Masum 344. Bölüm Özeti 1 Mart Yine Gizemli Birisi

Masum dizisinde Raşi’nin defalarca Gopi’yi öldürmeye çalıştığı ortaya çıkmıştı. Vidya Raşi’yi odasına götürür. Raşi Pari’nin dediği gibi gerçek annesinin suçlu olup olmadığını sorarken Pari gelir ve Raşi’yi kolundan tutarak salona getirir. Pari Rada’nın kanını taşıyan biriyle evde kalmak istemediğini söyler. Jigar’dan bir seçim yapmasını ister.  Masum 1 Mart Özeti devam ediyor.

Masum 344. Bölüm Özeti

Jigar böyle bir seçimi yapamayacağını söylerken Gopi Raşi’nin daha bir çocuk olduğunu ve onu Koki’nin yetiştirdiğini, bu yüzden düzeleceğini söyler. Pari Jigar’ı etkilemeye çalışırken Gopi Raşi’nin kayıp olduğunu fark eder. Raşi’nin kendini odasına kilitlediği anlaşılırken Ahem kapıyı kırmaları gerektiğini söyler. Gopi daha çok endişeleneceği için kapı kırmanın doğru olmayacağını söyler. Gopi ve Kokila Raşi’den çıkmasını isterken Raşi kapıyı açar ve Gopi’nin ayaklarına dokunarak ondan özür diler.

Onu kurtarmak için Rada’yı öldürdüğünü bilmediğini söyleyerek af diler. Diğer aile üyeleri de Raşi’ye sevgi gösterisinde bulunurlar. Pari eşyalarını toplarken Jigar gelir. Pari bu evde 10 yıldan beri hizmet ettiğini ancak Raşi ve Gopi’ye feda edildiğini söyler. Pari salona gelirken Modilerde toplanır. Pari Jigar’ı evin içindeki tapınağa getirir ve verdiği sözleri hatırlatır. Çocuk sahibi olmak istediğini söyler. Jigar bunu kabul etmezken Gopi Pari’yi destekler.1 19

Urmi’nin evinde ise kargaşa hakimdir. Tavandan gelen sular yüzünden zor anlar yaşayan Dawal ailesini su sızmayan bir odaya yerleştirir. Urmi ve Kinjal aynı yatakta uyurken Urmi Kinjal’i sabaha kadar tekmeler. Koki’nin temizlik yaptığını gören Gopi Vidya ve Mira’yı sorar. Koki odalarında olduklarını söylerken Mira gelir ve Koki’ye suçlu olmadığım kanıtlandı diyerek özür dilemesini ister. Ahem Mira’yı susturmaya çalışırken Koki onun haklı olduğunu söyleyerek Mira’dan özür diler.

Mira bundan sonra sadece kendisiyle ilgileneceğini, Raşi’nin yemeğini bile hazırlamayacağı şartını koşar. Ahem sinirlense de Koki Mira’nın söylediklerini yapma sözü verir. Mira gülerek ayrılırken arka planda maskeli bir kadın gülerken gösteriliyor. Kinjal Hetal’i arar ve durumlarını anlatır. Hetal daha sonra Dawal’ı arar ve Modi konağına gelmesi konusunda onu ikna eder.2 20

Jigar ve Pari arasındaki buzlar erimiştir. İkili birbirine sarılır. Koki, Ahem, Hetal ve Gopi poja için tapınağa giderken Raşi rahatsızlanır. Gopi doktor çağırır ve ekibiyle tapınağa gider. Eve gelen doktor Raşi’yi kontrol eder ve ilaçları kullanmasını ister. Hetal Pari’yi arar ve Urmi ile ailesinin kısa bir süreliğini Modi konağında kalacağını söyler. Pari Kinjal konusunda rahatsız olurken Hetal Kinjal’in tavırları konusunda ona garanti verir. Koki’nin endişeli görüntüsü ile arka plandaki maskeli kadın görüntüsü sürekli gösteriliyor.

Dawal ve ailesi Modi evine ulaşır. Onları Pari karşılarken Dawal rahatsız ettikleri için özür diler. Pari burası sizinde eviniz diyerek nazik bir karşılık verirken Kinjal bir de izin mi alacağız diye kabalaşarak içeri girer. Kinjal akşam yemeğini büyük bir iştahla yer ve uzun süredir iyi bir yemek yemediğini söyler. Sütünü içerken Raşi gelir ve bardağı yere düşürür. Kinjal ona bağırınca Pari Kinjal’e tepki gösterir. Kinjal gayri meşru çocuğa annelik sevgisinin geliştiğini söyleyerek onunla dalga geçer.3 19

Pari ve Kinjal kavgaya tutuşurlar. Pari Kinjal’i evden atmakla tehdit eder ancak Kinjal burası benim evim diyerek bağırır. Baa Kinjal’İn her zaman sorun yarattığını düşünür. Masum 1 Mart Özeti sona erdi.