Kırmızı Kamyon Yavuz Kimdir? Fatih Al kimdir?

Kırmızı Kamyon dizisi oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Yapımcılığını 10. Ev’in üstlendiği Kırmızı Kamyon dizisinde Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan gibi oyuncularda yer alacak. Senaryosunu Meriç Demiray ile Ezgi Özay’ın yazdığı Kırmızı Kamyon dizisinde kötü bir karaktere hayat verecek olan Fatih Al dizi de Yavuz karakteri ile yer alacak.

Kırmızı Kamyon Yavuz Kimdir?

Kırmızı Kamyon dizisinde Yavuz kendisini insanların hayatını karartmaya adamış kötü kalpli biridir. Kendi çıkarı için her şeyi göze alabilecek bir adam olan Yavuz devletin de başına beladır. 

Kırmızı Kamyon dizisinde Yavuz’un yanında ki adamlar kendisine asla ihanet etmez ama Yavuz her an her adamına ihanet edebilecek kadar da kalitesiz bir patrondur. Kirmizi Kamyon Yavuz resimleri

Fatih Al Kimdir? 

12 Eylül 1976 da Ankara’da dünyaya gelen Fatih Al tiyatro dizi ve sinema oyuncusudur. 2003 yılından beri aktif olarak sanat hayatı içinde olan Fatih Al 18 yıldır aktif olarak sahnelerdedir. Ankara Üniversitesi’nde tiyatro eğitimini tamamlayan Fatih Al Sihirli Annem dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. Muhteşem Yüzyıl da hayat verdiği Matrakçı Nasuh karakteri ile tanınan Fatih Al son dönemde Kanatsız Kuşlar dizisinde Muzaffer karakterine hayat vermiştir.

Not Defteri dizisinde de Mahir Soysal karakteri ile yer alan Fatih Al Kırmızı Kamyon dizisinde hayat vereceği Yavuz karakteri için çok heyecanlı zira daha önce bu kadar başrole yakın olmamıştı. 

Fatih Al Kaç Yaşında?

Fatih Al 45 yaşının içindedir.

Kırmızı Kamyon dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Fatih Al

Yorum yaz