Cansu Tuman Yemin’den Neden Ayrılıyor? Feride Ölüyor mu?

Kanal 7 ekranlarında hafta sonları izleyicisi karşısına çıkan Yemin dizisinde ikinci kez çok önemli bir ayrılık yaşanacak. Daha önce Özge Yağız’ın hayat verdiği Reyhan karakterinin yerine Feride karakteri ile bu sezon dahil olan Cansu Tuman da Yemin dizisinden ayrılacak.

Mayıs ayı içerisinde sezon finali yaparak ekranlara veda edecek Yemin dizisinde yaşanacak bu ayrılık bir kez daha ölüm ile olacak gibi.

Cansu Tuman Yemin’den Neden Ayrılıyor?

Cansu Tuman Yemin dizisi ile ciddi bir üne kavuştu. Yemin dizisi öncesi kimse tarafından tanınmayan Cansu Tuman Yemin dizisi ile adeta ünlü oldu.

Kariyerinin en verimli dönemini daha da verimli geçirmek isteyen Cansu Tuman Yemin dizisinden ayrılarak daha ünlü olacağı ve dikkat çekeceği bir dizi ile izleyicisi karşısında olmak istemektedir.

Cansu Tuman Yemin’den neden ayrıldığı kesin olarak açıklanmasa da güzel ve yetenekli oyuncu Cansu Tuman’a bir çok prime time dizisinden yani 20:00 ile 23.15 arasında yayınlanan ulusal kanal dizilerinden teklif olduğu biliniyor.

cansu tuman 1

Yemin dizisinden ayrılan Cansu Tuman bakalım hangi güçlü dizi ile 2021 2022 yeni sezonunda izleyicisi karşısında olacak?

Yemin’de Feride Ölüyor mu?

Bir çok izleyici Yemin Feride ölecek mi sorusunu bize soruyor; bizim tahminlerimize göre daha önce de Reyhan karakterinin ölmesine benzer bir şekilde Feride de ölecek ve Yemin dizisi senaryosundan çıkarılacak.

Hatırlanacağı üzere Özge Yağız’da bir çok diziden teklif aldığı için Yemin’den ayrılmış ancak başrolünde yer aldığı Sol Yanım dizisinde de tutunamamıştır.

yemin feride oluyor resimleri 1

Cansu Tuman Yemin’den Neden Ayrılıyor? Feride Ölüyor mu? (1 Yorum)