Sefirin Kızı Mavi Kimdir? Hikayesi Ne? Sencer ve Mavi Aşkı Başlıyor

Sefirin Kızı dizisinde Tuba Büyüküstün’ün hikayesi başlıyor. Neslihan Atagül’ün ayrılmasından sonra Sefirin Kızı’nda hikaye de değişti ve yeni hikaye Sencer ve Mavi üzerine kuruldu. Peki kimdir bu Mavi nereden geldi? Sencer ile bağlantısı ne?

Sefirin Kızı Mavi Kimdir?

Sefirin Kızı dizisinde Mavi 30’lu yaşların başında oldukça güzel ve kariyerli bir kızdır; ancak Mavi’nin yolu Sancar ile kesişir. İkisi de fark etmese de Sancar ve Mavi’nin ortak bir sorunu vardır; bu sorunun ismi de tabi ki Kahraman. Kahraman zeki bir adamdır ve herkesin bir açığını bulup onları köşeye sıkıştırmayı da iyi bilir. Kahraman Mavi’nin de başına bela olmuş ve onu kimsesiz ve beş parasız bırakmıştır.

Sancar kulübesinde gördüğü kadından başta hoşlanmasa da sonradan onu düşünmeden edemez ve neden ona yardım etmediği için kendine kızar. Sancar ve Mavi’nin yolları ise yeniden Marina’da kesişir.

Sefirin Kızı Mavi’nin Hikayesi Ne?

Mavi güzel ve çekici bir kız ama Kahraman’ın eline düşmüş bir kere. Kahraman elinden her şeyini almadan bırakmamış Mavi’nin peşini. Sencer’in de Kahraman’dan alacağı bir intikam var her ne kadar bunun için Sencer Mavi’ye yardım etmeye karar verdiyse de Sencer Mavi’ye aşık olduğunun farkında değil.

Mavi Sencer’in yaralarını saracak ona yoldaş olacak ama Mavi adeta çilesi bitmeyen bir kız; bu nedenle de Mavi ve Sencer de Mavi’nin karanlık geçmişi nedeniyle mutlu olamayacak.

Sefirin Kizi Mavi

Sencer ve Mavi Aşkı Başlıyor

Sefirin Kızı dizisi için bölüm başı rekor bir ücret ile sete çıkan Tuba Büyüküstün dizi de eski partneri Engin Akyürek ile partner olacak. Mavi ve Sencer’in imkansız aşkı izleyicinin de beğenisi kazanacak; ancak bakalım Sefirin Kızı olmadan Sefirin Kızı dizisi devam edecek mi? Sosyal medyada her ne kadar Neslihan Atagül diziye devam edecek gibi söylentiler çıksa da kesin olarak Neslihan Atagül Sefirin Kızı dizisine devam etmeyecek.

Sefirin Kızı dizisinde Mavi sorunlarını çözmeden, dertlerinden kurtulmadan Sencer ile yeni bir aşka yelken açmayacak; Sencer de kızı Melek’e Mavi’yi kabul ettirmek zorunda kalacak. Melek ise bir türlü annesini unutamayacak.