Sefirin Kızı Nare Nerede? Nare Geri Dönecek mi? Öldü mü?

Sefirin Kızı dizisinde geçirgen bağırsak sendromu hastalığına yakalanan Neslihan Atagül doktorların artık dinlenmelisin en az 6 ay setlerden uzak kalmalısın tavsiyesi üzerine Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı. Daha önce bir çok kez başımıza geldiği gibi diziye ismini veren karakter olmadan dizi devam edecek. Sefirin Kızı dizisi de Sefirin Kızı yani Nare olmadan devam edecek.

Daha önce de Adını Feriha Koydum dizisi Feriha karakteri olmadan devam etme başarısı göstermişti; bakalım Sefirin Kızı olmadan Sefirin Kızı dizisi devam edebilecek mi? Peki Neslihan Atagül Sefirin Kızı’na geri dönecek mi?

Sefirin Kızı Nare Nerede?

Sefirin Kızı dizisinde Nare sonunda Alaca Kuş; kuş oldu uçtu. Daha önce defalarca kızını Sancar’a bırakıp gitmek isteyen ve kaldığı için herkese zarar verdiğini düşünen Nare kendini feda etti ve Sancar’ı hapis kalmaktan kurtardı; ancak kendisinin artık Sancar’ın yüzüne bakacak hali kalmadı. Nare sonunda kimseye zarar vermemek için Türkiye’den ayrıldı. Sancar ve Gediz her yerde Nare’yi aradı ancak Nare’nin izine hiç bir yerde rastlayamadı.

sefirin kizi nare geri gelecek mi

Sefirin Kızı Nare Geri Dönecek mi?

Sefirin Kızı dizisi oyuncu kadrosuna Tuba Büyüküstün yeni bir karakter ile dahil olacak yani Nare karakterine Tuba Büyüküstün  hayat vermeye devam etmeyecek; bu nedenle de izleyicinin aklında Nare geri dönecek mi soruları var ancak setten öğrendiğimiz bilgilere göre Sefirin Kızı dizisi senaryosunda Nare’nin hikayesi artık bitti.

Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterinin geri dönmesi gibi bir durum şuanda söz konusu değil ancak geleceğin de ne getireceği belli olmaz. Sefirin Kızı dizisinde hikaye nereye gider bilinmez ama Neslihan Atagül’ün hastalığının iyileşmesi 2021 2022 sezonunu bulabilir; Neslihan  Atagüğl de bu arada başka bir dizi ile anlaşmazsa Sefirin Kızı dizisi senaristleri de dönmesini isterse tabi ki dönebilir.

Sefirin Kızı Nare Öldü mü?

Sefirin Kızı dizisinde Nare şuana kadar ölmedi ilerleyen haftalarda belki de Nare’den bir haber gelir ve öldüğü açıklanır böylece de Sancar da Nare’den ümidini keser ancak şuana kadar Nare ölmedi sadece kayıp.

sefirin kizi tuba buyukustun

Sefirin Kızı dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular listesi için tıklayınız Sefirin Kızı Oyuncu

Sefirin Kızı Nare Nerede? Nare Geri Dönecek mi? Öldü mü? (7 Yorum)

  1. Çok severek izlediğim diziydi barenib girmesi kötü oldu acil şifalar diliyorum kendisine ama sancar beklemeliydi hemen birine ilgi duyması saçma destan yalan oldu hep mi erkekler böyle filimde bari nare için mücadele vetseydi

  2. Böyle olmazı dizi den o gidi yor bu gidiyo dizi den soğu yoruz Neslihan hiç Yakış madi seferin kızı gelsin Neslihan yapa miyor izli yeni ci soğu yor seferin kızı gel sin

    • Dizi anlamını yitirdi sancar ne çabuk Destanı kızının annesini unutupda yeni aşka kapıldı kızını boşladı Melek in halini görünce sancardan ve maviden gıcık aldım madem nare diziden çıktı kızınıda alıp çıksın anne kızından ayrılmamalı