Yemin 256 257. Bölüm Özeti 28 Eylül 29 Eylül Fragmanı

Yemin 257. Bölüm Özeti

Feride, Cavidan hanımı hapishanede görüş zamanında görmek üzere ziyarete taksi ile gider. Gitmeden önce de Cavidan hanımla telefonda konuşur. Emir de Feride’yi yolda görür ve nereye gittiğini ne yaptığını öğrenmek için peşine düşer. Emir Feride’nin annesi ile görüştüğünü görecek mi dersiniz?

Narin kimsenin kendisine acımasını istemez. Bugüne kadar kendi ayaklarımın üzerinde durdum yine dururum diyerek tepkisini gösterir. Kumru ablasının bundan sonra eli ayağı olacağını söylemişti. Ablasının düşmeden önce hatırladığı küçük boncuğun onunla bağlantısını kurmaması için kendisini ele vermemeye paniklememeye çalışır Kumru.Yemin 257. Bolum resimleri

Feride’yi nerde bulacağını yengesine soran Reşit, hapishaneden Feride’yi takibe başlar ve yolda Emir’in arabasına bindiğini görür ve kıskanır. Reşit hem Feride’nin hem de Emir’in başına bela olacak. Feride telefonla görüntülü konuşarak torununu Cavidan hanıma gösterirken Emir odaya girer. Emir den gizli bunu yapan Feride Emir den Cavidan hanımı ne kadar saklayacak?

Yemin 256. Bölüm Özetinde Neler Oldu?

Yemin dizisinin 3. Sezonunda 3. Haftasına gelmiş bulunmaktayız. Feride’nin abisi artık hayatta değil ve Emir Feride’nin abisinin öldüğünü öğrendikten sonra, Feride ye birkaç gün izin vermek istediğini Melike ablasına söyler. Melike abla da Feride ye Emir izin verdi der. Abisini görmesine izin vermeyen Emir Bey artık vicdanı ile bir ömür baş başa kalsın. Ölen geri gelmiyor Emir Bey, ölmeden son kez abi kardeşin birbirini görmesine engel oldu. Öldükten sonra izin veriyor. İşe yaramaz o izin. Feride de kabul etmedi bu izni. Feride kendisini konağın işlerine verir. Emir de Feride’yi iş yaparken görür ve izne neden ayrılmadığını Melike hanıma sorar. Emir vicdan azabı duyuyor ve izin vererek vicdanını rahatlatmaya çalışsa da olmaz Emir Bey olmaz. O izinle ne vicdanın rahatlar, nede ölen geri gelir.

Kumru’nun yüzünden merdivenlerden düşen Narin artık görme yetisini kaybeder artık görmeyecektir. Narin doktor olduğu için gerekli tetkiklerin yapılmasını kendisine bakan doktordan ister ve bir umut geçici körlük olduğunu düşünür. Kemal gerçeği bir türlü söyleyemez.

Narin ısrar eder ve Kemal sonucu söyler. Narin yıkılır. Hava almak yalnız kalmak ister. Kendi kendine dışarı çıkar ve yola çıkar. Kemal onun yokluğunu fark eder ve peşinden gider. Narin’ e sarılır ve hastaneden taburcu olup eve geçerler. Masal olanlardan habersiz yaptığı resmi göstermek ister ev halkı sessizce ağlar. Narin odasında dinlenir.

Feride Emir’e kahve götürür ve çağrı cihazı bozuldu herhalde çalmıyor der. Emir de ben çaldırmıyorum der. Feride de abisinin ölümü ile ilgili ise ölümle bu acı ile baş edebileceğini söyler. Önceden Feride ye her fırsatta kök söktüren Emir artık Feride den hiçbir şey istemez. Emir’i önceden dövüş yaptığı ve bu dövüşü ayarlayan kişi arar yeni dövüş olduğunu söyler. Emir kabul etmez ancak o kişiden Feride’nin abisinin kim olduğunu araştırmasını ister. Araştırır ve o isimde kızın bir abisi yok ki ölsün. Böyleleri var kendisini acındırıp para koparmak isterler, seni fena kandırmışlar der. Emir Feride ye karşı içinde aklında kendisine neden böyle bir yalanı söylediğine dair soru işareti vardır ve bunun cevabını bulmak ister.

Yemin 256. Bölüm Özeti

Emir Feride’nin ölen abisi hakkında araştırma yapması için birisinden yardım alır. Feride’nin adını soyadını verir. Bilgi toplayan kişi o isimde birisinin abisinin olmadığını kanma sakın abisi yok ki der. Emir biraz daha öfkelenir Feride ye. Nede olsa Cavidan Hanım kendisinin gönderdiği anlaşılmasın diye Feride’nin soyadını değiştirmişti. O yüzden de kimse Feride’nin gerçek ailesine şuan da ulaşamaz.

Feride’nin yengesi ve ona aşık kötü adam Feride’nin yaşadığı yeri bulmak için harekete geçene kadar gerçekler açığa çıkmaz. Ne zaman ki Feride’nin peşinde olan o kötü adam konağa gelir gerçekler ortaya çıkar.Yemin 256. Bolum resimleri

Narin kendisine gelir ancak gözleri görmez. Bu düşmesinden kaynaklanan bir durumdur ve zamanla düzelme olmaz ise körlük kalıcı olabilir der doktor.

Yemin 256. Bölüm 28 Eylül Fragmanı

Yemin 255. Bölüm Özeti Neler Oldu?

Cemre bitti Kumru başladı. Cemre Emir’e aşık olmuş onu elde etmek için yapmadığı kötülük kalmamıştı. Şimdi de Kumru Kemal’e aşık oldu ve onu elde etmek için ablasına yapmadığı kötülük yok. Kemal ile Narin evleneceklerdi ve gelinliği bile eve geldi. Ablasını kıskanan Kumru onun yerine geçmek istediği için gelinliği gizlice giyer. Ablasının da merdivenlerden düşmesine Kumru sebep olur. Kemal eve gelir ve onu hemen hastaneye götürür yolda aracı bozulsa da bir yolunu bulup yetiştirir ama geç kaldıkları için Narin’in beyninde pıhtılaşma olduğu sürece felç kalma riski var. Kemal kendisini suçluyor.

Feride abisinin ölüm haberini aldıktan sonra apar topar memleketine gider. Kimselere haber vermeden gittiği için herkes Emir’in yüzünden gittiğini düşünür. Feride’nin abisi böbrek hastasıydı ve ameliyat nakil olması gerekiyordu. Para gerekliydi. Feride parayı buldu yengesine verdi ama yengesi abisinin ameliyat olmasına izin vermemiş. Parayı kendisi harcamış. Feride’nin yengesi kötü birisi ve Feride ile evlenmek isteyen zengin kötü biri ile iş birliği yaparak Feride’nin hayatını zindana çevirmek istiyor.

Feride abisinin mezarında abisini ziyaret eder ve ona son kez veda ederek konağa geri döner. Dönmeden önce Cavidan Hanım hapiste gizlice birinden aldığı telefonla Feride ye ulaşır. Abisinin öldüğünü o da öğrenir. Feride konağa döndüğünde Emir sözleşmeyi ihlal ettiğini bir işi olmadığını söyler. Feride de sözleşmeyi ihmal etmedim abim öldü ona gittim der ve içeri girer. Emir üzülür. Bebekle ilgilenen Feride bebeğe babana rağmen seni bırakmayacağım der. Emir de bunu duyar. Buzlardan biri daha yavaş yavaş erir.

 

Yemin 256 257. Bölüm Özeti 28 Eylül 29 Eylül Fragmanı (1 Yorum)