Camdaki Kız Muzo Kimdir? Enis Arıkan Bilinmeyenleri

Yapımını OGM Pictures’in üstlendiği dizi Camdaki Kız merakla beklenen ilk bölümü ile seyirciden tam not almayı başardı. Perşembe reytinglerinde AB kategorisinde en çok izlenen yapım oldu. Oyuncu kadrosunda Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek gibi oyuncuların yer aldığı diziye Muzo karakteri ile ünlü oyuncu ve sunucu Enis Arıkan dahil oldu.

Nedim Güçlü’nün yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu yazıyor. Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanacak Camdaki Kız dizisinde Muzo karakteri şimdiden merek konusu. Enis Arıkan ve bilinmeyenleri yazımızda.

Camdaki Kız Muzo Kimdir?

Ünlü sunucu ve oyuncu Enis Arıkan tarafından oynanacak olan Muzo karakteri içine kapanık ve odasından hiç çıkmayan birisi olacak. Muzo şirketin mali tablolarını ve ailenin harcamalarını denetler. Rafet şirkette en çok Muzo’ya güvenir. Çizim yeteneği de çok kuvvetli olan Muzo şirketin çizimlerini de yapar.

enis 1

Enis Arıkan Kimdir?

Son olarak Benimle Söyle isimli ses yarışmasında sunucu olarak karşımıza çıkan Enis Arıkan 3 Ocak 1983 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü bitirdikten sonra Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümünü okudu. Şebnem Bozoklu ve Ezgi Mola ile sınıf arkadaşıdır. Bir çok reklam filminde rol aldı. 1998 yılında yayınlanan Aynalı Tahir dizisiyle kariyerine başladı. Jet Sosyete dizisinde dikkatleri üzerine çeken Enis Arıkan
Çekirdek Aile, Kadın İsterse, Genco, Aşk ve Ceza, Cesur Hemşire ve Hayat Ağacı, Benimle Söyle ve Yasak Elma gibi dizi ve projelerde bulundu.enis

Enis Arıkan Sevgilisi

Ezgi Mola ile arkadaş olan ve sempatik tavırları ile büyük beğeni kazanan Enis Arıkan özel hayatını gözlerden uzak yaşadığı için sevgilisi hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Yorum yaz