Yasak Elma 4. Sezon Devam Edecek mi? İşte Karar 2020 2021 Yeni Sezon

Yasak Elma 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yasak Elma dizisinin 4. sezonu 75. bölüm ile başlayacak; aslında Yasak Elma senaristleri 3. sezon finalini 84. bölüm olarak planlamıştı; virüs nedeniyle sete çıkılamayınca izleyici 4. sezonda iki farklı Yasak Elma izleyecek.

Yasak Elma dizisi 75. bölüm yani yeni sezon çekimleri için 25 Temmuz 2020 de sete çıkacak. Yaz sıcağında sete çıkacak olan Yasak Elma dizisi yeni sezonda virüs nedeniyle sete çıkılamayan haftalarda yayınlanması için en az 5 – 6 bölüm stok çekecek.

Yasak Elma dizisinin 4. sezonun ise 7 eylül 2020 de başlaması planlanıyor; ancak Fox Tv bir hafta başlama tarihini duruma göre erteleyebilir. Bu durumda da Yasak Elma 14 eylül 2020 de yeni sezona başlayacaktır. yasak elma 4. sezon resimleri

Yasak Elma Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Yasak Elma’nın 3. Sezon Finali Tarihi Belli Oldu

Yasak Elma dizisi sezon finali tarihi de planlandı. Yayın akışında bir değişiklik olmazsa Yasak Elma dizisi 74. bölümü ile 23 mart 2020 de 3. sezon finalini yaparak ekranlara veda edecek. Yasak Elma dizisi korona virüs nedeniyle ara verdiği sete bir daha çıkmama kararı aldı. 

Yasak Elma 4. Sezon Onayını Aldı

Fox Tv yetkilileri Yasak Elma dizisi yapımcısı Med Yapım’ın önlerine getirdiği Yasak Elma 4. sezon hikayesini çok beğendi ve Yasak Elma dizisi için 4. sezon onayını verdi. Zaten Yasak Elma dizisi Fox TV’ye 3. sezonda da çok iyi paralar kazandırmış ve aldığı yüksek reytingler ile kanalı memnun etmeyi başarmıştı; ancak Yasak Elma senaristlerinin gidişatı Fox Tv’yi de korkutuyordu. Yasak Elma dizisinde Fox TV’yi korkutan reytingler değil senaryoydu.

Yasak Elma dizisi senaristleri Melis CİVELEK ve- Zeynep SOYATA harika bir 4. sezon ön hikayesi hazırlamışlar ve kanal sundular. Fox Tv yetkilileri entrikalar ile dolu dördünce sezon senaryosunu görünce adeta havada kabul etti Yasak Elma’nın 2020 2021 yeni sezon yayın haklarını satın almayı.

Bir çok izleyici sitemize Yasak Elma dizisinin 2020 / 20201 sezonunda yani 4. sezonu ile ekranlarda olup olmayacağını sormuş; bu haber ile birlikte artık çok önemli bir gelişme olmazsa yani bir kilit bir başrolün ayrılması falan Yasak Elma dizisi 4. sezonu ile pazartesi akşamları Fox TV ekranlarında olmaya devam edecek. yasak elma devam edecek 2020 2021 4. sezon

Yasak Elma 3. Sezon Başlıyor 2019 / 2020

Yasak Elma dizisinin 3.Sezonu 9 Eylül 2019 Pazartesi akşamı başlayacak. Yasak Elma’nın 3. sezon çekimleri ise 25 temmuz haftasında başlayacak. 

Med Yapım’ın sevilen dizisi Yasak Elma Fox Tv’nin 2018 sezonunda yüzünü güldürmeyi başardı. 19 Mart 2018 Pazartesi günü ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkan Yasak Elma dizisi ekranlarda yer aldığı günden beri dikkat çekmeyi başardı ve Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başardı. Her bölümü ortalama 5 milyon izleyici tarafından dikkat ile takip edilen Yasak Elma dizisine Fox Tv yeni sezon onayını verdi.Yasak Elma 48. Bölüm yeni sezon

Yasak Elma 3. Sezon Onayını Aldı

Başrollerini Şevval Sam, Talat Bulut, OnurTuna, Sevda Erginci, Eda Ece ve Barış Kılıç gibi ünlü isimlerin paylaştığı Yasak Elma dizisi daha sezonun bitmesine 2 ay kala erken sayılabilecek bir tarihte yeni sezon onayını aldı. Her bölümünde ayrı bir entrikanın döndüğü bazen karakterlerin arasında ilişkileri bile anlayamadığımız Yasak Elma dizisinin 2019 2020 yeni sezonunda ekrana gelecek 3. sezon senaryosu için çalışmalarda şimdiden başladı.

Bilindiği üzere 2. sezonda diziye Kaya karakteri ile dahil olan Barış Kılıç, Dündar karakteri ile dahil olan Erdem Kaynarca ve Kemal karakteri ile dahil olan Sarp Can Köroğlu damga vurmuş ve dizinin çok daha akıcı bir hal almasına yardım etmişti. Yasak Elma dizisinin 3. sezonunda yeni karakter ile çok da seyir zevki olan bir sezon izleyicisi karşısına çıkarılmaya çalışılacak.Yasak Elma 3. Sezon devam edecek

Yasak Elma 3. Sezon Devam Edecek mi?

Fox Tv şimdilik 2019 2020 yeni sezonu için Yasak Elma dizisine onay verdi ancak kesin onay tabi ki dizinin 3. sezon senaryosunun hazırlanıp Fox TV’ye sunulması ile gerçekleşecek. Dizi sektörü çok hareketli bir sektör olduğu için hiç bir şey için kesin demek doğru olmaz; zira Yasak Elma dizisi başrolde yer alan Şevval Sam, Talat Bulut, OnurTuna, Sevda Erginci, Eda Ece gibi oyunculardan birini bile diğer dizilere kaptırsa yeni sezonu göremeyebilir. Bu nedenle Yasak Elma dizisi yapımcısı Med Yapı 3. sezon için oyuncular ile şimdiden anlaşma yapmak zorunda.

Yasak Elma Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? 2019

Yasak Elma dizisi bu sezon önceki sezonlardan daha erken bir tarihte ekranlara veda edecek. Yasak Elma dizisinin 2. sezon çekimlerinin mayıs ayı başında tamamlanarak mayıs ayı sonunda ekranlara veda etmesi bekleniyor. Yasak Elma dizisi tahminen 47. bölümü ile 27 mayıs 2019 pazartesi akşamı ekranlara veda etmesi bekliyor.Yasak Elma 2019 yeni sezon

Yasak Elma Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Eğer bir aksilik yaşanmaz ve Yasak Elma dizisi devam kararı alırsa muhtemelen 9 eylül 2019 veya 16 eylül 2019 pazartesi günü 3. sezonuna başlayacaktır.

Yasak Elma Yeni Sezonda Neler Olacak?

Yasak Elma dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı ve Yasak Elma dizisinde 3. sezon önemli değişiklikler olacağı görüldü. Hemen 2019 2020 yeni sezonu başında olmasa da Yasak Elma dizisinde Halit’e karşı Yıldız ve Kaya güçlerini birleştirecek ve muhtemelen Halit bittikten sonra da Yıldız ve Kaya evlenecek. Halit ise her şeyini kaybetmiş ve bitmiş bir adam olacak.Yasak Elma 2019 2020 yeni sezon tanıtımı

Yasak Elma Reytingleri

Yasak Elma’nın 2. sezon reytinglerine bakıldığında dizinin genelde 6 – 7 reyting arasında sonuçlar aldığını görebiliriz. Bu da dizinin 3. sezon onayını hak ettiğini gösteriyor. Yasak Elma dizisi neredeyse hiç 5 reytinge düşmemiş bu da istikrarın göstergesi. Fox Tv de diğer yayıncılarda istikrarı olan dizileri sever.

 Yasak Elma reytingleri

 

Yasak Elma Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Yasak Elma 48. Bölüm Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı