Sol Yanım

Sol Yanım Neden Final Yapıyor? Neden Bitiyor?
Sol Yanım için bir türlü yükselmeyen reytingleri nedeniyle erken final kararı verildi. Böylece Sol Yanım Neden Final Yapıyor sorusunun cevabı da belli oldu. Sol Yanım dizisi için Star TV yönetimince..
Sol Yanım Hülya Kimdir? Aleyna Şen Kim? Dizileri Biyografisi
Tam ismi Zeynep Aleyna Şen olan güzel oyuncu Bkm Filmin yeni gençlik dizisi Sol Yanım’da Hülya karakteri ile ekranlarda yer alacak. Dizi de Tolga Mendi’nin hayat verdiği Selim karakterine olan..
Sol Yanım Zeynep Kimdir? Tuğçe Açıkgöz Kim? Biyografisi
Sol Yanım dizisinde Zeynep karakteri ile büyük bir çıkış yakalama şansı elde eden Tuğçe Açıkgöz  Sol Yanım dizisinde Serra’nın mahalleden arkadaşına hayat verecek. Daha önce Leke dizisinde izlediğimiz ve çok..
Sol Yanım Serra Kimdir? Serra ve Selim’i Yakıştırıyor musunuz?
Sol Yanım dizisinin erkek başrol oyuncusu Adını Sen Koy dizisi ile sevilen Özge Yağız oldu. Özge Yağız Star TV’nin gençlik dizisi Sol Yanım’da zenginken fakir olan Serra’ya hayat verecek. İstanbul’un..
Sol Yanım Nerde Çekiliyor? Kuzey Üniversitesi Nerede?
Sol Yanım ilk bölümü ile kasım sonunda izleyicisi karşısına çıkacak. Eylül ayında çekimlerine İstanbul’da başlanan Sol Yanım dizisinde çekimler hızla devam ediyor. İstanbul Tuzla’da ve  Beşiktaş’ta gerçekleştirilen Sol Yanım çekimlerinde..
Sol Yanım Asena Kimdir? Defne Samyeli
Kasım ayında ilk bölümü ile ekranlarda olacak Sol Yanım isimli gençli dizisinde güzel oyuncu ve sunucu Defne Samyeli de yer alacak. Her ne kadar 24 yaşında ki Deren Talu ve..
Sol Yanım Barbar Kimdir? Emre Dinler
Sol Yanım dizisinde Barbar lakabı ile izleyicisi karşısına çıkacak Emre Dinler yeni rolü için çok heyecanlı. Daha önce Söz dizisinde hayat verdiği Tahir karakteri ile çok büyük çıkış yakalayan genç..
Sol Yanım Nazlım Kimdir? Kime Aşık Olacak?
Sol Yanım dizisi kasım ayında izleyicisi karşısında olacak. BKM Filmin yapımcılığında ekranlara gelecek Sol Yanım dizisinde Güllerin Savaşı dizisinde tanıdığımız Feyza Civelek Nazlım karakteri ile izleyicisi karşısına çıkacak. Son dönemde..
Sol Yanım Oyuncuları – Tam Liste Oyuncu Kadrosu –
Bkm Filmin yeni dizisi Sol Yanım 26 kasım perşembe akşamı ilk bölümü ile Star Tv ekranlarında olacak. Sol Yanım Dizisi Senaristi: Sol Yanım dizisinin senaryosunu ünlü senarist Melis Civelek olurken..