Sefirin Kızı Gediz Öldü mü? Geri Dönecek mi?

Daha önce ki haberimizde Uraz Kaygılaroğlu’nun Sefirin Kızından ayrılmasının öne çekildiğini anlatmıştık; şimdi de Seferin Kızı dizisinde Gediz Işıklı’nın cenaze sahneleri çekiliyor ve Gediz Işıklı’nın ölümünü sizlerle paylaşacağız.

Sefirin Kızı dizisinin en sevilen ve en flash karakteri Gediz Işıklı’ydı. Hatta bir çok izleyici Gediz ve Nare’yi bir birine daha çok yakıştırıyordu; ancak senarist hatası Gediz Işıklı’yı bitirdi; önce yanlış hamleler ile Gediz Işıklı’dan izleyici nefret etti daha sonra da Gediz Işıklı’nın sonu yazıldı.

Sefirin Kızı Gediz Öldü mü?

Sefirin Kızı dizisinde Gediz Nare’nin kimseye haber vermeden gitmesi ile Muğla’dan ayrılmaya karar vermiş ve yurt dışına çıkmak için harekete geçmişti. Gediz havaalanına doğru giderken Nare Gediz’i telefon ile arayınca panik yapan Gediz kaza geçirdi ve öldü. Yani Nare’nin yokluğu bile Sefirin Kızı dizisini karıştırmaya yetti.

Sefirin Kızı dizisinin 25 ocak akşamı yayınlanacak 37. bölümde Gediz ölecek; 22 ocak 2021 de ki sette Gediz’in cenazesi çekildi aşağıda ki fotoğrafta da o sahneden bir görüntü var. Sefirin Kizi Gedizin cenazesi

Peki Gediz’i Kim Öldürdü?

Sefirin Kızı dizisinde Gediz’i öldüren Nare oldu. Nare Gediz’i arayınca Gediz şok yaşadı ve karşısından gelen kamyon Gediz’i sıkıştırınca Gediz takla attı ve öldü.

Sefirin Kizi Gediz oluyor

Sefirin Kızı Gediz Geri Dönecek mi?

Sefirin Kızı dizisinde normalde Uraz Kaygılaroğlu’nun ayrılığı sezonun sonu için yazılmış ve Uraz Kaygılaroğlu’na da hazırlıklı olması için 3. sezonda sen yoksun bilgilisi verilmişti; dizi de Nare karakterine hayat veren Neslihan Atagül’ün hastalanması ve zorunlu olarak diziden ayrılması sonucunda diziye yeni dahil olan kadın başrol oyuncusu Tuğba Büyüküstün’e özel bir hikaye yazılmış bu hikayede de Gediz’e rol yazılmamıştı. Böylece Gediz’in Sefirin Kızı hikayesine geri dönme ihtimalı kalmadı.

Uraz Kaygılaroğlu’nun Sefirin Kızı dizisinden ayrılması sonra bir kaç yeni oyuncu için de Sefirin Kızı dizisinde bütçe açıldı. İlerleyen haftalarda dikkat çekici iki yardımcı başrol oyuncusu yeni hikayede Sefirin Kızı dizisine dahil olacak.

 

Sefirin Kızı Gediz Öldü mü? Geri Dönecek mi? (1 Yorum)

  1. Gediz in olmesine çok uzuldum. Ne gerek vardi. Sancar ile aralarini duzeltebilirlerdi