Masum

Masum 455. Bölüm Özeti 20 Haziran Urvasi Gora’nın Yürüdüğüne Şahit Oldu
Masum 455. Bölüm Özeti 20 Haziran‘da Gora, Çanda’ya evli olduğunu göstermesini ister. Çanda salona iner ve Mira’nın elindeki bebeği kapar ve bundan sonra ona dokunamayacağını söyler. Aksi taktirde bebeğini beslemeyecek...
Masum 454. Bölüm Özeti 19 Haziran Gopi Hamile Mi?
Masum 454. Bölüm Özeti 19 Haziran‘da Çanda bebeklere bakma karşılığında Daram ile evleneceğini söyler. Bu teklif çok zor da olsa Mira tarafından kabul edilir. Mira da Daram’ı ikna etmeye çalışır...
Masum 453. Bölüm Özeti 18 Haziran Büyük Tuzak
Masum 453. Bölüm Özeti 18 Haziran‘da Kokila yaptığıhatadan dolayı pişmanlık duymaktadır. Gopi’nin yanına gider ve ondan özür diler. Jagi’yi Ahem gibi sevdiğini ve onunla hayat arkadaşı olması gerektiğini söyler. Gopi..
Masum 452. Bölüm Özeti 17 Haziran Gopi’nin Zaferi
Masum 452. Bölüm Özeti 17 Haziran‘da Jagi için mahkeme günü gelir. Kokila Gopi’yi Ahem’in katili olarak suçlamaya devam eder. Jagi’nin avukatı gecikince onu Gopi savunur. Koki’nin avukatı Gopi’nin kişiliği ile..
Masum 451. Bölüm Özeti 16 Haziran Ahem’i de Gora Öldürmüş
Masum 451. Bölüm Özeti 16 Haziran‘da Urvasi kefalet konusunda ne yapacaklarını sorarken Urmila kredi çekip Jagi’nin kefaletini ödeyeceğini söyler. Gopi ve Urmila bankadan parayı alırlar. Bu sırada mobiletli kişiler ellerindeki..
Masum 450. Bölüm Özeti 15 Haziran Jagi Masummuş
Masum 450. Bölüm Özeti 15 Haziran‘da Jagi Ahem’i öldürmekle suçlanır ve polisler tarafından götürülür. Kokila ona buna bağırmaktan bitkin düşer ve kalp krizi geçirir. Jagi bir yolunu bularak hapisten kaçar..
Masum 449. Bölüm Özeti 14 Haziran Ahem’i Öldüren Kişi Jagi Çıktı
Masum 449. Bölüm Özeti 14 Haziran‘da Gopi kadın derneğinden gelenlere karşı Jagi’yi savunmuş ve onu aklamak için Jagi’den şikayetçi olan Şetal’in evine gazeteci olarak gitmişti. Şetal Gopi’yi görünce şok olsa..
Masum 448. Bölüm Özeti 14 Haziran Hain Gora İşbaşında
Masum 448. Bölüm Özeti 14 Haziran‘da Jagi çocuklara güreş öğretmeye başlar. Gora ve Çanda kötülüklerine devam ederler. Kokila Ahem’i çabuk unuttun diyerek Gopi ile dalga geçmeye devam ederken Jagi ve..
Masum 447. Bölüm Özeti 13 Haziran Kokila Yine Gopi’ye Savaş Açtı
Masum 447. Bölüm Özeti 13 Haziran‘da Gora yeniden ortaya çıktı. Şaravan onun felçli olduğunu söyleyerek Daram’ın evine getirdi. Gora torununu gördükten sonra gideceğini söyledi. Jagi ortamı yumuşatmak için sevecen hareketlerine..
Masum 446. Bölüm Özeti 12 Haziran Gopi Jagi İle Evlendi
Masum 446. Bölüm Özeti 12 Haziran‘da Jagi tüm gerçekleri öğrenmişti. Şimdi oyunun tamamlanması ve Radika’nın ortaya çıkmasındadır. Pandit Jagi ve Radika’yı ateşin başına oturtur. Gopi yanan ateşi söndürür ve bu..