Sol Yanım Serra Kimdir? Serra ve Selim’i Yakıştırıyor musunuz?

Sol Yanım dizisinin erkek başrol oyuncusu Adını Sen Koy dizisi ile sevilen Özge Yağız oldu. Özge Yağız Star TV’nin gençlik dizisi Sol Yanım’da zenginken fakir olan Serra’ya hayat verecek. İstanbul’un en pahalı özel üniversitelerinden Kuzey Üniversitesinde eğitim alan Serra ve Selim başlarda kavga etseler de sonunda aralarında büyük bir çekim olacak.

Sol Yanım Serra Kimdir?

Serra 20’li yaşların başında oldukça güzel ve akıllı bir kızdır. Kardeşini kaybettikten sonra zorlu günler yaşayan Serra kendisine gelen teklifi kabul eder ve zenginlik oyunu oynar. Serra zenginlik oyununda Selim ile başlarda tartışsa da sonraları Serra ve Selim bir birine aşık olur. Serra  ve Selim aşkının önünde ise Kutlusoy ailesinin sırları vardır. Sol Yanım dizisinde zenginlik oyunu kabul eden Serra okula hem limuzin ile gelir, gider okulda havasından kimse yanına yaklaşamaz ancak okul çıkışı da bir otelde çalışmak zorundadır.sol yanim serra fotograflari

Annesi erkek kardeşi öldükten sonra bir türlü kendine gelemez; Serra çocukluktan beri her zaman sorumluluk sahibi bir kız olduğu gibi bu zor zamanlarında da ailesinin yanında olmayı bilir ancak Serra’nın da bir kalbi vardır ve sonunda Serra’da birini sevmeyi başarır.

Sol Yanım da Serra temiz kalpli ve mücadeleci bir kızdır. Aynı zamanda çok da yufka yürekli olan Serra haksızlıklar karşısında asla sessiz kalamamaktadır. sol yanim Ozge Yagiz ve Tolga Mendi

Serra ve Selim’i Yakıştırıyor musunuz? Özge Yağız ve Tolga Mendi Sizce Yakışıyor mu?

Serra ve Selim bir birlerini çok sevecekler başta kavga ile başlayan Serra ve Selim aşkı sonradan tutkulu bir aşk hikayesi olacak ancak Serra’nın annesi ile Kutlusoy ailesinin arasında geçmişten gelen bir sır vardır. Bu sır Serra ve Selim aşkını adeta imkansız hale getirecektir.

Özge Yağız daha önce Erkan Meriç ile partner olmuş ve izleyici tarafından çok beğenilmiş ve desteklenmişti. Bakalım Özge Yağız ile Tolga Mendi izleyicinin beğenisi kazanabilecek mi? Tolga Mendi Sol Yanım dizisi için son dönemde oldukça çok spor yaptı ve oldukça fit ve kaslı bir vücuda sahip oldu. Sol Yanım’da üvey annesi bile Selim Kutlusoy’dan medet umacak ve ona babasını bırakıp oğluna aşık olacak.

Özge Yağız ve Tolga Mendi Sol Yanım dizisi tanıtımlarından sonra sosyal medyada çokça destek alan bir çift oldu bence de 2020 2021 yeni sezonun en gözde çiftlerinden biri olacak.

sol yanim Serra ve Selim

Yorum yaz