Star Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Dizi, reality show, yarışma, belgesel ve çocuk programlarının yer alacağı Exxen Platformda yeni dizi ve programlar duyurulmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021’de yayın hayatına başlayan Exxen Platformda  Bkm imzalı yeni bir dizi daha yayınlanacak.exxen 1

Yönetmen koltuğunda Bertan Başaran’ın oturacağı dizinin başrollerinde Melisa Şenolsun yer alacak. ”Star” olarak açıklanan dizi bütün ışıklar üzerindeyken kimse seni göremez sloganıyla çekilecek. Dizinin diğer oyuncuları hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

Star Dizisi Konusu

Exxen Platform tarafından yakında yayınlanması beklenen Star dizisinde; Acımasızca bir kediyi öldüren ya da gözünü kırpmadan bir kadına kıyan adamları öldürecek Yasemin’in hikayesi anlatılacak.

Star Dizisi Oyuncuları

Melisa Şenolsun – Yasemin

24 Eylül 1996 İzmir doğumludur. 24 yaşındaki güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencisidir. İlk dizi deneyimi Tatlı Küçük Yalancılar olmuştur. Kiralık Aşk dizisinde Suda karakterini oynamıştır. Ardından Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Mert Yazıcıoğlu ile birlikte başrolleri paylaşmış ve Ceren karakteri ile büyük bir çıkış yapmıştır. Daha sonra sırasıyla Nefes Nefese, Atiye ve Menajerimi ara dizilerinde ana karakter olarak rol almıştır. Melisa Şenolsun üç buçuk yıl boyunca Mehmet Ozan Dolunay ile çıkıyordu ancak ikili 2019 yılında ayrıldı. 2020 yılında ise Umut Evirgen ile çıkmaya başladı. Güzel oyuncu 1,71 boyundadır.elisa

Dizide Yasemin; toplumda hayvanlara bilerek zarar veren ve kadınlara şiddet uygulamaktan çekinmeyen kişilerin amansız takipçisi ve düşmanıdır.