Kırmızı Kamyon Oyuncu Kadrosu – Tüm Oyuncular

Türkiye’nin ilk itfaiyeci dizisi Kırmızı Kamyon dizisi 31 mart 2021 çarşamba akşamı Show TV ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Yapımcılığını 10. Ev şirketinin üstleneceği Kırmızı Kamyon dizisinin senaristi ise Meriç Demiray olacak. Kırmızı Kamyon dizisinin yönetmeni Osman Kaya olurken aksiyon – drama türünde ki dizinin oyuncu kadrosu da açıklandı. 

KişiKarakterKarakter AçıklamasıGörsel
Görkem SevindikUğurYonca’ya aşık bir itfaiyeci, Eşini yangında kaybetmişKirmizi Kamyon dizisi gorkem sevindik
Ebrar DemirbilekÖmrümUğur’un kızıebrar demirbilek kirmizi kamyon dizisi omrum
Ushan ÇakırCemÖmrüm’ün dayısıushan cakir kirmizi kamyon dizisi
Nilay DenizYoncaAdli psikolog. Uğur’a aşık olacak. Ömrüm’ün davasına bakacak.nilay deniz kirmizi kamyon yonca
Tuğçe Altuğ ZehraCem’in eşikirmizi kamyon zehra
Melis AkmanHazanUğur’a aşık bir hemşiremelis akman Kirmizi kamyon
Deniz HamzaoğluTolgaİtfaiye amiriDeniz Hamzaoglu kirmizi kamyon dizisi
Aslı OrcanAyşeTolga’nın eşi, Menekşe’nin annesiasli orcan kirmizi kamyon dizisi
Gürberk PolatMuratTolga’nın oğlu, itfaiyeci olarak yeni göreve başladı.gokerk polat kirmizi kamyon dizisi oyuncusu
Sümeyye Aydoğan Menekşe Tolga’nın kızıSümeyye Aydoğan kırmızı kamyon dizisinde Yosun karakterine hayat verecek
Timur ÖlkebaşBedriİtfaiye eri. İyi kalpli bir adam.Timur Olkebas
Fatih Al YavuzSigortacı zengin bir adam kundakçılık yaparFatih Al kirmizi kamyon yavuz
Toprak Sağlam GönülYavuz’un eşiKirmizi kamyon gonul
Efekan CanFurkanYavuz ve Gönül’ün oğlu, Menekşeye aşıkefekan can kirmizi kamyon dizisi
Burak Berkay AkgülİlkerMenekşe’ye aşık bir itfaiye eri. Uğur’un yakın arkadaşıBurak Berkay Akgül oyuncu olarak Kırmızı Kamyon dizisinde yer alacak
Uğur Arda BaşkanAbdülkerim Hazan’a aşık bir itfaiyeci.Uğur Arda Başkan kırmızı kamyon dizisi
Tuğçe KarabayırBakiyeYavuz ve Gönül’ün evinin hizmetlisiTuğçe Karabayır kırmızı kamyon Bakiye
Gerçek Sağlar Alnıaçık  Gerçek Sağlar Alnıaçık kırmızı kamyon oyuncusu
Süreyya Kilimci  Süreyya Kilimci kırmızı kamyon dizisi oyuncusu
Hasibe Özgür  Hasibe Özgür kırmızı kamyon oyuncusu
Onur Yar  onur yar kırmızı kamyon dizisi oyuncusu
Feriha Eyüboğlu  feriha eyüboğlu kırmızı kamyon dizisi oyuncusu
Ogün Kaptanoğluogun kaptanoglu

Kırmızı Kamyon dizisi konusu: Kırmızı Kamyon dizisinde itfaiyecilerin gerçek hayatlarını yani aşklarını, mutluluklarını, üzüntülerini ve başkalarının mallarını ve canlarını kurtarmak için kendi canlarını nasıl hiçe saydıkları anlatılacak.

Kırmızı Kamyon Oyuncuları

Görkem Sevindik – Uğur

Son olarak ismi Mavera olarak açıklanan Ahmed Yesevî’nin hayatını anlatacak kısa dizi de yer alan Görkem Sevindik hatırlanacağı üzere 2019’da Ramo dizisinde Boz karakterine hayat vermiş ve çok büyük beğeni toplamıştı. 4 sezon Söz dizisi kadrosunda Mücahit olarak yer alan Görkem Sevindik ilk çıkışını Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile yaşamıştı. 17 Ekim 1986 Adana doğumlu olan yakışıklı oyuncu şuanda 34 yaşının içindedir. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde aldığı eğitim ile oyunculuğa başlayan Görkem Sevindik 1.86 m boyunda ve 75 kg ağırlığındadır. Görkem Sevindik’in Voleybolcu Kübra Siyahdemir ile ilişkisi vardır. Görkem Sevindik Kırmızı Kamyon dizisinde ilk kez başrolde yer alacak ve başarılı bir itfaiye erine hayat verecek.

Görkem Sevindik Kırmızı Kamyon dizisinde Uğur karakterine hayat verecektir. Uğur lakabı başçavuş olan bir itfaiye eridir. 1 yıl önce evinde yangın çıkmış eşini kaybetmiştir. Kundaklama sonucu çıkan yangında Uğur ne kadar uğraşsa da eşini kurtaramaz bu nedenle de eşinin ailesi Uğur’a düşman olur ve kayıplarının tek nedenini Uğur olarak görür. Uğur aslında en yakın arkadaşı Cem’in kardeşi Nilüfer ile evlenmiştir. Bu nedenle de artık en yakın arkadaşı Cem ile de düşman olmuştur. Uğur’un tek amacı kızı Ömrüm’ü dayısı Cem’den geri almaktır. 
Kirmizi Kamyon dizisi gorkem sevindik

Ushan Çakır – Cem

Oyuncu Damla Sönmez ile aşk yaşayan Ushan Çakır son olarak Avlu dizisinde Komiser Tolga olarak yer almıştı. 23 Mayıs 1984 İzmir doğumlu olan Ushan Çakır 37 yaşının içindedir. İstanbul Devlet Konservatuvarında tiyatro eğitimi alan Ushan Çakır özellikle Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Emre karakterini oynamıştır. İlk olarak Bir İstanbul Masalı dizisi ile dikkatleri üzerine çeken Ushan Çakır son dönemlerde Leyla ile Mecnun, 20 Dakika, Kurt Seyit ve Şura, Kara Ekmek ve Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kara Yazı ve Masum Değiliz dizilerinde dizilerde yer almıştır. Yer aldığı bir çok dizi tutmasa da Ushan Çakır yine de yapımcıların gözde oyuncuları arasındadır. Ushan Çakır 1,70m boyunda 70 kg’dır.

Ushan Çakır Kırmızı Kamyon dizisinde Cem karakterine hayat verecektir. Cem başarılı bir itfaiye eridir. Uğur ile yıllarca sırt sırta çalışmış kız kardeşinin onunla evlenmesinden de çok mutlu olmuştur ancak çıkan yangın kardeşini Uğur’un kurtarabilecekken kurtarmadığıı düşünür bu nedenle de Uğur’a düşman olur. Cem yeğeni Ömrüm’ün psikolojisi bozuk Uğur’un yanında değil bir aile ortamında büyümesini ister; ancak eşi Zehra’nın Ömrüm’e saplantılı şekilde bağlanması onu da korkutur. 

ushan cakir kirmizi kamyon dizisi

Nilay Deniz – Yonca

Kırmızı Kamyon dizisinde Yonca karakteri ile başrolde yer alacan Nilay Deniz 3 Mayıs 1993 Aydın doğumludur ve 28 yaşının içindedir. Behzat Ç. dizisi ile oyunculuğu başlayan Nilay Deniz Güneşi Beklerken ve 20 Dakika dizileri ile tanınmış ve sevilmiştir. Aşk Yeniden dizisi ile ününe ün katan Nilay Deniz 2019 da Kalk Gidelim ve Ateş Böceği ve 2020 de ise Çatı Katı Aşk dizisinde başrolde yer almıştır. 172 cm boyunda ve 53 kg ağırlığında olan Nilay Deniz yönetmen Erçin Karabulut ile aşk yaşamaktadır.

Yonca 20’li yaşların sonunda başarılı bir adli psikolog. Sezgileri çok kuvvetli bir kadın olan Yonca oldukça da zeki biridir. Çok güçlü bir kız gibi görünse de aslında kırılgan birisidir. Yonca kendi başına ayakları üzerinde durabilen bir kız olsa da şimdiye kadar aşık olmamıştır. Uğur’un velayet davasına atanan Yonca Uğur’a aşık olacaktır. 

nilay deniz kirmizi kamyon yonca

Ebrar Demirbilek – Ömrüm

Son olarak Hercai dizisinde Gül karakteri ile yer alan çocuk oyuncu Ebrar Demirbilek Mardin de çekilen Hercai dizsinde zorlanınca İstanbul’da çekilen Kırmızı Kamyon dizisi ile anlaştı. 

Ömrüm Uğur’un kızıdır. Annesini kaybettikten sonra psikolojik sorunlar yaşamıştır. Babasını çok sevse de Zehra’nın yönlendirmesi ile babasından uzaklaşır; çünkü Zehra babanla görüşürsen melek olan annen sana küser demiştir. Kirmizi kamyon omrum

Tuğçe Altuğ (Zehra)

Zehra Cem’in eşi çocuğu olmadığı için Ömrüm’e sahip çıkıyor. Kendi çocuğu olmayan Zehra Ömrüm’e saplantılı şekilde bağlanır ve Ömrüm’den de kendisine anne demesini ister. Zehra Ömrüm’ü babasına gitmesini istemez bunun için de ona saçma sapan şeyler anlatır ve Ömrüm’ün psikolojik olarak olumsuz etkiler.kirmizi kamyon zehra

Deniz Hamzaoğlu – Tolga

Kırmızı Kamyon dizisinde usta bir itfaiyeci olarak izleyicisi karşısında çıkacak Deniz Hamzaoğlu 24 Kasım 1979 İstanbul doğumludur ve 42 yaşının içindedir. Selçuk Üniversitesinde tiyatro bölümü mezunu olan  Deniz Hamzaoğlu oyunculuğa Antalya Devlet Tiyatrosunda başlamıştır. Son dönemde Fatma, Kırmızı Oda ve Halka gibi bir çok dizi de yer alan usta oyuncu özellikle Hayat Şarkısı dizisinde hayat verdiği Kaya karakteri ile tiyatrodan dizi oyunculuğuna geçmiştir. Bekar olan Deniz Hamzaoğlu 90 kg ağırlığında ve 1.75 boyundadır.

Ekibin amiri. Merhametli ve sert bir amir. 

Deniz Hamzaoglu kirmizi kamyon dizisi

Aslı Orcan – Ayşe

27 Mayıs 1980 de Aydın’da dünyaya gelen Aslı Orcan Ege üniversitesinde Türk Halk Musikisi eğitimi almıştır. Sektöre dansçı olarak giren Aslı Orcan Ekol Drama da oyunculuk eğitimi almıştır. Aslı Orcan’ın tanınması Medcezir dizisinde hayat verdiği Deniz karakteri ile olmuştur. Aslı Orcan Medcezir, Kurt Seyit ve Şura ve Karadayı dizilerinde yer almıştır. Aslı Orcan 1.70 metre boyunda ve 55 kg ağırlığındadır. Aslı Orcan Kırmızı Kamyon dizsinde Deniz Hamzaoğlu ile partner olacak ve dizi de bir türlü mutlu olamayan bir eşe hayat verecek.

Ayşe Tolga’nın eşidir. Kızının zengin bir aileye gelin gitmesini ister. Kendisi Tolga ile severek evlense de paranın karın doyurmadığını bilir. Şimdilerde terzilik yaparak ailesinin geçimine katkıda bulunur. 

asli orcan kirmizi kamyon dizisi

Gürberk Polat – Murat

Babil dizisinde Mert karakteri ile yer alan ve sönük bir karakterken kendini izleyiciye sevdirerek dizinin yardımcı başrol oyuncularından biri olan Gürberk Polat 1997 de Eskişehir’de dünyaya gelmiştir ve 24 yaşının içindedir. Geleceğin Starı yarışmasında erkekler birincisi olan yetenekli oyuncu Gürberk Polat’ın Babil dizisinde yer almayı yarışma da kazansa da Kırmızı Kamyon dizisinde yer almayı oyunculuk becerileriyle kazanmıştır. Bekar olan oyuncu Gürberk Polat 1.80 cm boyunda ve 70 kg ağırlığındadır.

Murat edebiyat fakültesi mezunu yeni bir itfaiyecidir. Ekibin de yeni üyesi. Babası Tolga ile aynı itfaiye biriminde çalışıyor. Babası onun itfaiyeci olmasını istemese de Murat inatla itfaiyeci olur. Murat’ın tek hayali babasına iyi bir itfaiyeci olduğunu ispat etmektir. 

gokerk polat kirmizi kamyon dizisi oyuncusu

Sümeyye Aydoğan – Menekşe

Talento menajerliğin oyuncusu olan Sümeyye Aydoğan genç bir tiyatro oyuncusudur. İlk olarak Kırmızı Kamyon dizisinde izleyicisi karşısına çıkacak  Sümeyye Aydoğan Kırmızı Kamyon dizisinde hayat vereceği Yosun karakteri ile hem oyunculuk yetenekleri hem de güzelliğini sergileme fırsatı bulacak.

Menekşe İlker’e aşık güzel ve akıllı bir kız. Menekşe Tolga ile Ayşe’nin kızıdır. Fizik tedavi bölümünü birincilik ile bitirmiştir. Kendisine burs verip okutan Gönül’ün oğlu Furkan’a fizik tedavi vermektedir. Furkan Menekşe’ye aşık olacaktır. 

Sümeyye Aydoğan kırmızı kamyon dizisinde Yosun karakterine hayat verecek

Burak Berkay Akgül – İlker

1997 İstanbul doğumlu olan Burak Berkay Akgül 24 yaşının içindedir. Burak Berkay Akgül ilk olarak Metro reklamında yer almış son dönemde de  Casper  reklamında yer almıştır. Akademi 35,5 da oyunculuk eğitimi alan Burak Berkay Akgül ilk oyunculuk deneyimini NTC Medya’nın Maria İle Mustafa  dizisinde yaşamış ve dizi de Rüzgar karakterine başarı ile hayat vermiştir. Rüzgar karakterine başarı ile hayat veren Burak Berkay Akgül geleceğin yıldız oyuncuları arasında gösterilmektedir.

Menekşe’nin sevdiği adamdır İlker. Başarılı bir itfaiye eridir. Annesi ve işine çok düşkün biridir annesi ile yaşar babasını kaza da kaybetmiştir. Menekşe’nin abisi Tolga ile yakın arkadaştır ama kardeşini sevdiğini ona söyleyemez. 

Burak Berkay Akgül oyuncu olarak Kırmızı Kamyon dizisinde yer alacak

Fatih Al – Yavuz

12 Eylül 1976 Ankara doğumlu olan Fatih Al  18 yıldır sanat hayatının içindedir. Ankara Üniversitesi’nde tiyatro eğitimini alan Fatih Al Sihirli Annem dizisi ile tanınmıştır. Fatih Al Muhteşem Yüzyıl da hayat verdiği Matrakçı Nasuh karakteri ile dikkat çekmiştir. Daha sonra Kanatsız Kuşlar dizisinde Muzaffer karakteri ile yer almıştır.

Yavuz bir sigorta şirketinin bölge müdürüdür. Parayı sigorta yaparak değil anlaşmalı çıkardığı yangınlar ile kazanmıştır. Çok zengin bir adamdır. Çıkardığı yangınlarda ödediği paralardan komisyon alır ondan habersiz İstanbul’da sigorta kundaklaması yapılmaz. 

Fatih Al kirmizi kamyon yavuz

Toprak Sağlam (Gönül)

Yavuz’un eşidir. Fakir bir aileden gelse de gençken hep zengin olma hayalleri kurmaktadır. Bir gün Yavuz ile karşılaşan Gönül Yavuz’un da kendisine aşık olduğunu düşünse de Yavuz Gönül’e sadece sahip çıkmıştır. Arlarında ciddi bir yaş farkı da vardır. Gönül’ün oğlu Murat ise ilk aşkındandır. Kirmizi kamyon gonul

Efekan Can – Furkan

Efekan Can 1994 de Bilecik de dünyaya gelmiştir ve 27 yaşındadır. Bilecik Üniversitesinde İşletme eğitimi alan Efekan Can oyunculuk derslerini ise Atölye Craft’ta tamamlamıştır. Ufak Tefek Cinayetler dizisinin  Serhan karakterinin gençliğine hayat vererek dikkat çeken genç oyuncu Efekan Can son olarak Öğretmen dizisinde Tuğrul karakteri ile izlediğimiz Efekan Can Kırmızı Kamyon dizisinin erkek başrol oyuncularından oldu. Daha önce de Azize dizisinde yer alan

Furkan Yavuz’un oğludur ama babasını hiç sevmez. Babası ile hiç bir zaman iyi ilişkiler kuramayan Furkan zengin bir ailenin çocuğu olsa da asosyal bir tiptir. Tek arkadaşı motor kazası geçirdiği için fizik tedaviye gelen Menekşe’dir ona da aşık olacaktır. 

efekan can kirmizi kamyon dizisi

Tuğçe Karabayır – Bakiye

Kuşadası doğumlu olan Tuğçe Karabayır 1988 de dünyaya gelmiştir ve 33 yaşının içindedir. Komedi Türkiye ve Güldür Güldür Show da yer alan Tuğçe Karabayır 161 cm boyunda ve 70 kg ağırlığındadır. Tuğçe Karabayır Kırmızı Kamyon dizisinde Bakiye karakterine hayat vererek çok önemli bir deneyim yaşayacaktır.

Yavuz ve Gönül’ün evinin hizmetlisi

Tuğçe Karabayır kırmızı kamyon Bakiye

Yaşar Aydınlıoğlu – İskender

Yaşar Aydınlıoğlu son olarak Kuruluş Osman Yorgopolos karakteri ile yer almıştır. Daha önce de Nöbet Sen Anlat Karadeniz ve Filinta dizilerinde yer almıştır aslen İzmirlidir. 

İskender Yavuz’un pis işlerinde ortağıdır. 

Yasar Aydinlioglu kirmizi kamyon Iskender

Timur Ölkebaş – Bedri

Timur Ölkebaş 1977 de Almanya da dünyaya gelmiştir ve 44 yaşının içindedir. Daha önce Siyah beyaz Aşk dizisinde Abidin, Benim İçin Üzülme dizisinde Arif  ve Kimse Bilmez dizisinde Vedat karakterine hayat vermiştir.

Bedri 5 çocuk babası bir itfaiye eridir. Eşine aşıktır. Tek hayali evlatlarına güzel bir gelecek sunabilmektir. İyi kalpli bir adamdır. Tipik bir Karadenizlidir. 

Timur Olkebas

Melis Akman – Hazan

2 Şubat 1990 da dünyaya gelen Melisa Akan 31 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Melisa Akman son dönemde Kanatsız Kuşlar dizisinde Aslı ve Hizmetçiler dizisinde Derin karakterine hayat vermiştir. Muhteşem Yüzyıl dizisi ile tanınan Melisa Akman son olarak Süt ve Kurabiye projesinde yer almıştır.

Hazan itfaiye biriminde paramedik sağlık elemanı olarak çalışır. Bir çocuğu vardır; eşinden ayrılmıştır ve Uğur’a deliler gibi aşıktır ama Uğur ona yüz vermez. 

Melisa Akman kırmızı kamyon dizisi oyuncusu

Uğur Arda Başkan – Abdülkerim

Uğur Arda Başkan hem oyuncu hemde yapımcıdır. Mimar Sinan Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan Uğur Arda Başkan son olarak Bay Yanlış dizisinde Haydar karakterine hayat vermiştir. 31 Ocak 1969 İstanbul doğumlu olan Uğur Arda Başkan Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Uğur Arda Başkan, son olarak Aşk 101 dizisinde yer almıştır.

İyi kalpli bir itfaiyeci olan Abdülkerim Hazan’a aşıktır ama Hazan’dan karşılık göremez. 

Uğur Arda Başkan kırmızı kamyon dizisi

Mehmed Mehmedof – Emre

Mehmet Mehmedof 5 ekim 1983 Bulgaristan doğumludur ve 38 yaşının içindedir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro eğitimi alan Mehmet Mehmedof 180 cm boyunda ve 75 kg ağırlığındadır. Son olarak Siyah İnci dizisinde Sinan karakteri ile yer almıştır.

Mehmed Mehmedof kirmizi kamyon dizisi

Bülent Çolak – Gülümser

20 Eylül 1977 de İstanbul da dünyaya gelen Bülent Çolak Sefa Öztürk ile evlidir ve bir çocuk babasıdır.  Geniş Aile dizisinde hayat verdiği Ulvi karakteri ile ismini duyuran Bülent Çolak Kartal Sanat merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. 1.68 cm boyunda ve 66 kg ağırlığında olan Bülent Çolak son dönemde Süt ve Kurabi ve Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü ve Küçük Dev Kadın filmi ile ekranlarda yer almıştır.

Bulent Colak kirmizi kamyon gulumser

Hakan Altıner – Süha

Gamze Demirbilek – Esma

Kağan Uluca – Şeref 

Bülent Ergün – Halil

Gerçek Sağlar Alnıaçık

Gerçek Sağlar Alnıaçık 19 Mart 1977 İstanbul doğumludur ve 44 yaşının içindedir. Ankara Devlet Tiyatrosu Tiyatro bölümü mezunu olan Gerçek Sağlar Alnıaçık Kurşun Yarası dizisinde hayat verdiği Gülsüm karakteri ile tanınmıştır. Sakarya Fırat dizisi ile büyük çıkış yakalayan Gerçek Sağlar Alnıaçık Kürşat Alnıaçık ile evlidir.Gerçek Sağlar Alnıaçık kırmızı kamyon oyuncusu

Süreyya Kilimci

Azraille Dans ve Adım Adım filmleri ile tanınan Süreyya Kilimci 1.65 cm boyunda ve 58 kg ağırlığındadır.Süreyya Kilimci kırmızı kamyon dizisi oyuncusu

Hasibe Özgür

Hasibe Özgür Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu oyuncusudur. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümü mezunudur. Hasibe Özgür ilk dizi deneyimini Kırmızı Kamyon dizisi ile yaşayacaktır.Hasibe Özgür kırmızı kamyon oyuncusu

Onur Yar

Onur Yar hem dizi oyuncusu hem de seslendirme sanatçısıdır. 24 Ağustos 1977 de Sakarya’da dünyaya gelen Onur Yar Çukur dizisinde hayat verdiği Cüneyt karakteri ile çok sevilmiştir. Son olarak Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler Deli filminde yer almıştır.onur yar kırmızı kamyon dizisi oyuncusu

Feriha Eyüboğlu

Feriha Eyüboğlu 1 ocak 1949 İstanbul doğumludur ve 72 yaşının içindedir. Konservatuvar da Bale eğitimi alan Feriha Eyüboğlu özellikle Gülizar dizisinde Şükriye karakterine hayat vererek tanınmıştır.feriha eyüboğlu kırmızı kamyon dizisi oyuncusu

Ogün Kaptanoğlu

Son olarak Türkler Geliyor ve Mehmetcik Kut-ul Amare gibi dizilerde yer alan Ogün Kaptanoğlu şimdi de Kırmızı Kamyon dizisi kadrosunda yer alacak. 29 Aralık 1977 İzmir doğumlu olan Ogün Kaptanoğlu Diriliş Ertuğrul dizisinde hayat verdiği Titan karakteri ile tanınmıştır. Daha önce Deli Gönül dizisinde rol alan ve Karagül dizisinde de Oğuz karakterine hayat veren Ogün Kaptanoğlu 1.81 cm boyunda ve 80 kg ağrılığındadır; bilinen bir sevgilisi yoktur. ogun kaptanoglu

Kırmızı Kamyon Tanıtım Fragmanı

Hatırlanacağı üzere Meriç Demiray son olarak Trt 1 de ekranlara gelen Tek Yürek ve Atv de ekranlara gelen Seviyor Sevmiyor dizilerinin senaristliğini üstlenmişti.

Kırmızı Kamyon dizisinin kadrosuna yeni oyuncular dahil olduğunda sayfamıza eklenecektir.

Kırmızı Kamyon dizisi hayatları pahasına milletinin canını ve malını koruyan itfaiyecilerin dizisi olacak. Bir çok itfaiyeci göreve giderken veya görevde şehir olmuştur. İşte Kırmızı Kamyonları ile kendi canlarını hiçe sayan bir de geç kaldıkları için dayak yiyen itfaiyecilerin hikayesi anlatılacak.

Kırmızı Kamyon dizisi oyuncu kadrosuna 3 kadın başrol oyuncusu dahil edilecek ve dizi de kadın itfaiyecilerde yer alacak.