Darısı Başımıza Ozan Kimdir? Ozan Dolunay Sevgilisi Kaç Yaşında

Darısı Başımıza dizisinde Ozan karakterine ünlü oyuncu Ozan Dolunay hayat verecek. Haziran ayında Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak Darısı Başımıza  dizisinde Ozan Dolunay erkek başarol olarak karşımıza çıkacak. Daha önce Yüksek Soyete ve Lise Devriyesi dizilerinde esas oğlan olarak yer alan Ozan Dolunay şimdi de Darısı Başımıza dizisinde esas kızın aşık olduğu esas oğlan Ozan’a hayat verecek.

Darısı Başımıza Ozan kaç yaşıda

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Zeynep karakterine hayat vermesi ile tanınan Elif Doğan ile başrolleri paylaşacak olan Ozan Dolunay Darısı Başımıza  dizisi için oldukça ümitli.

Darısı Başımıza Ozan Kimdir?

Ozan 20’li yaşlarda bekar ve zengin bir ailenin ele avuca sığmaz oğludur. Öykü ile tanıştıktan sonra hayatı değişecek Ozan’ı hepimiz çokseveceğiz.

Darısı Başımıza dizisinde Öykü ve Ozan aşkı adeta dillere desten olmaya geliyor.  Öykü ve Ozan her ne kadar şans eseri tanışsalar da aşkları tüm engelleri aşacak; zira sonradan fark edilecek ki Ozan ve Öykü bilmese de aileleri arasında geçmişten egelen bir husumet vardır.

Darısı Başımıza Ozan ve Öykü

Ozan Dolunay Kimdir?

Ozan Dolunay 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunudur. Kim Milyoner Olmak İster?  yarışmasında yarışında yakışıklılığı ve sıcak kanlı hareketleri ile dikkat çekmiştir. Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile başladığı kariyerine Yüksek sosyete dizisi ile devam etmiştir. Lise Devriyesi dizisinde de başrol olarak yer almış ancak tutunamamıştır.Darısı Başımıza Ozan

Ozan Dolunay Sevgilisi Kim?

Darısı Başımıza Ozan’ın gerçek sevgilisi Kim?

Ozan Dolunay ve Melisa Şenolsun 2016 yılında sevgili olduklarını açıklamıştı. Bu tarihten itibaren ikilinin aşkı devam ediyor. Şeytan kulağına kurşun.

Ozan Dolunay Sevgilisi 1

Ozan Dolunay Kaç Yaşında? Darısı Başımıza Ozan  Kaç Yaşında?

Darısı Başımıza dizisine Ozan 1991 doğumlu yani 27 yaşında

Darısı Başımıza dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıkla Darısı Başımıza

Darısı Başımıza Tanıtım Framanı

 

Darısı Başımıza Ozan Kimdir? Ozan Dolunay Sevgilisi Kaç Yaşında (1 Yorum)