Sana Söz Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Kadrosunda Erkan Petekkaya ve Songül Öden gibi ünlü oyuncuların olduğu Sana Söz dizisinin çalışmaları devam ediyor. Çekimleri devam eden dizinin yapımcılığını 03 Medya üstlenirken dizinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez yer alıyor. Dizinin başrollerinde Erkan Petekkaya ve Songül Öden yer alacak.

İstanbul’da bir platoda çekilecek olan dizinin her bölümünde ayrı bir konu işlenecek. Çember ve Kanıt gibi dizilere benzeyen konusu ile dikkat çeken dizide Erkan Petekkaya başarılı bir emniyet amirini oynayacak. Yakında Star TV ekranlarında yer alacak dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri yazının devamında.

Sana Söz Oyuncuları

Erkan Petekkaya (Ömer)

Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Dila Hanım, Paramparça, Kayıt Dışı, Vurgun, Kırmızı Oda ve son olarak Doğduğun Ev Kaderindir gibi dizilerin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya 11 Aralık 1970 Elazığ doğumludur. Didem Petekkaya ile evli olan Erkan Petekkaya Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümünü kazanmış ve 1993 yılından beri Devlet tiyatrolarında kadrolu olarak çalışmaktadır.

Sana Söz Ömer Kimdir?

Sana Söz Dizisinde Erkan Petekkaya’nın oynayacağı Ömer karakteri gözü pek bir komiserdir. Suçluların korkulu rüyası olan Ömer cinayet büroda çalışmakta bir çok faili meçhul cinayeti ekibi ile aydınlatmıştır. 

Nehir Erdoğan (Elif)

Yabancı Damat, Son, Reaksiyon, Fi, İkizler Memocan ve son olarak Benim Adım Melek dizisiyle tanınan oyuncu Nehir Erdoğan, 16 Haziran 1980 İzmir doğumludur. Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü mezunudur. Aynı zamanda sunuculuk da yapan güzel oyuncu Popstar Türkiye sunuculuğunu Osman Tan Erkır ile birlikte yapmıştır.

Sana Söz Elif Kimdir?

Başarılı oyuncu Nehir Erdoğan’ın oynayacağı Elif karakteri başarılı bir sunucudur ve avukat Erdem ile evlidir. Türkiye’nin en çok izlenen gündüz programı Sessiz Kalma’nın sunucusudur. Suçluların yakalanması için programında canı gönülden mücadele eder. 

Serkan Altunorak (Avukat Erdem)

Ayrılsak da Beraberiz ile dizi kariyerine başlayan Serkan Altunorak, 24 Aralık 1976 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü ve Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümlerinden mezun olmuştur. Muhteşem Yüzyıl, Aşkın Kanunu, Evli ve Öfkeli ve son olarak Cesur ve Güzel dizilerinde rol alan başarılı oyuncu 2006 yılında Ebru Gündeş ile oynadığı İmkansız Aşk dizisinde Rus ruleti sahnesinde kuru sıkı tabancada merminin unutulması yüzünden ağır yaralanmış ve uzun süre tedavi görmüştür.

Sana Söz Erdem Kimdir?

Elif’in kocası olan avukat Erdem güçlü ve yakışıklı bir adamdır. Elif ile 20 yıllık evlilikleri vardır. Elif ünlü olduktan sonra eşi Erdem’i ihmal etmiştir. Erdem’in avukatlık bürosunda işler pek iyi gitmez, çünkü Erdem kendisini işine vermemektedir. Erdem Elif’i zor durumda bırakacak bir hareket yapar ve Bora’nın avukatlığını kabul eder. 

blank

Aslıhan Kapanşahin (Duru)

Kuzey Yıldızı dizisinde Mine karakterini oynayan ve oldukça da başarılı bir performans gösteren Aslıhan Kapanşahin 2 Kasım 2000 İstanbul doğumludur. 11 yaşından beri kameralar karşısında olan oyuncunun ilk dizi deneyimi Küçük Melek olmuştur. Farklı Boyut, Göl Zamanı, Paramparça, Ufak Tefek Cinayetler, Not Defteri gibi dizilerde de rol alan sempatik oyuncu Sana Söz dizisinde oynayacaktır.

Sana Söz dizisinde Duru Elif’in kızıdır. Hastalığı için Almanya da tedavi görmektedir. 

blank

Atakan Hoşgören (Umut)

4N1K-2 Dizisinde Ali Tekelioğlu karakteri ile bilinen Atakan Hoşgören 5 Ağustos 1999 yılında İstanbul’da doğdu. Doğuş Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunu olan Atakan, oyunculuk hayatına çocuk yaşlarda başladı. Çok sayıda reklam filmi ve tiyatro oyununda yer alan oyuncu Yıldızlar Şahidim dizisinde yer aldı.

Umut Elif ve Erdem’in oğludur. Okulda bir çok kavga olayına karışan şiddete meyilli bir ergendir. Umut hız tutkunu sorumsuz bir gençtir. Babası ve annesinin ilgisizliği Umut’u bu hale getirmiştir. 

blank

Hivda Zizan Alp (Nazlı)

Yeşil Deniz, Fi ve Sefirin Kızı dizilerinden tanıdığımız Hivda Zizan Alp 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Keman Bölümü ve Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu da olan oyuncu son olarak Sefirin Kızı dizisinde Elvan karakterini oynamıştır.

Sana Söz dizisinde Nazlı başarılı bir polistir. Ömer’in ekibinde yer alır. 

blank

Ayçin İnci (Aysel)

Son olarak Kuzey Yıldızı dizisinde yer alan Ayçin İnci Sana Söz oyuncuları arasında yer alacak. 1982 doğumlu olan Ayçin İnci 39 yaşındadır. Bir dönem Ahmet Mümtaz Taylan ile evlilik yapan deneyimli oyuncu bir çok dizi de yer almıştır.

Aysel Ömer’in eşidir. Ömer’in babası Azmi’ye çok iyi bakıyor gibi görünse de Azmi’nin bu halde olmasının tek sebebi Aysel’dir. Aysel kocası Ömer’in ilgisizliğinden yakınmaktadır.

Ayçin İnci sana söz oyuncusu olacak. güzel oyuncu bir çok dizi de yer aldı

Ali Önsöz (Bora)

Ali Önsöz 20’li yaşlarda bir tiyatro oyuncusudur. İlk ekran deneyimi Sana Söz dizisi ile yaşayacaktır.

Bora işlenen cinayetin bir numaralı zanlısıdır. Zengin ve güçlü bir iş adamı olan Rıza’nın şımartılmış oğludur. 

Ali Önsöz sana söz oyuncusu oldu dizi de Bora karakteri ile yer alacak

Emin Olcay (Azmi)

Kurtlar Vadisi dizisinin Ömer babası olarak tanınan Emin Olcay 1946 doğumludur ve 75 yaşındadır.

Sana Söz dizisinde Azmi emekli bir komiserdir. Ömer’in de babasıdır. Şimdilerde felç geçirmiştir ve konuşup yürüyemez.

emin olcay sana söz oyuncusu oldu. Dizi de bir dedeye hayat verecek

Ferhat Baynal (Zeki)

Tutar Mı Tutar isimi Show TV dizisinde yer alan Ferhat Baynal sektöre sunucu olarak girmiştir. Haliç Üniversitesinde tiyatro eğitimi almıştır.

Zeki Ömer’in ekibinde komiser yardımcısıdır. Saf kalpli bir adamdır. Elif Karaca’nın da sıkı takipçisidir. 

sana söz zeki karakterine Ferhat Baynal isimli oyuncu hayat verecek

Orhan Güner (Şevket)

Son olarak Benim Adım Melek ve 8. Gün dizilerinde yer alan Orhan Güner Sana Söz dizisinde Şevket karakteri ile yer alacak. Rize doğumlu olan Orhan Güner daha önce Kara Sevda ve Galip Derviş dizilerinde yer almıştır.

Sana Söz dizisinde Şevket cinayet büronun amiridir. 

Orhan Güner sana söz dizisinde sana söz şevket karakteri ile yer alacak

Selin Genç (Bahar)

Son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Gülten karakteri ile yer alan Selin Genç şimdi de Sana Söz dizisinde Bahar karakteri ile yer alacak. Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarında Tiyatro eğitimi alan Selin Genç aslen Adanalı’dır. 1994 doğumlu olan Selin Genç 24 yaşındadır.

Sana Söz dizisinde Bahar Elif’in yakın arkadaşı ve sessiz kalma programının koordinatörüdür. Bahar 8 aylık hamiledir. sana söz dizisinde bahar Elif'in özel asistanı ve yakın arkadaşıdır

Mutlu Güney (Sabahattin)

Mutlu Güney 1954 Kayseri doğumludur ve 77 yaşındadır. Ankara Devlet Konservatuvarı mezunu olan Mutlu Güney son olarak Aramızda Kalsın ve Galip Derviş gibi dizilerde yer almıştır.

Sana Söz dizisinde Sabahattin Elif Karaca’nın özel şoförüdür. sana söz Sabahattin Mutlu Güney hayat verecek

Yaşar Aydınlıoğlu (Rıza)

Son dönemde Kırmızı Kamyon, Kuruluş Osman, Nöbet, Sen Anlat Karadeniz ve Filinta gibi dizilerde yer alan Yaşar Aydınlıoğlu şimdi de Sana Söz dizisi oyuncu kadrosunda Rıza karakteri ile yer alacak.

Sana Söz dizisinde Rıza Bora’nun babasıdır. Güçlü bir iş adamıdır. 

sana söz dizisinde rıza karakterine Yaşar Aydınlıoğlu hayat verecek

Selda Güdükoğlu (Feray)

Feray Elif’in Sessiz Kalma programında yapım ekibinin başı olarak yer alır.sana söz dizisinde feray karakterine Selda Güdükoğlu hayat verecek

Özay Özgüler

Özay Özgüler Sana Söz dizisinde Erdem’in ortağına hayat verir. Özay Özgüler oyuncu olarak sana söz dizisinde yer alacak

Sana Söz Tanıtım Fragmanı