Darısı Başımıza Öykü Ozan’ı mı Seçecek Yoksa Cem’i mi?

Darısı Başımıza dizisinde Ozan ve Cem anneleri aynı babaları farklı iki kardeştir. Tekinsoy ailesi 40 yıldır sinema sektöründe bir yapım şirketidir. Tekinsoy ailesinin iki varisi Cem ve Ozan yani abi kardeş Öykü’ye aşık. Gerçek olan şu ki Cem Öykü’nün iki yıldır sevgilisi; ama Cem defalarca Öykü’yü aldattı.

Öykü aslında Cem’e az çok aşıktı; en azından iş ilişkileri vardı. Cem bir yapım şirketinin varisi Öykü de Berlin’de oyunculuk eğitimi almış bir kız. Öykü aslında tam olarak Cem’e aşık olmasa da annesinin baskısını üzerinde hissediyordu bu nedenle de evlenmeye karar vermişti Cem ile ama Öykü Ozan’ı görüp onunla vakit geçirdikten sonra aslında Cem’e aşık olmadığını aşık olduğu kişinin Ozan olduğunu fark etti ama artık çok geç.

Öykü her ne kadar Ozan’a olan aşkını önce kalbine gömse de Ozan için de artık iş işten geçmişti. Ozan da artık kardeşinin sevdiği kıza aşık olmuştu. Artık Ozan ve Öykü bir birine aşık iki gençtir ama bir birilerinden uzak durmaları gerektiğini düşünseler de bunu başaramayacaklar. 

Darısı Başımıza dizisinde bence Elif Doğan Ozan Dolunay ile daha çok yakışmakta. Özgün Karaman Ozan Dolunay varken vence Elif Doğan’ın yanına yakışacak bir jön değil. Tabi bu benim görüşüm. Siz değerli ziyaretçilerimiz farklı düşünebilirler.

Darısı Başımıza dizisi hikayesinde Öykü Ozan’dan uzak durmak istedikçe bir birlerine aşık olacaklar ve daha da yaklaşacaklar. Cem Öykü’yü de şirkete alınca Ozan ve Öykü artık şirkette de bir arada olacaklar ve isteseler de bir birlerinden uzak duramayacaklar.

Darısı Başımıza dizisinin ilerleyen bölümlerinde Ozan ve Cem arasında bir Öykü rekabeti başlayacaktır. Bu rekabetin sonunda kazanan bence Ozan olacaktır. Tabi Cem Öykü’nün elinden gittiğini fark edince ona daha da bağlanacak ama Öykü Cem’in kendisini aldattığını öğrenince Ozan ile hayatına devam etmek kararı alacaktır diye düşünüyorum

Bence Öykü ve Cem evlense bile Öykü aşkının peşinden koşacak ve Ozan ile yeniden evlenecektir. Öykü sevmediği Cem ile bir ömür geçirecek bir kız değil.