Sefirin Kızı Feride Hala kimdir? Amacı ne? Zerrin Sümer

Türkiye’nin en sevilen ve sevimli oyuncularından Zerrin Sümer Sefirin Kızı dizisi kadrosuna dahil oldu. 2. sezonu ile beklediğinin de üstünde bir başarı yakalayan Sefirin Kızı dizisinde usta oyuncu Zerrin Sümer Feride halaya hayat verecek. Efe babanın kardeşi olan Feride hala Sancar’ın hayatını kurtaracak ve Nare’yi çok sevecek. Feride Hala Sancar ve Nare tarafında işlerin yeniden karışmasına neden olacak.

Sefirin Kızı Feride Hala kimdir?

Sefirin Kızı dizsinde Feride Hala Sancar’ın öz halasıdır. Sancar’ı çok seven ve hiç bir zaman Sancar’ın kötülüğünü istemeyen Feride hala Sancar’a çok kızgındır. Aslında Feride hala Sancar’ın hırsızlık yaptığını bu parayı da haram yollardan kazandığın düşünmekte bu yüzden de Sancar’a karşı tepkilidir. İnaeği Halise Efe ile yalnız bir hayat yaşayan Feride Hala sürekli kendini korumak için elinde silahla gezer. Feride hala Efeoğlu ailesinde hala sözü geçen bir büyüktür. Sancar uçurumdan düştükten sonra Feride Hala Sancar’ın ölmesine izin vermeyecek ve eski yöntemler ile Sancar’ın yaralarını iyileştirecek.  Sancar ve Nare aşkını her zaman destekleyen Feride hala Sancar’ın Menekşe ile evlenmesine de karşı çıkmıştır. Zamanında Feride hala Nare ve Sancar aşkına da destek olmuş ancak  başarılı olamamıştır.

Feride halanın geri dönmesinde ki en büyük neden Nare’dir. Nare’nin gelmesi ile tüm ailenin parçalanma arifesine geldiğini gören Feride hala kendi yöntemleri ile gördüğü bu sorunun üstesinden gelmeye çalışacaktır. Feride hala kimseye zarar vermek istemese de yine de kendi sözünden başkasını dinlemeyen inatçı bir kadın olarak Sancar ve Nare aşkın zarar verecektir. Feride hala asla Halisefe ile bir araya gelmek istemez oldukça inatçı ve korkusuz bir kadındır.

Sefirin Kızı Feride Halanın Amacı Ne?

Sefirin Kızı dizisinde Feride Hala Sancar ve Nare’yi barıştırmak ve aralarında ki soruları çözmek ister. Feride hala Nare’yi sevse de tüm bu yaşananların sorumlusu olarak da sonradan Nere’yi görecektir. Nare için katil olmayı göze alan Sancar’ı bakalım Feride halanın yönetimleri durdurabilecek midir?

Zerrin Sümer Kimdir?

Zerrin Sümer 1945 de İzmir’de dünyaya gelmiştir. Bergama da tiyatro eğitimi alan ve oyunculuğu ile her döneme damgasını vurmayı başaran Zerrin Sümer 1985 de Züğürt ağa filmi ile sinema da dikkat çekmiştir. İlerleyen yıllarda Vizontele gibi bir çok yapıma damga vursa da en büyük çıkışı Güzel Köylü dizisinin sultanı olarak gerçekleşmiştir. Bir Demet Tiyatro’da da görev alan Zerrin Sümer’in hyatı tiyatro sahnelerinde geçmiştir. Son dönemde O Hayat Benim de Ganimet Aslan Ailem de Hayriye Aslan ve Savaşçı da Akkız karakteri ile yer almıştır.  Savaşçı dizisinin gecikmesi ile diziden ayrılan Zerrin Sümer Sefirin Kızı dizisinden gelen teklifi kabul etmiştir.

Zerrin Sümer Sefirin Kızı dizisine konuk oyuncu olarak değil ana casta dahil olduğu için Sefirin Kızı dizisi çekimlerinin yapıldığı Muğla’nın Bodrum ilçesine kalıcı olarak geldi. zerrin sumer 2021

Zerrin Sümer Kaç Yaşında?

Zerrin Sümer 75 yaşının içindedir.

Zerrin Sümer Evli mi?

Tek evlilik yapan Zerrin Sümer Günay Tuncel ile evlenip ayrıldıktan sonra evlenmiştir. Büke adında42 yaşında bir oğlu vardır