Sefirin Kızı Ahmet Kimdir? Dudu’nun Bebeğinin Babası Kim?

Sefirin Kızı dizisi oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Sefirin Kızı Ahmet Kimdir? ve Sefirin Kızı  Dudu’nun Bebeğinin Babası Kim? soruları soruluyor tüm bu soruların cevabını bu konumuzda bulabileceksiniz.

Sefirin Kızı Ahmet Kimdir?

Sefirin Kızı dizisinde Ahmet Dudu’nun üniversiteden sevgilisidir. Dudu üniversite eğitimini alırken Ahmet ile tanışmış ve ona aşık olmuştur. Dudu ile aşk yaşayan Ahmet zengin bir kadın bulunca Dudu’dan ayrılmış ve zengin kadın ile evlenmiştir. Yıllar sonra eşinden boşanan Ahmet kendisini reddedemeyeceği için Dudu’nun peşinden gelmiştir.

Sefirin Kızı Dudu’nun Bebeğinin Babası Kim?

Dudu Ahmet ile karşılaşmış ve onunla arkadaş arkadaş alkol almıştır. Alkolün etkisi ile ne yaptığını bilmeyen Dudu Ahmet ile aynı yatağa yatmış ve o gece hamile kalmıştır. Bu nedenle her ne kadar Yahya Dudu’nun kendisinden hamile kaldığını düşünse de Dudu’nun bebeğinin babası Yahya değil Ahmet’tir.

sefirin kizi ahmet

Ahmet Dudu’nun peşini bir türlü bırakmayacaktır. Özellikle Yahya’nın kısır olduğunu öğrenen Ahmet Elvan’ın da hamile olduğunu öğrenince Dudu’nun o gece kendisinden hamile kaldığını anlayacak ve bunu ispatlamak için elinden geleni yapacaktır.

Babalık testinin sonucuna inan ve çocuğun kendisinden olduğundan emin olan Yahya ise Ahmet’e hiç bir zaman inanmasa da sonunda Dudu gerçekleri itiraf edecektir.

Sefirin Kızı dizisinde Ahmet karakterine hayat veren oyuncu çok yakında sitemize eklenecektir.