer olması yani Tv8’in Adını Sen Koy’un yayın haklarını alması gibi bir durum söz konusu olursa sizlere bilgi vereceğiz; ancak Adını Sen Koy  dizisi Tv8’e transfer olursa yine dizinin kadrosundan bir kaç oyuncu daha ayrılıp yeni oyuncular Adını Sen Koy  dizisinin kadrosunda yer alabilir. Adını Sen Koy tv8e Transfer olacak

Adını Sen Koy dizisi her ne kadar Star Tv için düşük reytingler alsa da yayınlandığı saat itibari ile aldığı 1 ve  1.5 reyting Tv8 için çok düşük değil; ancak Adını Sen Koy dizisinin maliyetinin biraz daha düşmesi lazım.

Adını Sen Koy dizisi bence Tv8’de 0.8 – 1.00 reyting arasın sonuçlar alabilir. Bana kalırsa Adını Sen Koy  dizisinin Tv8’de patlama yapma ihtimali yok belki sezon sonuna kadar ekranlarda olmaya devam edebilir.

Adını Sen Koy Neden Final Yapıyor? Detaylar için tıklayınız?  Neden Final Yapıyor?

Adını Sen Koy Devam Edecek mi? Yeniden Başlayacak mı? Tv8’e Transfer olacak mı? (22 Yorum)

  • Aynen dizi 2 yıl önce 398 den sonra devam etmedi bu dizini lütfen 2021yani bu yılda ekranlara yeniden getirsinler

 1. Cox gozel filimdi ama siz cox gozden salirsiz.bir verirsiz sonra yene kesirsiz.bu oyuncular daha mohtesemdiler.

 2. Tiryakisi olduğum Adini sen koy dizi tv8 de saat 19 daydin şimdi sabah 12.30 a alindi simdi izleyemiyorum.lutfen daha erkene alinmasini rica ediyorum.Sabah saat 11 de olursa iyi olacak.Dikkate alinmasini rica ediyorum

 3. Hayırlı Sabahlar Hayırlı Çumalar❤️ADINI SEN KOY❤️DİZİSİ BAŞLANMASI ÇOK GÖZEL HAZAL VE ERKAN DİZİYE KAYITMAYAÇAĞIN BİLEREK YENİDEN ONLARI İSTEMEK DOĞRU DEYİL ONLARI SEYRİÇİLERİN GÖZÜNDEN SALARAK DAVAM ETMEK DOĞRU DEYİL

 4. merabalar adını sen koy dizisinin devam etmesini istiyorum ama zehra ve ömerle daha güzeldi

 5. Hayırlı Akşamlar Diziseti Tv Yorumcuları Nasılsınız❤️ADINI SEN KOY❤️DİZİSİ ÇOK GÖZEL❤️OĞUZ VE AZİZE❤️OBRAZLARI ÇOK GÖZEL YARANIP BU DİZİDE ÖMER VE ZEHRA OBRAZINDAN DAHADA GÖZELDİLER ÖMER VE ZEHRA OBRAZLARIN YARIM KALMIŞ HEKAYESİN OĞUZ VE AZİZE AŞKI TAMAMLAYAÇAK VE İYİ ÖDÜLER ALAÇAK HAZAL VE ERKAN ADINI SEN KOY DİZİSİN ÖZEL OYUNCULARI DEYİL ÖMER VE ZEHRA OBRAZLARI ADINI SEN KOY DİZİSİNE AZ EMEK SERF ETDİLER VE DİZİNİ YARI YOLDA KOYDULAR HAZAL BİR UMUT YETER DİZİSİNDE ÖDÜL ALA BİLMEDİ ÇÜNKÜ ONA DESTEK OLAN OBRAZ ERKAN OBRAZI YANINDA YOK İDİ HAZAL OBRAZI ERKAN OBRAZI İLE TAMAMLANIR BU İKİ OYUNCU SADEÇE AŞK DİZİLERİNE BİRLİKDE ADIMLASINLAR TEK ELDEN SES ÇIKMAZ OĞUZ AZİZE OBRAZI GÖZEL BİRLİKDEDE GÖZEL ONLARIN OYUNCULUK SEVİYESİ YÜKSEK AZİZE OBRAZI BİR ANENİN GÖZELİKİN BEKŞ EDİR DİZİYE TEK BAŞINA ÇOÇUK BÖYÜTMEK ONA KOL KANAD OLMAK ÇOK ZOR BU ZORLUK ONU YORMAYIR VE MÜÇADİLE EDİR OĞUZ OBRAZI ÇOK GÖZEL AŞK YOLARINDA AZİZEYE KOL KANAD YILDIZ BU GÖZEL AŞKIN ARASINDA BİR UÇURUM AMA YILDIZ AZİZE VE OĞUZ AŞKIN YOK EDEMEZ EMİR OBRAZI KÜÇÜK MELEK ANE EZİYETİN ÇOÇUKLUĞUNDA ANLAYIR ANESİNE DESTEK OLUR EMİRİN GÖZEL DUALARI SESLENDİMESİ ÇOK GÖZEL KARAMEL YAPIM ŞİRKETİ ADINI SEN KOY DİZİSİN KAPISINDAN KOVUR KİMİ ETDİ ONLARIN ESİL MEKSEDİ HAZAL ERKAN OBRAZLARIN DİZİDE GÖRMELERİ İDİ BU DOĞRU DEYİL HAZAL VE ERKAN OBRAZI ADINI SEN KOY DİZİSİN YARALADILAR TV 8 KANALIN YÖNETMENLERİ BU YARANI AZİZE VE OĞUZ OBRAZIN KEHRAMANLARI İLE AYAĞA KALDIRAÇAK DİZİNİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ TV 8 KANALIN YÖNETMENLERİNE TEŞEKÜR EDİRİZ

 6. Güzelim diziyi bitirdiler.Bizim
  seyirciler alışmışlar dizinin başından sonuna kadar bakışmayla geçirmeyi aşk sanıyorlar bu dizi Ömer le Zehra dan daha güzeldi saçma sapan sonla içine ettiler.

 7. Lütfen adını sen koy dizisini çok sevdik bitmesini istemiyoruz.oguz ve azize muhteşem bir ikili.insallah devam eder.

 8. Tv8 e gitmesin.toptan kalksın bu dizi artık.ömer ve zehra aşkı çok gerçekçiydi ama azize ve oğuz aşkı…Elim aşkı yazamaya bile varmıyor.Çünkü bu gerçek aşka hiç benzemiyor.Uzaktan yakından alakası yok.