Masum 223. Bölüm Özeti 31 Ekim Büyük Yalan

Masum dizisinde Gopi’nin doğum gününde Modi ailesi Hindistan’a ait bir destanı canlandıracaktır. Ahem’in ayağı incinmesine rağmen Gopi için katlanır ve oyuna devam eder. Rada bu sırada Gopi’ye hesap sorma peşindedir. Sonunda onu yalnız bulur ve kolyeyi nereden bulduğunu sorar. Gopi onu Ahem’in hediye ettiğini öğrenince kandırıldığını anlar ve şok olur. Masum 31 Ekim Özeti devam ediyor.

Masum 223. Bölüm Özeti

Rada hemen Raşi’ye gider ve hesap sorar. Onu Koki’ye söylemekle tahdit eder. Raşi hemen annesini arar ve Rada’nın bela olacağını anlatır. Urmila sinsi bir plan yapar. Raşi telefonu Rada’ya verir ve Ahem gibi birisinin onu aradığını söyler. Karşıda Urmi vardır ve erkek gibi konuşarak Rada’nın hayranı olduğunu söyler. Rada inanır ve çok mutlu olur. Raşi’ye sarılırken Koki onları görür ve bu kadar samimi olmalarına şaşırır.

Rada hayranı olan kişi ile buluşmak istediğini Raşi’ye söyler. Raşi hemen annesini arar ve yalanı için onu azarlar. Rada şimdi hayranı ile buluşmak istiyor diyerek Urmi’den sevgili ayarlamasını ister. Urmi tiyatrocu birini ayarlayacağını söyler. Rada Raşi’nin yanına gelir ve ondan sari ister. Raşi daha önce verdiklerini giyebileceğini söylese de Rada onlrın eski olduğunu ve daha yeni bir sari giymek istediğini söyler. Raşi dolabını açınca Rada en güzel elbisesini alır. Raşi sinir olsa da bir şey diyemez.

Rada elinde elbise ile giderken Gopi onu durdurur ve nereye gideceğini sorar. Rada onu ilgilendirmediğini söyler. Koki Rada’da ki değişikliği fark eder ve Gopi’den ona göz kulak olmasını ister. Gopi Rada’nın yanına gider ve yağmur yağdığını söyler. Ondan bu şekilde gitmemesini ister. Rada Gopi’ye mutluluğuna engel olduğunu söyleyerek azarlar. Raşi onların yanına gelir ve Rada ile birlikte olacağını söyleyerek Gopi’yi rahatlatır.

Urmi tiyatro oyuncusuna yapacaklarını anlatır ve ona Dawal’dan çaldığı paradan verir. Ona güzel giyinmesini ve eline de bir gül almasını tembihler. Adam parayı alır ve ilk önce içki alıp sarhoş oluncaya kadar içer. Raşi ve Rada parka gelirler ve elinde gül olan bir kişiyi beklemeye başlarlar. BU sırada adam sarhoş bir şekilde yürüyor. Ahem arabasıyla adama çarpmak üzereyken durur ve sarhoş adamı parka kadar götürür.dizi resimleri

Adam inerken gülü arabada unutur. Ahem gülü alır ve arabadan iner. Rada ve Raşi elinde gülle Ahem’i görünce şok olurlar. Raşi Koki’nin ikizleri olduğunu ve bunlardan birinin Ahem diğerinin de Swam olduğunu, Swam’ın Koki ile anlaşamadığı için evden ayrıldığını söyler. Rada bu yalana da inanır.

Eve geldiklerinde Ahem işten sinirli bir şekilde gelmiştir. Gopi’den yeşil çay ister. Rada bunun Swam olduğunu Raşi’ye söyler. Raşi Ahem olduğunu söyler ancak Rada üzerindeki elbise bugün gördüğümüz Swam ile aynı elbise der. Çayı yapmak için koşar. Gopi ile çay konusunda tartışırken Ahem sonlandırmak için çayı Rada’nın yapabileceğini söyler. Rada çok mutlu olur.2

Rada Swam’ın Gopi ile yatmasına razı olmaz. Bu yüzden Gopi’ye gider ve korktuğunu söyleyerek birlikte kalmak istediğini belirtir. Rada Gopi uyuduktan sonra Ahem’in yanına gidecektir. Raşi bunu sezince elinde sütle Ahem’in odasına girer. Ahem’in üzerine sütü bilerek döker. Ahem üzerini değiştirince Rada’ya Ahem’i gösterir ve Swam’ın gittiğini Ahem’in geldiğini söyler. Rada farklı kıyafet görünce inanır.

Ertesi sabah Ahem yeni bir takım giydiği için Rada onu Swam zanneder. Ahem’e yakın davranışları herkesin dikkatini çeker. Rada Ahem’in yatağına sırtı dönük bir şekilde yatar ve Swam’ı beklemeye başlar. Ahem gelir ve yatakta yatan kişinin kim olduğunu merak eder. BU sırada telefonu çalar. Dışarı çıktığında Gopi’yi görür ve yatakta birisinin olduğunu söyler. Gopi Rada olduğunu düşünerek endişelenir.3

Rada sinirle kalkar ve Raşi’nin yanına gider. Swam konusunda yalan söyledin der. Raşi yalan söylemediğini Swam’ın peruk taktığını belirtir. Rada gerçek Swam’ın saçını çekerek ortaya çıkacağını düşünüyor. Masum 31 Ekim Özeti sona erdi.

Masum 223. Bölüm Özeti 31 Ekim Büyük Yalan (1 Yorum)

  1. ilkeleriniz yok statünüz zaten yok duruşunuz yok kimliğiniz kanal 7 sadece o başka becerileriniz yok tahammülünüz yok boş zamanınız çok kalite düzeyiniz yok anlama şekliniz yok tüh adınızdan başka bir şeyleriniz yok kanal 7 türkiyenin beceriksiz tek ve lider kanalı ezik kanal zavallı kanalı hangi kafası kalın kafası sağlam adam 23 30 a yeni hint dizileri katar bu kadar dar görüşlü beceriksiz eksik zavallı kanal kanal 7 koyar eakidizilerinden zevk alan kanalın yeni diziler satın almayada yayınlamayada hakkı yoktur