Darısı Başımıza Öykü Kimdir? Elif Doğan’ın Sevgilisi Kim? Elif Doğan Kaç Yaşında?

Darısı Başımıza dizisi haziran ayı içinde Show Tv ekranlarında olacak. Sevilen kanal bu sefer çok başarılı bir senaryo ile izleyicisi karşısında olacak. Darısı Başımıza  dizisinde kadın başrol Öykü karakterine ise Elif Doğan hayat verecek. Elif Doğan Darısı Başımıza dizisi senaryosunu görünce heyecanlandı ve yapımla anlaşma imzaladı.

Darısı Başımıza dizisinde Öykü yurt dışına yerleşmiş güzel ve akıllı bir kızdır. Öykü akıllı olsa da annesi tarafından çok beğenilmez. Öykü’nün annesi Zerrin ise vefakar cefakar bir kadındır. Zerrin kızlarından birisinin artık evlenmesini ve mutlu bir yuva kurmasını ister ancak ne Elif Doğan’ın hayat verdiği Öykü ne de Açelya Topaloğlu’nun hayat verdiği Rüya’nın evlenmek gibi bir durumu yoktur. Öykü yurt dışında işlere dalmışken Rüya da hayal dünyasında gezmektedir.

Öykü yurt dışında bir çocuk ile evlenmeye karar verir aldığımız tüyoya göre tam Öykü bu çocuğu annesi ile tanıştıracakken bu çocuk Öykü’yü terk eder. Öykü evlenme arifesinde terk edilmiştir ama tesadüfler Öykü’nün peşini bırakmaz.

Öykü bu yeni tanıştığı çocuğu annesi ile tanıştıracak muhtemelen yeni çocuğun ailesi arasında geçmişten gelen bazı sıkıntılar olduğu ortaya çıkacak ve komik hikaye böylece başlamış olacak.

blank

Elif Doğan Kimdir?

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen  Elif Doğan İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal Bölümü öğrencisidir. 1.62 m boyunda ve 53 kg olan Elif Doğan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Zeynep karakteri ile tanınmıştır.  Son olarak Çukur dizisinde Hale karakterini canlandıran Elif Doğan daha önce de Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Suna karakterine hayat vermiş ve çok sevilmişti.

blankElif Doğan Kaç Yaşında?

Elif Doğan daha 23 yaşında gencecik bir kızdır. İlk defa Darısı Başımıza dizisinde başrol olarak yer alacaktır.

Elif Doğan Sevgilisi Kim?

Elif Doğan’ın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Darısı Başımıza Öykü Kimdir? Elif Doğan’ın Sevgilisi Kim? Elif Doğan Kaç Yaşında? (2 Yorum)