Uyanış Büyük Selçuklu Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin ne zaman sezon finali yapacağı açıklandı. Dizi 7 Haziran 2021 de ekranlara gelecek 36. bölümü ile 1. sezon finali yapacak. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 2020 2021 sezonun en çok reyting alan dizilerinden biri oldu. Türkiye’nin en yüksek bütçeli dizilerinden olan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 2. sezonu ile 2021 eylül ayında kaldığı yerden devam edecek.

Yapımcılığını Emre Konuk’un üstlendiği, başrollerinde Ekin Koç, Sevda Erginci, Buğra Gülsoy ve Gürkan Uygun’un yer aldığı Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 2. sezonunda da kaldığı yerden devam edecek. Sultan Melikşah’ın Başulu’dan bir gayrı resmi çocuğunun olduğu ortaya çıkması sonrası Melikşah’ın tahtı sallanmaya başlamıştı. Uyanış Büyük Selçuklu  dizisinin 2. sezonunda Sencer’in tahta geçmesi bekleniyor.

Uyanış Büyük Selçuklu Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Bir çok dizi mayıs ayında Ramazan bayramı öncesi sezon finali yaparken Trt 1 yönetimi aldığı karar ile dizilerini haziran başına kadar devam ettirme kararı aldı. Bu karar neticesinde mayıs ayında Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin çekimleri tamamlanacak ve Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 7 haziran 2021 veya 14 haziran 2021 de sezon finali yaparak ekranlar veda edecek.

Uyanis Buyuk Selcuklu sezon finali

Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu bir çok izleyici tarafından bizlere sorulmakta. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi diğer bir çok dizi gibi eylül başında 2. sezonu ile Trt 1 ekranlarında olacak. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 2. sezon çekimleri ise Ağustos ayı içerisinde başlamış olacak. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi sezon finali yapmasının ardında Trt 1 ekranlarında tekrar bölümleri ile yaz boyu yeniden izleyicisi karşısında olacak.

Uyanış Büyük Selçuklu sezon finali yapacak mı? Bir çok izleyici Uyanış Büyük Selçuklu sezon finali yapmasın dizilerine ara verilmesin istiyor ancak Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde şuana kadar 2 kez korona virüs paniği yaşandı ve dizinin elinde ki stok bölümler bitti. Yaz boyunca Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde stok bölümler çekilecek ve yeni sezonda diziye ara verilmeden yayına devam edecek.