Gönül Dağı Neden Yok? Yeni Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Gönül Dağı 13 Kasım Neden Yok? Gönül Dağı 20. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Gönül Dağı 13 kasım 2021 cumartesi akşamı ekranlarda olamayacak. Gönül Dağı dizisinin 20. bölümü milli maç yayınlanacak olması sebebi ile 20 kasım 2021 de yayınlanacak.

Gönül Dağı 20. Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Gönül Dağı dizisi Türkiye Cebelitarık maçının 13 kasım 2021 cumartesi 20.00 da yayınlanacak ve 22.00 da bitecek olması sebebi ile Gönül Dağı yeni bölüm ekranlarda olamayacak; 22.00’dan sonra Gönül Dağı dizisinin özel bölümü ekranlarda olacak.

Gönül Dağı yeni bölümü ile 20 Kasım 2021 de ekranlarda olacak.Gönül Dağı 13 Kasım Neden Yok çünkü milli maç var

Gönül Dağı 27 Mart Neden Yok?

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı 27 Mart 2021 cumartesi akşamı Dünya Kupası grup eleme maçı Türkiye – Norveç karşılaşmasının yayınlanacak olması nedeniyle Gönül Dağı 22. Bölüm bu hafta yayında olamayacak.

Gönül Dağı 22. bölüm 27 nisan yerine 3 nisan da izleyicisi ile buluşacak.gonul dagi 22

Köprü Film’in yapımcılığını üstlendiği Gönül Dağı dizisi  3. bölümü ile 31 ekim cumartesi akşamı izleyicisi karşısına çıkmayı bekliyordu.   17 ekim 2020 de yayın hayatına başlayan Gönül Dağı dizisi ne yazık ki 31 ekim de ekranlarda olamayacak.

Gönül Dağı Neden Yok?

30 ekim cuma akşamı İzmir’de meydana gelen ve 26  kişinin hayatını kaybettiği 400’den fazla yaralının da enkaz altında kurtarıldığı İzmir depremi sonrası tüm Türkiye yasa boğuldu. Yaşanan depremden sonra tüm Türkiye haber kanallarına bakarak yakınlarından haber almaya çalıştı. Trt 1 yönetimi de komedi dizisi Gönül Dağı’nı 31 ekim cumartesi akşamı yayınlamama kararı aldı.

Gönül Dağı dizisinin yerine 31 ekim cumartesi akşamı Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin tekrarı yayınlanacak.

Gönül Dağı Neden Yayınlanmıyor?

Gönül Dağı dizisi 3. bölüm 31 ekim akşamı yaşanan deprem nedeniyle yayında olamayacak. Gonul Dagi Neden Yok resimleri

Gönül Dağı dizisi ilk iki bölüme reytinglerini arttırmayı başardı. 3. bölümü ile 5 ve üzeri reyting alması beklenen dizi Trt 1 izleyicisini memnun etti. Sımsıcak bir Anadolu hikayesi olan Gönül Dağı dizisi izleyici de bağımlılık yaptı ve bir çok izleyici Gönül Dağı dizisinin 31 ekim akşamı yayınlanmamasına çok üzüldü. Bizlerde Diziseti.tv ailesi olarak İzmir’de hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralanan vatandaşlarımıza ise sağlık ve sıhhat diliyoruz.

Gönül Dağı dizisi ile Trt 1 yönetimi arasında 2021 haziran ayına kadar sözleşme var. Bu tarihten önce Gönül Dağı dizisinin ekranlara veda etmesi gibi bir durum yok.

Gönül Dağı 2 Ocak 2021’de Yayınlanacak mı?

Gönül Dağı dizisi çekimleri yayın tarihinden yaklaşık 1 ay önce başladı ve ekip yayına girmeden 4 bölüm stok çekti. Gönül Dağı dizisi oyuncularına yapımcı yeni yılda bir hafta izin verecek ancak Gönül Dağı dizisi yayın hayatına kaldığı yerden ara vermeden devam edecek.

Yorum yaz