Sol Yanım Nazlım Kimdir? Kime Aşık Olacak?

Sol Yanım dizisi kasım ayında izleyicisi karşısında olacak. BKM Filmin yapımcılığında ekranlara gelecek Sol Yanım dizisinde Güllerin Savaşı dizisinde tanıdığımız Feyza Civelek Nazlım karakteri ile izleyicisi karşısına çıkacak. Son dönemde verdiği kilolar ile dikkat çeken güzel oyuncu Bir Umut Yeter dizisinde de düzgün fiziği ile izleyicisi ile buluşmuş ve yeni görüntüsü ile çok sevilmişti ancak dizi tutmayınca Feyza Civelek de kendini gösteremedi.

Sol Yanım Nazlım Kimdir?

Sol Yanım dizisinde Nazlım 25 yaşında güzeller güzeli bir kızdır. Barlarda çalışan ve Rock’a düşkün olan Nazlım Serra’nın annesine bakan komşuları Binnaz’ın kızıdır. Nazlım hiç bir şeyi umursamayan ve kafasına takmayan özgür ruhlu bir kızdır. Annesini hiçe sayan ve onun yanınsa sadece para almak için gelen Nazlım mahallelinin de sevmediği bir kızdır.

Nazlım mahallenin iti kopuğu Barbar’a yani Barbaros’a aşıktır ama Barbaros’u Serra’ya da kaptırmayacaktır. Nazlım pek kuralları da kafasına takmaz kuralların dışında yaşamayı sever.  sol yanim nazlim

Nazlım Burak ve Selim’in de en sevdiği arkadaşlarından biri olmasına rağmen Nazlım arkadaşım dediği Selim’e sırılsıklam aşık olmuştur. Güzelliği ve zekası ile bir çok genci peşinden koşturmayı başaran Nazlım diğer erkeklere karşı adı gibi nazlı olsa da söz konusu Selim olunca tüm yelkenlerini indirmektedir. sol yanim nazlim

Sol Yanım Nazlım Kime Aşık Olacak?

Sol yanım dizisinde Nazlım Selim’e aşık olacak ancak aşkını kolay kolay itiraf edemeyecek; özellikle Serra’nın da Selim Kutlusoy’a aşık olması ile işler karışacak iki yakın arkadaş arasında.

Feyza Civelek Kimdir?

1995 de İstanbul’da hayata gözlerini açan Feyza Civelek 25 yaşındadır. Bir senarist kızı olması sebebi ile oyunculuk için yetiştirilmiştir. Senarist Melis Civelek’in kızıdır. Bilindiği kadarı ile konservatuvar eğitimi almayan Feyza Civelek dışarıdan oyunculuk dersleri almıştır ve oyunculuk yeteneğine doğuştan sahiptir.

Feyza Civelek Adını Feriha Koydum dizisinde hayat verdiği Lara ile daha çocuk yaşlarda oyunculuğu başlamış daha sonra Kavak Yelleri ve Acemi Cadı gibi dizilerin kadrosuna girmiştir. Feyza Civelek asıl çıkışını ise Güllerin Savaşı dizisinde Çiçek karakteri ile yardımcı başrol olarak ilk kez dikkat çekmiş ve tanınmaya başlamıştır. Son olarak Bir Umut Yeter dizisinde Damla Akar karakteri ile yine yardımcı başrol olarak yer alan Feyza Civelek ilk kez bir projesinde reyting canavarına bu kadar erken yenik düşmüştür.

Feyza Civelek’in kariyerinde ki kara gün ise alkollü olarak bir polisin elini ısırması sonrası yaşanan olaylar olmuş bu olaylar Feyza Civelek’in oyunculuk kariyerine zarar vermiştir.

Feyza Civelek Kaç Yaşında?

1995 doğumlu olduğu bilinen Feyza Civelek 2020 yılı itibari ile 25 yaşının içindedir. Gün olarak doğum tarihi tam olarak bilinmemektedir.

Feyza Civelek’in Sevgilisi Kim?

Feyza Civelek’in medyada duyulan bir sevgilisi yoktur.

Feyza Civelek’in Boyu Kilosu?

Feyza Civelek.60 cm boyunda ve 55 kg ağırlığındadır.

Yorum yaz