Maraşlı Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Maraşlı dizisi oyuncu kadrosu büyüyor. Maraşlı Yeni Gelen  oyuncuları ve Maraşlı Dizisinden Ayrılan Oyuncuların listesini bu konumuzda.

Oyuncu kadrosunda Burak Deniz, Aline Boz, Bedriye Roza Çelik, Kerem Atabeyoğlu ve Rojda Demirer gibi isimlerin yer aldığı Tims B Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Maraşlı dizisi ilerleyen haftalarda bir çok yeni karakter ve oyuncu ile izleyicisi karşısına çıkmaya devam edecek. Maraşlı dizisinde hikayesi biten bir çok oyuncu da diziden ayrılacak.

Maraşlı Yeni Gelen Oyuncular

Hakan Boyav

Hakan Boyav Maraşlı dizisine yeni gelen oyunculardan biri oldu. Son olarak Payitaht Abdulhamid dizisinde yer alan  Hakan Boyav Maraşlı dizisine süpriz bir rolle dahil olacak. Hakan Boyav 10 ocak 1984 İzmir doğumludur ve 37 yaşının içindedir. Devlet tiyatroları oyuncusu olan Hakan Boyav daha önce de Kehribar ve Behzat Ç gibi dizilerde yer almıştır. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde hayat verdiği Kara karakteri ile çok sevilmiştir.

Harun Özer – Acar

Filozof Ahmed oyuncu ile 2019’da sahneye çıkan Harun Özer Goldmine ajansın oyuncusudur. Son olarak Çocukluk dizisi kadrosunda yer alan Harun Özer Maraşlı dizisinde hayat vereceği Acar karakteri ile kariyerinin zirvesine çıkacaktır. İlk olarak Bizin Evin haller dizisinde yer alan Harun Özer  aktif olarak tiyatro yapmaktadır.

Maraşlı dizisinde Acar ön planda tekstil işi ile ilgilenen bir iş adamı gibi görünse de arka planda uyuşturucu üretimi yapmaktadır bu konu da da Savaş’ın ortağıdır. Savaş’ı her kirli oyununda Acar’ın da parmağı vardır. Savaş tüm işlerde ön planda yer alırken Acar ise her zaman arka plana kalmayı ve kendini gizlemeyi başarsa da Maraşlı Acar’ın ne kadar tehlikeli olduğunu fark edecek ve Acar’ı ininden çıkarmayı başaracaktır. Acar her ne kadar Savaş’ın adamı gibi görünse de aslında en az Savaş kadar tehlikeli ve zeki bir adamdır. Acar Savaş’ın verdiği emirleri eksiksiz yerine getirmeyi bugüne kadar başarsa da artık karşısında özel harekat eğitimi almış ve içi intikam ile dolu bir baba vardır .

Selma Kutluğ

26 Ağustos 1953 İstanbul doğumlu olan Selma Kutluğ 68 yaşının içindedir. Tümay Özokur ajansın oyuncusu olan Selma Kutluğ son olarak Hangimiz Sevmedik dizisinde Mürvet ve Kertenkele dizisinde Cansu karakterlerine hayat vermiştir. Usta bir tiyatro oyuncusudur. blank

Maraşlı Ayrılan Oyuncular

Kerem Atabeyoğlu (Aziz)

Kerem Atabeyoğlu Maraşlı dizisinde Aziz karakteri ile yer almaktaydı; senaryo da yeri bitince Maraşlı dizisinden ayrıldı. Maraşlı da Aziz öldü. blank

Cemil Büyükdöğerli (İlhan)

Cemil Büyükdöğerli Maraşlı dizisi senaryosunda ki İlhan karakterinin yeri bittiği için Maraşlı dizisinden ayrıldı.

blank