Uyanış Büyük Selçuklu Ahmed Sencer Ölecek mi? Ekin Koç Ayrılacak mı?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 2 kasım pazartesi günü 6. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Yorgos sonunda hedefini ulaşıyor ve kardeşini öldüren Sencer’in karşısına çıkıyor. Sencer ve Yorgos karşı karşıya geliyor ancak hiç de adil olmayan bir ortamda.

Yorgos Sencer’e tuzak kuruyor ve onu tek başına yakalıyor. Sencer’in bir Şahzade olduğunu bilmeyen Yorgos ise Sencer’i öldürmek için karşısına alır. Yorgos bu zamana kadar kılıç savaşında hiç kaybetmemiştir; ancak ilk defa karşısına gerçek bir Türk Alp’ini almıştır.

Sencer kılıç savaşında Yorgos’a üstün gelir ancak kaybedeceğini anlayan Yorgos adamlarından yardım alır ve Sencer’i oklatır. Sencer yine de savaşmayı bırakmaz ve mücadeleye devam eder. Sencer’i öldürmek isteyen Yorgos başarılı olabilecek mi?

Uyanış Büyük Selçuklu Sencer Ölecek mi?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Yorgos Sencer’i önce yaralayacak sonra da uçurumdan atacak. Uçurumdan yuvarlanan Sencer yaralı şekilde yere düşecek; ancak ölmeyecek. Sencer’in öldüğünü düşünen Yorgos Sencer’i kontrol etmeyecek ve öleceğini düşünecek ancak Arslantaş gelip Sencer’i kurtaracak.

Ekin Koç Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinden Ayrılacak mı?

Ekin Koç’u Uyanış Büyük Selçuklu dizisi çekimlerinde görmeye devam ediyor. Şuanda Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin tahmini 10. bölüm çekimleri yapılıyor ve dizide Ahmed Sencer karakteri devam ediyor. Bu nedenle de kesin olarak Ekin Koç ‘un  Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden ayrılmayacağını söyleyebiliriz.

Uyanış Büyük Selçuklu  dizisinde ki Ahmed Sencer karakteri gerçek tarihte de olan bir karakter. Uyanış Büyük Selçuklu  dizisi de tarihi gerçeklere uygun bir dizi. Gerçek Selçuklu Devletinin son sultanı ise Ahmed Sencer olacak. Bu nedenle de dizinin senaryosundan Ahmed Sencer karakteri çıkarılmayacak; hatta her bölümde daha da öne çıkacak Sancar karakteri.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular listesi için tıklayınız Ayrılan Oyuncular

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde aslında Ekin Koç’a böyle bir sahne yazılmayacaktı ancak sette yaşanan bir kaza Ekin Koç’un en az 4 hafta dinlenmesini gerektirdi. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Ekin Koç bir kılıç sahnesinde rakibin kılıcı ile elini kestirdi. Yaşanan bu elim kaza sonrası Ekin Koç’un eline dikiş atıldı.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Ahmed Sencer en az 3 hafta boyunda yatakta kalacak ve Ahmed Sencer’e aktif bir rol yazılmayacak.

Ekin Koç İyileşir İyileşmez Setlere Dönecek

Ekin Koç’un parmağında ki kesik iyileşince Ekin Koç’a yeniden kılıç sahnesi yazılacak bu haftalarda da Ahmed Sencer Uyanış Büyük Selçuklu  dizisinde iyileşmiş olacak.

Tavsiye

Numen Oyuncuları (Disney+)