Yasak Elma 3. Sezon Devam Edecek mi? İşte Karar 2019 2020 Yeni Sezon

Yasak Elma dizisinin 3.Sezonu 9 Eylül 2019 Pazartesi akşamı başlayacak. Yasak Elma’nın 3. sezon çekimleri ise 25 temmuz haftasında başlayacak. 

Med Yapım’ın sevilen dizisi Yasak Elma Fox Tv’nin 2018 sezonunda yüzünü güldürmeyi başardı. 19 Mart 2018 Pazartesi günü ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkan Yasak Elma dizisi ekranlarda yer aldığı günden beri dikkat çekmeyi başardı ve Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başardı. Her bölümü ortalama 5 milyon izleyici tarafından dikkat ile takip edilen Yasak Elma dizisine Fox Tv yeni sezon onayını verdi.

Yasak Elma 3. Sezon Onayını Aldı

Başrollerini Şevval Sam, Talat Bulut, OnurTuna, Sevda Erginci, Eda Ece ve Barış Kılıç gibi ünlü isimlerin paylaştığı Yasak Elma dizisi daha sezonun bitmesine 2 ay kala erken sayılabilecek bir tarihte yeni sezon onayını aldı. Her bölümünde ayrı bir entrikanın döndüğü bazen karakterlerin arasında ilişkileri bile anlayamadığımız Yasak Elma dizisinin 2019 2020 yeni sezonunda ekrana gelecek 3. sezon senaryosu için çalışmalarda şimdiden başladı.

Bilindiği üzere 2. sezonda diziye Kaya karakteri ile dahil olan Barış Kılıç, Dündar karakteri ile dahil olan Erdem Kaynarca ve Kemal karakteri ile dahil olan Sarp Can Köroğlu damga vurmuş ve dizinin çok daha akıcı bir hal almasına yardım etmişti. Yasak Elma dizisinin 3. sezonunda yeni karakter ile çok da seyir zevki olan bir sezon izleyicisi karşısına çıkarılmaya çalışılacak.

Yasak Elma 3. Sezon Devam Edecek mi?

Fox Tv şimdilik 2019 2020 yeni sezonu için Yasak Elma dizisine onay verdi ancak kesin onay tabi ki dizinin 3. sezon senaryosunun hazırlanıp Fox TV’ye sunulması ile gerçekleşecek. Dizi sektörü çok hareketli bir sektör olduğu için hiç bir şey için kesin demek doğru olmaz; zira Yasak Elma dizisi başrolde yer alan Şevval Sam, Talat Bulut, OnurTuna, Sevda Erginci, Eda Ece gibi oyunculardan birini bile diğer dizilere kaptırsa yeni sezonu göremeyebilir. Bu nedenle Yasak Elma dizisi yapımcısı Med Yapı 3. sezon için oyuncular ile şimdiden anlaşma yapmak zorunda.

Yasak Elma Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? 2019

Yasak Elma dizisi bu sezon önceki sezonlardan daha erken bir tarihte ekranlara veda edecek. Yasak Elma dizisinin 2. sezon çekimlerinin mayıs ayı başında tamamlanarak mayıs ayı sonunda ekranlara veda etmesi bekleniyor. Yasak Elma dizisi tahminen 47. bölümü ile 27 mayıs 2019 pazartesi akşamı ekranlara veda etmesi bekliyor.

Yasak Elma Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Eğer bir aksilik yaşanmaz ve Yasak Elma dizisi devam kararı alırsa muhtemelen 9 eylül 2019 veya 16 eylül 2019 pazartesi günü 3. sezonuna başlayacaktır.

Yasak Elma Yeni Sezonda Neler Olacak?

Yasak Elma dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı ve Yasak Elma dizisinde 3. sezon önemli değişiklikler olacağı görüldü. Hemen 2019 2020 yeni sezonu başında olmasa da Yasak Elma dizisinde Halit’e karşı Yıldız ve Kaya güçlerini birleştirecek ve muhtemelen Halit bittikten sonra da Yıldız ve Kaya evlenecek. Halit ise her şeyini kaybetmiş ve bitmiş bir adam olacak.

Yasak Elma Reytingleri

Yasak Elma’nın 2. sezon reytinglerine bakıldığında dizinin genelde 6 – 7 reyting arasında sonuçlar aldığını görebiliriz. Bu da dizinin 3. sezon onayını hak ettiğini gösteriyor. Yasak Elma dizisi neredeyse hiç 5 reytinge düşmemiş bu da istikrarın göstergesi. Fox Tv de diğer yayıncılarda istikrarı olan dizileri sever.

 

 

Yasak Elma Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Yasak Elma 48. Bölüm Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı