Elbet Bir Gün Nerede Çekiliyor? İşte Set Mekanları

Elbet Bir Gün Nerede Çekiliyor? sitemize gelen sorular arasında. Most Production’un ekim ayında izleyicisi karşısına çıkacak yeni dizisi Elbet Bir Gün’ün çekimleri Nevşehir’in turistik ilçesi Kapadokya’da devam ediyor. Elbet Bir Gün oyuncuları arasında Sinem Ünsal, Burak Yamantürk ve Şebnem Bozoklu da yer alıyor. Nevşehir Kapadokya halkı Elbet Bir Gün dizisi çekimlerinde Sinem Ünsal, Burak Yamantürk ve Şebnem Bozoklu’yu bağrına bastı.

Elbet Bir Gün dizisinde hikaye Nevşehir’in Sazlısu Kasabasında geçiyor. Gerçekte Nevşehir’in Sazlısu diye bir kasabası yoktur. Tamamen senaristin hayal ürünü ortaya çıkardığı bir kasaba ismidir. Bu kasabanın gerçek ismi Kapadokya’dır.

Elbet Bir Gün Nerede Çekiliyor?

Elbet Bir Gün dizisinin hikayesi Kapadokya’nın büyülü ortamında başladı. Yaklaşık 2 hafta boyunca Kapadokya’da gerçekleştirilecek çekimlerden sonra Elbet Bir Gün dizi seti İstanbul’a taşınacak. Elbet Bir Gün Nerede Çekiliyor? hikayesi de Kapadokya’dan İstanbul’a taşınmış olacak.

Elbet Bir Gün dizisinde 2. haftadan sonra İstanbul sahneleri izleyicisi karşısına çıkarılacak. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasının çeşitli kısımlarında gerçekleştirilecek çekimler ise ne yazık ki Korona Virüs tedbirleri kapsamında halka açık olmayacak; ancak Elbet Bir Gün kadın başrol oyuncusu Sinem Ünsal’ı görmek isteyen izleyiciler için İstanbul çekimlerinin adresi sitemizde olacak.

Elbet Bir Gün nerede çekiliyor kapadokya da ve istanbulda

Elbet Bir Gün oyuncularını ve karakter detaylarını merak ediyorsanız tıklayınız Elbet Bir Gün Oyuncuları

Elbet Bir Gün dizisinin Kapadokya’da çekilmeye başlaması ilk bölümde izleyicinin dikkatini çekmek içindi; Elbet Bir Gün dizisi Kapadokya da çekilmeye devam edecek olsaydı yapımcı Most Production  fahiş oyuncu ücretlerini karşılamak zorunda kalacaktı; zira oyuncular ailelerinin yanında olabilecekleri dizi tekliflerine sıcak bakıyor; İstanbul dışına gidecekse 2 kat ücret istiyor.