Sol Yanım Barbar Kimdir? Emre Dinler

Sol Yanım dizisinde Barbar lakabı ile izleyicisi karşısına çıkacak Emre Dinler yeni rolü için çok heyecanlı. Daha önce Söz dizisinde hayat verdiği Tahir karakteri ile çok büyük çıkış yakalayan genç oyuncu BKM 25’in açtığı seçmelerde Barbar karakteri için seçildi ve çok büyük bir fırsat yakaladı. Barbar karakterinin dizi de çok farkı bir karakter olması izleyicinin de tüm dikkatini rolünü başarı ile oynayan Emre Dinler’e çekecek.

Sol Yanım Barbar Kimdir?

Sol Yanım dizisinde Barbar mahallenin en tehlikeli gençlerinden biridir. Mahallenin mimli serserilerinden biri olan Barbar mahallede kavgası dövüşten de sorumlu adamdır. Acımasız bir genç olduğu için ona herkes mahallede Barbar der; gerçek adı ise Barbaros’tur. Danua cins dik kulak köpeklere de ayrı bir ilgisi olan Barbar mahallede köpek koşusu üzerine kumar da oynatır. Barbar yeri geldiğinde köpeğini kendisini korumak içinde kullanır. Barbar korkutucu bir tip olsa da Nazlım ona aşık olmuştur. Barbar zorlu bir dönem geçirmiş çocukluğunda yaşadığı zor zamanlarda onu böyle bir adam olmaya zorlamıştır; ancak karşısına çıkan ve aşık olacağı kadın Serra Barbar’ı değiştirecektir.

Barbar’a Nazlım deliler gibi aşıktır; aynı evde kalırlar ama Barbar artık Nazlım’ı değil Serra’yı istemektedir hayatında.

sol yanim barbar

Emre Dinler Kimdir?

Doğum tarihi tam olarak bilinmese de Hatay doğumlu ve 20’li yaşların içinde olduğu bilinen Emre Dinler kariyerine model olarak başlamış ve 190 cm boyu ile 2003 de Best Model yarışmasında 3. seçilmiştir. Model olaral podyuma çıktığı yıllarda aynı zamanda ph7entertainment da oyunculuk eğitimleri de alan Emre Dinler ilk olarak Söz dizisinde Tahir Gümüş karakteri ile yer almıştır. 2018 de Gülperi dizisinde küçük bir rolde ekranlarda olan Emre Dinler Gülperi dizisiden beklediğini alamamıştır.

ph7entertainment ajansın oyuncusu olan Emre Dinler @dinleremre kullanıcı adı ile sosyal medyada tam bir fenomendir 40.000’den fazla takipçisi vardır.

Emre Dinler Kaç Yaşında?

Emre Dinler’in tam yaşı bilinmemekle birlikte 25 yaşının içinde olduğu tahmin edilmektedir.sol yanim barbar

Emre Dinler Sevgilisi

Emre Dinler’in bilinen bir sevgilisi yoktur.

Emre Dinler Boyu Kilosu

Emre Dinler’in boyu 190 cm’dir 100 – 86 – 98 vücut ölçülerine sahip oldukça fit ve kaslı bir vücudu vardır.