Demir Bayram Kimdir? Çocukluk Dizisi Canberk

Çocukluk dizisine Canberk karakteri ile harika bir giriş yapan Demir Bayram ilk kez bir dizinin ana oyuncu kadrosuna dahil olmanın mutluluğunu yaşıyor. Daha önce Babil dizisinde de bölüm oyuncusu olarak yer alan Demir Bayram Yusuf Guneygun ajansın kayıtlı oyuncusudur.

Demir Bayram Kimdir?

Demir Bayram tahmini 12 15 yaşlarında çocuk oyuncudur. Yusuf Güneygun ajansa kayıt olduktan sonra bir çok projede yer alma şansı yakalayan Demir Bayram ilk olarak Maxx Royal otellerinin fotoğraf çekimlerinde yer almıştır. Daha sonra LCWAİKİKİ katalog çekimlerinde model olarak yer alan yakışıklı oyuncu ilk oyunculuk deneyimini ise Babil dizisi ile yaşamıştır. Babil dizisinde Halit Ergenç’in canlandırdığı İrfan karakterinin çocukluğuna hayat veren Demir Bayram 2020 de ise bir çok çocuk oyuncunun yer aldığı Fox TV’nin sevilen dizisi Çocukluk’un kadrosuna dahil olmuştur. demir bayram cocuk oyuncu

Çocukluk Dizisi Canberk Kimdir?

Çocukluk dizisinde Canberk Mozi’nin aşık olduğu yakışıklı çocuktur. Canberk ise Mavi’ye aşıktır. Mavi ise Canberk’i sadece arkadaşı gibi görür ve onu Mozi’ye ayarlamak ister. Bakalım Canberk aşık olduğu Mavi’den vazgeçecek mi? Canberk Mavi ve Mozi’nin sınıf arkadaşlarıdır.

Cocukluk Dizisi Canberk

Demir Bayram Kaç Yaşında?

Demir Bayram’ın biyografisi ile ilgili bilgilere ulaşmak için kendisi ve menajeri ile ile iletişim halindeyiz yakın zamanda daha fazla doğru bilgiyi sizlere ulaştırmak istiyoruz.  Demir Bayram sosyal medyada @demirbayramofficial kullanıcı adını kullanmaktadır. Demir Bayram tahminimizce 12 yaşındadır.

Çocukluk dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Çocukluk Oyuncu

Demir Bayram Kimdir? Çocukluk Dizisi Canberk (1 Yorum)