Kuzey Yıldızı

Cezmi Baskın Kuzey Yıldızı’ndan Neden Ayrıldı?
Cezmi Baskın Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinden ayrılma kararı aldı. 1949 doğumlu olan 72 yaşında ki deneyimli oyuncu sonunda pes etti. İstanbul’da yaşayan Cezmi Baskın 2 sezondur Ordu’ya gidip geliyordu...
Zeynep Kankonde Kuzey Yıldızı Dizisinden Neden Ayrıldı? Pembe Neden Yok?
İzleyici bilmiyorum farkında mı ancak Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın kadrosunda önemli bir ayrılık yaşandı. 28 kasım 2020 de ekranlara gelen 41. bölümden itibaren Zeynep Kankonde Kuzey..
Kuzey Yıldızı Bulut Kimdir? Bulut ve Yıldız Evlenecek mi?
Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisine yeni sezonda yeni oyuncular gelmeye devam ediyor. Hatırlanacağı üzere diziye daha önce Melis Sabah Bahar karakteri ile ve Burak Khan ise Mahmut Kaptan karakteri ile..
Ekin Su Kimdir? Kaç Yaşında? Biyografisi Kuzey Yıldızı
Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosu 2. sezonda büyümeye devam ediyor. Daha önce Bahar karakteri ile Melis Sabah’ın dahil olduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisne şimdi de Ekin Su dahil oldu...
Melis Sabah Kimdir? Kuzey Yıldızı Bahar Kim?
2. sezonuna 12 eylül 2020 de başlayacak olan Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Dizinin yeni sezonuna Bahar karakteri ile Melis Sabah dahil olacak. Kuzey..
Kuzey Yıldızı 20 Haziran Neden Yok? 30. Bölüm Neden Yayınlanmadı
Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi için Show Tv ve Süreç Film yetkililerinden ortak bir son dakika kararı geldi. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi bilindiği üzere pandemi süreci sonrasında 1 haziran..
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 30. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Yeni Sezon
Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi için sezon finali zamanı geldi. Bir çok dizinin aksine korona virüs döneminde bile izin alır almaz setlere koşan Kuzey Yıldızı İlk Aşk ekibi sıkıntısız bir..
Meltem Tüzüner Kuzey Yıldızı’ndan Neden Ayrıldı?
Meltem Tüzüner’in Esma karakteri ile yer aldığı Kuzey Yıldızı dizisinden ayrıldığını açıkladı. Kuzey Yıldızı dizisini ilgi ile bekleyen izleyiciler ise diziden ayrılıklar olduğunu öğrenince üzüldü. Pek çok izleyici ise Meltem..
Kuzey Yıldızı Sete Çıktı. 28. Bölüm 6 Haziran’da
Kuzey Yıldızı izleyicileri için harika bir haber bugün ajanslara ulaştı. Sektörün korkusuz yapım ekiplerinden Süreç Film Kuzey Yıldızı  dizisi için mayıs başında tekrar sete çıkma kararı almıştı ancak Ordu’ya yani..
Kuzey Yıldızı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Pandemi döneminden sonra yayınlanan üç bölümü ile başarısızlık yaşayan Kuzey Yıldızı dizisi 10 ağustos 2020 de tekrar sete çıkacak. Haziran ayında 6 bölüm çekim yapan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi..