Doğduğun Ev Kaderindir Özlem Kimdir? Barış’ın Ablasının Amacı ne?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi oyuncu kadrosu yeni hikaye ile büyümeye devam ediyor. Son olarak kadrosuna Hakan Salınmış’ı Ali Rıza Dayı ve Kaan Altay Köprülü’yü Savaş karakteri ile diziye dahil eden Doğduğun Ev Kaderindir dizisi şimdi de Özlem  karakteri ile güzel oyuncu Ebru Cündübeyoğlu’nu dahil edecek.

Doğduğun Ev Kaderindir Özlem Kimdir?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Özlem Barış ve Savaş’ın ablalarıdır. Almanya’da yaşayan başarılı bir avukat olan Özlem iki çocuk annesidir. Ali Rıza dayısının isteği ile Özlem Savaş ve Barış’ın hayatlarına çeki düzen vermek için İstanbul’a gelir. Bu zamana kadar her zaman uzaktan da olsa Savaş ve Barış’ı korumak için elinden geleni yapan Özlem korumacı yapıya sahip bir kadındır.

Alman lisesi mezunu olan daha sonra da Almanya’da hukuk eğitimi alan Özlem disiplinli bir kadındır. Zeynep’in hayatını öğrenince onu kesinlikle ne şirketlerine ne de Savaş ve Barış’ın yanına yakıştırmaz.

Ali Rıza dayı Savaş ve Barış’ı içinde geçmişin acılarının kaldığı kasvetli evden kurtarmak ister evi yeniden düzmek içinde Özlem’i İstanbul’a çağırır. Özlem Tunahan Poyraz İstanbul’a gelir gelmez Savaş ve Zeynep’in arasında bir aşk olduğunu anlar ve Savaş’ı Zeynep’e uygun görmez. Kardeşinin Zeynep gibi bir kızla evlenmesini istemeyen Özlem yapmayacağı işler yaparak Zeynep’i kardeşinden uzaklaştırmak ister.

Doğduğun Ev Kaderindir Özlem’in Amacı Ne?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Özlem’in aslında kötü bir niyeti yoktur; daha önce kardeşi Savaş’ın bir hata yaptığını fark eden ama ona engel olmayan Özlem bu sefer kardeşi Savaş’ı durdurmak ister; ancak istediğini elde edemeyen Özlem istediğini elde etmek için de kötü kalpli yanını ortaya çıkaracaktır.

Dogdugun Ev Kaderindir Ozlem

Ebru Cündübeyoğlu Kimdir?

1974 yılında Almanya da dünyaya gelen Ebru Cündübeyoğlu 47 yaşının içindedir. Uludağ Üniversitesinde İktisat eğitimi alan Ebru Cündübeyoğlu Deli Yürek dizisi ile tanınmıştır. Son dönemde Evli ve Öfkeli dizisinde üstün bir performans göstererek çok sevilen bru Cündübeyoğlu  son olarak 2018 de ise Gülizar  dizisinde yer alan ancak başarılı olamayan Ebru Cündübeyoğlu 3 yıldır dizilerde yer almamaktadır. Güçlü Mete ile 8 yıllık bir evliliği olan Ebru Cündübeyoğlu’nun bir kızı vardır.

 

 

 

Yorum yaz

Doğduğun Ev Kaderindir Özlem Kimdir? Barış’ın Ablasının Amacı ne? (3 Yorum)

  1. özlem karakteri çok zeki dogdugun ev kaderindir
    senarislerin kafası gayet güzelmiş zeynep bagıran öfkelenen kızan biri mehdi agır abi kafası kısaca diz hiç bir şeye benzememiş zeynep ezik okumuş cahillerden kendini begenmiş 5 kuruş etmeyen bir kadın zeynep fazlaca şımartılmış dengesiz annesi sakinenin okumuş cahil hali kültür zeka hiç önemli degil o kadar büyük okullara git ama emine zeynepten daha fazla kültürlü olsun okumuşun cahilide daha berbat oluyor özlem zeki kız zeynep mehdiye yakışır ondan dayak yesin hakaret işitsin annesinin kopyası zaten ezik

  2. zeynep annesinin okumuş cahil hali yok fransız lisesi ya kendini geliştirememiş sen kimsin ki kendini barışla bir tutuyorsun kendini geliştirememişsin okumuş aptalsın yok mehdiyle işim olmaz ama barışın paralarını mehdiye yediriyor nermin hanım ne yapsın kızım diyor ama zeynep okumuş cahillerden okumuş diplomasınıda boşa almış ezik emine oda okumaya çalışan ama oda zeynepte kendini geliştiremeycek cahillerden senarisler ayrı problem hem ayakta duracan hem kendini agırdan satacan hem bencil hem grursuz olacan hem adamın parasını haberi olmadan alacan hemde kimse sana hırsız demiycek hırsızsın zeynep sen okumuş cahillerdensin seni doguran zavallıezik cahil annenin okumuşusun sadece her erkekle kolayca çok kolayca birlikte olabilecek bir kızsın emine senden biraz iyi ama oda hırsız

  3. Star tv yi boykot ediyorum dizilerin gununu ddgustrdigi icin izleyicilere büyük saygisizlik hic etik degil 🤔⁉️