Yasak Elma Arzu Kimdir? Nihan Aypolat Kaç Yaşında Nereli?

Yasak Elma dizisinde yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Son olarak ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil diziye dahil olmuş ancak kısa süren oyunculuk kariyeri ile diziden ayrılmıştı. Fox TV ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan dizide sular durulmuyor.

Med Yapımın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda  Ece Erdek Koçoğlu otururken kadrosunda Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Berk Oktay ve Murat Aygen gibi ünlü oyuncular bulunuyor. Dizinin bu haftaki bölümüne dahil olan Nihan Aypolat Doğan’ın sevgilisi Arzu’ya hayat verecek.

Yasak Elma Arzu Kimdir?

Yasak Elma dizisinde 5. sezonda diziye dahil olan ve Kumru’nun babasını oynayan Doğan (Murat Aygen) ile Arzu sevgili olacak.

Nihan Aypolat Kimdir?

Dabbe film serisi ile adını duyuran oyuncu 1987 İstanbul doğumludur. 2011 yılından beri dizi, f,lm ve tiyatro oyunlarında boy göstermektedir. 2020 yılında Kimsesizler dizisinde rol almıştır. Halen İstanbul Drama Topluluğu oyuncusudur. Sinema filmlerinin yanısıra reklam filmlerinde de oynamıştır.

Nihan Aypolat oyunculuk yanında yönetmen yardımcısı olarak da adını duyurmuştur. Tiyatro oyunu Hamlet ile başarılı bir performans sergileyen oyuncu Dabbe ve Cin Vakası filmleriyle adından söz ettirmeyi başarmıştır. Nihat Aypolat’ın sevgilisi ve diğer özel hayatı ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.